Strana 1 od 19 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 182
Like Tree135Likes

tema: Kupovina satova preko interneta

  1. #1
    Novi član
    Član od
    25.1.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Kupovina satova preko interneta

    Pozdrav svima! Nov sam clan i vec bih postavio jedno pitanje vezano za kupovinu satova preko interneta.Naime zainteresovan sam da kupim jedan seiko model koji se nalazi u ponudi u Vitanov prodavnicama i kosta 28 hiljada.Taj isti model na internet sajtu firme "sense watches web shop" kosta 18 hiljada.hmm,sad razumete moju dilemu
    Zanima me da li je neko kupovao preko sense-a sat i kakva su vam iskustva bila?
    I koliko je uopste sigurno kupiti nesto preko neta pogotovo kada je razlika u ceni ogromna ?

  2. #2
    Član Avatar korisnika Punisher
    Član od
    13.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    185
    Lajkovi
    177
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko interneta

    Da nije monster?

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko interneta

    Mnogo clanova je kupovalo on line preko Sense-a, i iskustva su pozitivna, uglavnom. Ovo "uglavnom" se ne odnosi da je bilo slucajeva da je neko prevaren, vec moze da se desi da sat koji imaju na netu, nemaju u tom trenutku na stanju, pa ce te svakako nazvati i javiti ti. Nemas nikakvih problema sto se tice kupovine kod njih, pouzdan je to prodavac, sat ce ti stici narednog dana, kurirskom sluzbom, i platices paket prilikom preuzimanja. Sat ce biti u kutiji, sa overenom garanciom, i sa racunom. Razliku u ceni ne bih da komentarisem, sve je to stvar poslovne politike firme samo napred, ako ti se sat dopada...

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko interneta

    Pozdrav Watcher i dobro dosao na forum! Mozes da pretrazis forum na ovu temu, jer smo bas cesto ovo komentarisali. Ukratko - da, Sense je pouzdan, ima i prodavnice (sto imaju i na sajtu kao info), dosta nas je kupovalo kod njih a s obzirom da placas pouzecem - i nije "prava" online kupovina. Sve u svemu - neces pogresiti. Radi korektnosti - dodacu da i Vitanov ima opciju online kupovine po nizim cenama.

    EDIT: Pretece me 23jewels
    No time to lose

  5. #5
    Novi član
    Član od
    25.1.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko interneta

    Punisher,upravu si.u pitanju je Monster
    23jewels i vladas,hvala na odgovorima i dobrodoslici .pomogli ste mi u odluci.cim budem dobio sat postavicu i neke slike.pozz svima

  6. #6
    Novi član Avatar korisnika Лазар Сербин
    Član od
    18.12.2011.
    Poruke
    25
    Lajkovi
    36
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko interneta

    Istine radi - dobije se sat u kutiji i overena garancija ali nema racuna... (Kupih 3 sata kod njih!)

  7. #7
    Član Avatar korisnika marko789
    Član od
    18.8.2011.
    Poruke
    127
    Lajkovi
    512
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko interneta

    Evo i ja sam kod njih kupio dva sata i sve je ok.

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko interneta

    Citat Лазар Сербин kaže: Pregled poruke
    Istine radi - dobije se sat u kutiji i overena garancija ali nema racuna... (Kupih 3 sata kod njih!)
    isti slucaj, 3 sata kupio, sve savrseno, doveze mi decko gde god da sam (kod kuce, na poslu...). jedino se ne dobije fiskalni racun ali dobijas garanciju i nema nikakvih problema. svim drugarima preporucim taj sajt i ko god je kupovao Seiko kupovao je kod njih!

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko interneta

    kako bi ja mogao i dali je moguce iz Skoplje da se kupi jedan
    monster i koliko kosta unapred hvala

  10. #10
    Član Avatar korisnika bozicko
    Član od
    19.11.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    110
    Lajkovi
    144
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Kupovina satova preko interneta

    OFF
    ne bih da glumim pametnjakovica, ali firmi pravite medvedju uslugu time sto pricate da ne dobijate fiskalne racune. Ali ajmo redom...
    Ja sam narucio jedan sat preko njih, i kad sam dobio posiljku video sam da nema racuna...kad sam pozvao firmu ponovo, preneto mi je da ce racun stici kad dobiju novac nazad postom. Posto je proslo par dana,a ja nisam dobio racun, pozvao sam ih ponovo i zmolio da mi posalju racun...posto mi iz razgovora nije bilo jasno da li cu uopste dobiti fisklani racun, zatrazio sam da im vratim sat a oni meni novac. racun je stigao kroz dva dana.
    Elem, u zemlji Srbiji, bez obzira koliko nakaradni pojedini zakoni bili, oni se moraju postovati, inace odosmo u ... ako je jasno definisano da se mora izdati fiskalni racun, ja ne pravim pitanje, ja HOCU racun, a evo i zasto.
    U zemlji Srbji je uobicajena praksa da pojedinci kada vide da im posao ne ide bas najbolje zatvore firmu, a neposredno potom otvore novu slicnog naziva, koja se bavi istom delatnoscu, cime na diskretan nacin izbegnu svoje predjasnje obaveze...
    Racun je pod 1) merilo da ste platili porez drzavi, 2) da imate kakvu takvu zastitu, jer vi ako nemate racun nemate da dokazujete vlasnistvo (odnosno, prodavac moze a i ne mora da prihvati takav garantni list). Na kraju, da ne budem pogresno shvacen, svi mi volimo da prodjemo sto jeftinije, ali ne izdavanjem racuna ili ne placanjem poreza vi ste za drzavu problem.
    Poslednja ispravka: bozicko (13.2.2012. u 21:25)
    Si fueris Romae, romano vivito mori, si fueris alibi vivito sicut ibi!

Strana 1 od 19 1234511 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. eBay - kupovina preko njih
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 3.10.2016., 15:51
  2. Iskustva u kupovini satova preko MyWatchesHub ???
    By Koffi in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.10.2011., 0:14
  3. Kupovina polovnog sata preko interneta
    By bursa in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 9.11.2010., 19:44
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.2.2010., 10:25
  5. Kolekcija od preko 2000 satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.1.2010., 1:21

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •