Strana 2 od 21 PrvaPrva 12345612 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 209
Like Tree77Likes

tema: Kupovina preko interneta

  1. #11
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Ukoliko neko od nasih clanova nema paypal a ima vas recimo vise,mogu postaviti uputstvo kako da na najednostavniji nacin otvorite sebi prokleti paypal nalog i da zapocnete kupovinu na internetu i to odmah.
    anbeast, lemi and backarelli like this.

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    razgalami...čekamo...

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Citat lemi kaže: Pregled poruke
    razgalami...čekamo...
    ....i ja i ja i ja ! Naziv: kreza.gif, pregleda: 526, veličina: 155 bajtova

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Samo vodite racuna da te pare sto cete imati na paypal nalogu sto pre potrosite dok vam ne suspenduju nalog...

  5. #15
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Uputstvo

    1.ako posedujete bilo koju kreditnu kartu(bilo koje banke) ili pripejd kartu kod koje sami trosite onoliko koliko ste polozili kao depozit ili kao dopunu( recimo virtuon visa kartice raznih banaka samo za internet upotrebu) onda mozete poceti sa kupovinom odmah a u protivnom idite u rajfajzen banku i trazite virtuon kartu uplatite minimalni depozit 20 eura i za 7 dana ste spremni za paypal.

    2.kada u vasem posedu sada imate neku od ovde gore nabrojanih karti morate im sakriti na potpuno legalan nacin njihov kod zemlje kako bi mogli da ih prijavite kod paypala i to ne karte koje sada imate vec ce te potpuno zastititi vas identitet i koristicete virtualne kreditne karte koje cete dobiti na osnovu vasih pravih karti stim da nikada ne koristite vase prave karte vec se stitite virtualnim kartama koje mozete imati milion komada i mozete ih unistiti posle svake kupovine a same virtuelne karte su pripejd karte pa ih napunite samo sa onoliko para sa koliko zelite da kupujete na netu.

    3.za dobijanje vitrtuelnih kreditnih karti koje imaju sve podatke kao one prave i koje nemaju kod zemlje koristi se ovaj legalan sajt na kome ostavljate sve vase prave pravcate podatke i to onako kako pise u pasosu i vasoj licnoj karti jer ce vam posle traziti proveru da vas indetifikuju da ste to stvarno vi kako niko ko je recimo ukrao neciju kreditnu kartu nebi mogao da dobije virtualne karte ukradenih karti.
    www.entropay.com

    4. Na tom sajtu vrsite registraciju tako sto prijavljujete vase prave kreditne karte jednu ili vise sve jedno i onda na osnovu njih vi prebacujete sredstva sa njih na virtuelne kartice i to da svaku virtuelnu karticu nazovete onako kako je vama lakse odnosno namenski za vase potrebe.Tako recimo kada otvarate novu virtuelnu kartu za recimo paypal vi je nazovite karta za paypal i onda prebacite sredstva sa vase prave kreditne karte na tu virtelnu i kada jednom prebacite minimalno 15 eura automatski dobijate sve brojeve na toj karti sa sve zastitnim brojem.Kada to odradite prenos para to traje 1 minut i provizija je 5 possto i dobijete broj virtuelne karte onada taj broj karte registrujete na paypal.

    5.Kada odete na paypal idete na registraciju tako sto upisete sve vase tacne i prave podatke i za zemlju odaberete hrvatska a tamo gde pise oblast ili region stavite srbija a grad upisite tacan recimo 11000 beograd ime ulica sve onako kako je stvarno tacno.Kada dodje deo za ubacivanje vase kreditne karte upisacete onaj broj sa virtuelne karte koji ste dobili i paypal ce vam skinuti 1 diolar i onda cekate recimo 3 dana da se pojavi vas izvod na sajtu www.entropay.com i tu ce na izvodu biti sigurnosni broj kod stavke 1 dolar skinuo paypal i taj broj onda verifikujete kod paypala i vas paypal je spreman za placanje.

    6.ZAPAMTITE DA MOZETE SAMO PLACATI NIKAKO VAM NIKO NE SME NI ZA ZIVU GLAVU POSLATI NEKE PARE ALI NIKADA JER OSTAJETE BEZ TIH PARA JER CE PAYPAL TRAZITI AUTORIZACIJU VASE ADRESE u hrvatskoj .
    aKO SAMO PLACATE TJ KUPUJETE SVE JE OK,JA SAM SIGURNO PLATIO DO SADA PREKO 5000 EURA A OSTALI moji prijatelji sigurno preko 20.000 eura i niko nikada nije imao problem sve dok samo placate i kupujete.

    Ako imate pitanja tu sam.

    ps:virtuelne kartice koje dobijete mozete koristiti za bilo sta drugo,mozete svakom ukucanu dati po jednu,zeni ,deci rodjacima,babi dedi i napunite sa onoliko koliko im treba novaca i svako ce dobiti svoju kreditni kartu sa kojom moze da radi sta hoce.Ako se neko dokopa tih brojeva ,ukrade na netu sta vas briga jer vase prave kartice ostaju netaknute jer virtulene drzite samo onoliko para koliko treba i posle svake upotrebe vi ih mozete unistiti i opet neke druge karte date onima kojima ste ih namenili.
    Poslednja ispravka: Sky-Balkan (28.6.2012. u 20:35)
    vladas, sonebg, anbeast and 4 others like this.

  6. #16
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Nema nikakve suspenzije naloga,niti je moze biti.Vi ste potpuno legalan korisnik za njih.Kada se odabere zemlja onda paypal sa svakom zemljom ima odredjene ugovore i mora postovati njihove bankarske zakone.Konkretno u pitanju je hrvatska gde nema ogranicenja po pitanju placanja ali naravno da ima provere zbog pranja novca i poreza i onda je sasvim normalno da ako vam neko uplati novac po prvi put da ce njihova banka koja ima ugovor sa paypalom traziti da se pred njima legitimisete sto je sasvim normalno.Zato sam napmenuo da ne koristite nalog da primate novac to je sve.Vasu virtuelnu kartu napunite novcem za onoliki iznos koliko kosta proizvod koji zelite kupiti uvecan za entropay i paypal provizije.
    Ja konkretno pred svaku kupovinu prebacim novac sa kreditne na paypal viruelnu kartu i onda idem na placanje to jest ceo proces se zavrsi za 5 minuta i na paypal virtuelnoj karti nemam vise od 5 eura.

    Podatke kod paypal registracije stavljate sa vasom tacnom adresom iz razloga sto ako niste profesionalni internet kupac moze vam se desiti da ne vidite da prodavac isporucuje samo na adresu koja je verifikovana kod paypala,pa onda posto to previdite ako ste se registrovali kao sto sam vam objasnio u tom ce slucaju roba ipak stici na vasu pravu adresu jer ce posta videti zemlja hrvatska ali ce onda videti da pise i srbija i 11000 beograd sto su dva podatka koja se slazu pa su vam sanse 90 posto da roba zavrsi u srbiji kod vas a ne u hrvatskoj.

    Ebay je najbolja opcija za kupovinu jer mozete milion puta menjati adresu na kojoj vam stize roba bez obzira koja vam je adresa na paypalu.
    Recimo ja kupujem neku robu sa italijinskog ,engleskog i nemackog ebaja i tu je 99 posto isporuka robe samo za te zemlje jer je u pitanju recimo polovna roba.U tom slucaju ja pre svake kupovine odnosno nadmetanja na aukcijama stavljam adrese prijatelja koji zive u doticnim zemljama i roba stize kod njih pa mi oni to posle salju vamo.
    Ako kupujete nove prizvode i zelite da stignu u Srbiju morate videti u opcijama da li postoji slanje za srbiju ako postoji sve je reseno ali ako ne postoji morate kontaktirati ebay prodavca da li zeli da salje za srbiju.
    VLADAN P likes this.

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Koliko sam ja shvatio, ja sve podatke sa moje kartice ostavljam doticnom sajtu, sto znaci da ce sajt slobodno raspolagati mojim sredstvima, ako sam dobro razumeo? Sto znaci da moram da imam veliko poverenje u sajt, da se kojim slucajem ne bi desilo da mi racun bude na kraju 0? Nov sam u internet kupovini i dosta toga mi nije jasno, tako da ne zameri na pitanju.

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    ^ Ako kupujes sa domacom karticom na nekom stranom sajtu, uzmi Visa Virtuon karticu koja sluzi samo za net, to je debitna kartica, znaci mozes da trosis samo onoliko koliko imas na stanju, kad hoces da kupis neki sat, odes u banku lepo uplatis tacan iznos sata, recimo 100 evra, dodjes kuci, kupis odmah sat preko neta i potrosis sve sto si uplatio na racun od kartice i posle i da hoce ne mogu nista da ti skinu.

    Al u sustini, kod proverenih sajtova tih problema nema, jer nece da rizikuju svoju reputaciju tako sto ce ti neovlasceno uzeti neku siću s kartice + povrh svega svako neovlašćeno skidanje s kartice se u današnje vreme lako provali jer skoro svima stiže SMS od banke da je u tom i tom trenutku skinuto tolko i tolko para, i skoro svaka takva transakcija može vrlo lako da se prekine ili u vecini slucajeva da se pare refundiraju jer skoro iznad svih tih prodavaca stoji neki servis za onlajn procesuiranje kreditnih kartica, ti lepo posaljes njima zalbu, oni pritisnu prodavce i resen problem..
    Poslednja ispravka: Prolaznik (29.6.2012. u 23:38)

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Prolaznik to je jasno, ali ja za ovaj sajt nisam cuo sto Sky prica. Kad uzmem tu virtualnu kartu sa tog sajta , kako mogu da budem siguran, da nisam dobio maglu.

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Ja se bavim samo netom i pravo da ti kazem ni ja nisam nikad cuo za entropay.com...

    Sto se tice virtuelnih kartica ja koristim Global Payments, Payroll Services & Money Transfer | Payoneer , veoma su pouzdani, cak mi i odredjeni deo plate ide preko toga, ali mozda je malo komplikovano za otvaranje naloga i uplatu para na karticu jer traze neki dodatni kod iz banke, al sta znam, vredi pokusati, payoneer mastercard kartica pa s njom otvoris paypal i onda pazarish

Slične teme

  1. Kupovina satova preko interneta
    By Watcher in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 181
    Poslednja poruka: 10.11.2021., 13:20
  2. eBay - kupovina preko njih
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 3.10.2016., 15:51
  3. Povrat novca za sat kupljen preko Interneta!
    By vrhovac in forum Opšti forum
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 5.2.2012., 11:51
  4. Kupovina polovnog sata preko interneta
    By bursa in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 9.11.2010., 19:44

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •