Strana 3 od 21 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 209
Like Tree77Likes

tema: Kupovina preko interneta

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    evo ja sam narucio sat sa ebaya, placanje sam obavio preko Skrill (moneybooker), problem je sto vecina prodavaca ne poznaju ovaj nacin placanja, da je drugacije bez problema bi kupovali .... Hvala Prolaznik na opsirnom odgovoru.

    P.S Preko payoneer sajta, da li je isti princip kao i na sajtu koji je Sky predlozio?

  2. #22
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Citat Serb kaže: Pregled poruke
    Koliko sam ja shvatio, ja sve podatke sa moje kartice ostavljam doticnom sajtu, sto znaci da ce sajt slobodno raspolagati mojim sredstvima, ako sam dobro razumeo? Sto znaci da moram da imam veliko poverenje u sajt, da se kojim slucajem ne bi desilo da mi racun bude na kraju 0? Nov sam u internet kupovini i dosta toga mi nije jasno, tako da ne zameri na pitanju.
    Tako je sve ostavljas tamo i traziceti da posaljes skeniran pasos,licnu kartu,racun za struju ili telefon i skeniranu kreditnu samo prva 4 broja.To je radi tvoje sigurnosti i njihove sigurnosti.Sajt je siguran jer oni zive od provizije od 5 posto za svako prebacivanje sa tvojih kreditnih karti na virtuelne zato se njima isplati da budu maksimalno profesionalni jer zive od tebe i od tvojih 5 posto koje im ostavljas tamo.
    Jos jedanput da napomenem da sam ja profesionalni internet kupac to znaci da sajt entropay mozete koristiti kao bazu za nasigurnije placanje na svetu koje mozete obavati ako sumljate u sam entropay sajt e evo kako to izgleda;

    1.na entropay sajtu prijavite samo vasu visa virtuon karticu to jest pripejd karticu.

    2. na osnovu nje dobijete milion i jednu virtuelnu kreditnu pravu kreditnu karticu karticu

    3.jednu od tih kartica prijavite paypalu.

    4.nadjete prozivod na ebaju ili bilo koji drugi koji prihvata paypal i recimo prozivod kosta 100 eura a danas je takvih sajtova 99 posto.

    5.odete u vasu banku uplatite 110 eura,istog trenutka imate na vasoj visa virtuon kartici 110 eura sa vaseg mobilnog telefona dok ste jos u banci udjete na entropay sajt prebacite 110 eura na paypal virtuelnu kreditnu karticu 11o eura i odmah idete na vas sajt da kupoite vas proizvod tako sto izaberete opcju paypal ukucate sifru i pass od paypala i platite vas prozivod od 100 eura .Sada vi meni kazite o kakavom riziku vi pricate kada cete posle 5 minuta od uplate u banci sve vase kreditne karte biti na nuli a prizvod je placen,razmislite malo.Na ovakav nacin vi imate dve pripejd karte znacu dvostruko ste zasticeni da vam niko ne moze skinuti niti jedan jedini dinar jer ce racuni uvek biti nula.

  3. #23
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Citat Prolaznik kaže: Pregled poruke
    ^ Ako kupujes sa domacom karticom na nekom stranom sajtu, uzmi Visa Virtuon karticu koja sluzi samo za net, to je debitna kartica, znaci mozes da trosis samo onoliko koliko imas na stanju, kad hoces da kupis neki sat, odes u banku lepo uplatis tacan iznos sata, recimo 100 evra, dodjes kuci, kupis odmah sat preko neta i potrosis sve sto si uplatio na racun od kartice i posle i da hoce ne mogu nista da ti skinu.

    Al u sustini, kod proverenih sajtova tih problema nema, jer nece da rizikuju svoju reputaciju tako sto ce ti neovlasceno uzeti neku siću s kartice + povrh svega svako neovlašćeno skidanje s kartice se u današnje vreme lako provali jer skoro svima stiže SMS od banke da je u tom i tom trenutku skinuto tolko i tolko para, i skoro svaka takva transakcija može vrlo lako da se prekine ili u vecini slucajeva da se pare refundiraju jer skoro iznad svih tih prodavaca stoji neki servis za onlajn procesuiranje kreditnih kartica, ti lepo posaljes njima zalbu, oni pritisnu prodavce i resen problem..
    Problem je sto danas 99 posto sajtova trazi iskljucivo paypal kao sredstvo placanja tu visa virtuon ili bilo koja druga karta ne prolazi.
    Preko sajta entropay mozes prijaviti tvoju virtuon karticu,objasnio sam kako i dobiti koliko hoces virtuelnih recimo ja za svako placanje napravim novu tako recimo za skype placanje kod skajpa imam prijavljenu virtuelnu kartu koju sam samo za to namenio i svuda gde kupujem a kupujem dosta imam posebne karte namenske za svaku internet prodavnicu i posle svake kupovine meni su sve kartice na nuli.

  4. #24
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Citat Serb kaže: Pregled poruke
    Prolaznik to je jasno, ali ja za ovaj sajt nisam cuo sto Sky prica. Kad uzmem tu virtualnu kartu sa tog sajta , kako mogu da budem siguran, da nisam dobio maglu.
    Ako pazljivo procitas videces o cemu se radi.Mislim da ne shvatate poentu entropay sajta.

    On sluzi da nikada nikome prilikom bilo kakave kupovine ,na ebajy,skajpu,prodavnici,radnji,ili bila sta drugo ostavljate vase prave podatke sa kartice.Za svaku kupovinu mozete napraviti sami sebi virtuelnu kartu i onda sa njom kupujete bez bojazni da ako neko sazna te podatke on vam ne moze nista jer ili cete ugasiti tu kartu posle svake kupovine ili ce te racun uvek drzti na nuli.

    Sam sajt radi prebacivanje para u realnom vremenu za manje od 1 minuta,znaci odes u banku uplatis na tvoju visa virtuon pripejd kartu novac i za 1 minut je preko mobilnog telefona tj interneta prebacis na vurtuelnu i opet za 1 minut kupis proizvod preko paypala i svi racuni su tu na nuli rizika nema niti ga moze ikada biti.

    Kazi mi u kom segmentu bilo kakve operacije ti vidis neku maglu,razmislite malo.Entropay virtuelna karta je ista virtuelna karta kao nasa visa virtuon od domace banke ,rade na istom principu kolko para toliko muzike i nema govora o riziku,stim da entropay kartu mozes prijaviti paypalu a nasu domacu virtuon ne mozes.Drugo nasa virtuon karta je jedna jedina i svaka kupovina samo sa njom znaci da ostavljas nekome taj broj a kod virtuelne nju mozes svaki put promeniti i duplo si osiguran jer imas dve pripejd karte na kojima ti je stanje uvek nula a neposredno pred kupovinu tvoji racuni ce biti sa novcem ne vise od 5 minuta dok ne obavis sve transfere i to sa tvog mobilnog telefona dok sedis u banci pod klima uredjajem.
    Poslednja ispravka: Sky-Balkan (30.6.2012. u 8:35)

  5. #25
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Citat Prolaznik kaže: Pregled poruke
    Ja se bavim samo netom i pravo da ti kazem ni ja nisam nikad cuo za entropay.com...

    Sto se tice virtuelnih kartica ja koristim Global Payments, Payroll Services & Money Transfer | Payoneer , veoma su pouzdani, cak mi i odredjeni deo plate ide preko toga, ali mozda je malo komplikovano za otvaranje naloga i uplatu para na karticu jer traze neki dodatni kod iz banke, al sta znam, vredi pokusati, payoneer mastercard kartica pa s njom otvoris paypal i onda pazarish
    Payoneer je slican kao entropay ali je razlika ogromna,payoneer nema mogucnost izdavanja virtuelnih kreditnih karti a to je sustina cele sigurnosne price.Sa payoneer kartom mozete verifikovati paypal nalog ali SIGURNOST KOJI VAM DAJE ENTROPAY sa izdavanjem virtualnih kreditnih kartica nemate.

  6. #26
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    SKY- sto se tice prve katrice koja se vadi kod nas, jel to moze biti internet kartica iz inteze?
    Banca Intesa | Internet kartica

  7. #27
    Član Avatar korisnika nwolfe
    Član od
    30.9.2011.
    Lokacija
    Hannover, DE
    Poruke
    178
    Lajkovi
    375
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Evo, da ti ja odgovorim, kad sam već tu.

    Može! Ja imam intezinu internet karticu i prezadovoljan sam! Kartica je besplatna, i radi svugde!
    Ja sam preko nje "napravio" i napunio entropay karticu, pa sa entropay-a paypal, a preko paypala sam platio kineskom prodavcu manbushijie bez problema.

    Jedino što mi je ovaj poslao neispravan sat pa sad moram da ga šaljem nazad, al to je druga priča

  8. #28
    Novi član
    Član od
    31.7.2012.
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    moja koleginica je narucila jedan g shock preko sajta mastersintime.com i stigao je posle 7 dana,samo je potrebno imati kreditnu karticu i to je to,sat je kostao 90 evra a postarina samo 1 evro pa vidjite

  9. #29
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    Da ,naravno sustina je imati bar jednu kakvu takvu pa i internet only kartu sa kojom onda prebacujete pare na virtuelnu kartu pa sa nje onda paypal povlaci novac za vasu kupovinu.
    Jednog dana kada dodje paypal u ove nase birokratsko pravno cinovnicke salter sala krajeve ostaje vam entropay karta da cuvate vasu pravu kartu kada kupujete van paypal sistema.
    Inace paypal ovde nece doci nikada sve dok postoji zakon da kada saljete obicnu kovertu od 23 grama i u njoj se nadje par grama necega sto nije papir vi morate da popunite obrazac za carinjenje robe sto onda povlaci otvaranje vase posiljke ka inostranstvu a to polvlaci i jedno 7 dana cupkanja u mestu vase poslijke a sve zbog nekog suvog genija kome je ova budalastina pala na pamet.
    Nravno ima leka apoteka i za ovakve suludo kretenske zulum zakone.

    Citat bezbi kaže: Pregled poruke
    SKY- sto se tice prve katrice koja se vadi kod nas, jel to moze biti internet kartica iz inteze?
    Banca Intesa | Internet kartica
    Poslednja ispravka: Sky-Balkan (10.10.2012. u 14:58)

  10. #30
    Član
    Član od
    16.4.2011.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    102
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina preko interneta

    U poruci br 15 sam napisao da moze internet kartica iz bilo koje banke,znaci moze i intezina.

Slične teme

  1. Kupovina satova preko interneta
    By Watcher in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 181
    Poslednja poruka: 10.11.2021., 13:20
  2. eBay - kupovina preko njih
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 3.10.2016., 15:51
  3. Povrat novca za sat kupljen preko Interneta!
    By vrhovac in forum Opšti forum
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 5.2.2012., 11:51
  4. Kupovina polovnog sata preko interneta
    By bursa in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 9.11.2010., 19:44

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •