Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345
Prikaz rezultata 41 do 45 od ukupno 45
Like Tree43Likes

tema: Kako odabrati najbolji sat za sebe i svoj karakter?

  1. #41
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Kako odabrati najbolji sat za sebe i svoj karakter?

    Citat Petar012 kaže: Pregled poruke
    To je automatik hrono, oni i jesu skuplji. Ali 2800 je mnogo.
    Na Chrono24 cijena je 1550 Eura, a u ovoj vukojebini $2800, strašno. A ne bih se zakleo da je original, ipak je ovo Vijetnam .Isto tako sa Visodate modelima. Njihova cijena je oko 500 eura, ovdje $900, baš me živo zanima kada su zadnji put prodali sat po ovim cijenama


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #42
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kako odabrati najbolji sat za sebe i svoj karakter?

    Ako kupuješ satove u zemljama u kojima se dosta prodaju replike, obavezno prvo poseti sajt proizvođača ili im pošalji mail da vidiš koji su zvanični distributeri u određenoj zemlji. Isto tako, imaj na umu da neke zemlje imaju visoke carine na robu iz evropskih zemalja. Ne znam koliko imaš slobodnog vremena kada brod pristane, ali u mestima koja žive od turizma je sve generalno skuplje. Isto tako, ako se nalaziš u nekom većem gradu, prodavnice u centru su po pravilu skuplje, a neke stvari se mogu povoljnije kupiti ako odeš u neki tržni centar ili malo dalje od centra grada.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  3. #43
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Kako odabrati najbolji sat za sebe i svoj karakter?

    Tissot za 2800$ !?
    Može ako je El Primero u njemu.
    Mada, Neša je u pravu.

  4. #44
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kako odabrati najbolji sat za sebe i svoj karakter?

    Josipe druže ovaj citizen ti stoji savršeno dobro, ni manje ni više od ovoga, taman kako treba ako izuzmemo narukvicu ali dimenzije su savršene

  5. #45
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Kako odabrati najbolji sat za sebe i svoj karakter?

    Da Neša, slažem se sa tobom, ali čude me te cijene za Vijetnam jer je to nerazvijena zemlja gdje te taksist vozi 10 min za $1 , gdje imaš iznajmiti nov, četverotaktni skuter od 110 ccm , cijeli dan sa punim rezervoarom goriva sa $4 . Štand pored te "radnje" Tissota prodava fake remene Lacoste za manje od $2 . Zato me začudila ta cijena Tissota ovdje, ali sretno im bilo sa prodajom, nema teorije da bih ja kupovao sat u Vijetnamu, mogu samo pogledat što imaju, pogledat modele, i onda te satove potražit kući ili kod renomiranog prodavača. E sada, odlučio sam da sljedeći sat bude jedan od ova dva modela Citizena, ali mi treba Vaša mala pomoć. Koji Vam se model i boja više svida? Navihawk je oko $400 ovdje, a ovaj Citizen sa kožnom narukvicom koja je od krokodilske kože je special edition i košta nekih $470 . Ja sam ih poredao onako kako se meni najviše svidaju, s tim da ovaj prvi ima neke zaštitne prozirne folije preko sebe, bez njih je dosta ljepši i sjajniji .

    No. 1


    No. 2


    No. 3

    No. 4



    Sent from my iPhone using Tapatalk

Strana 5 od 5 PrvaPrva 12345

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •