Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
Like Tree114Likes

tema: Upoređivanje Seagull i Hangzhou mehanzama sa mehanizmima ETA 2004-1 i 2824-2

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Upoređivanje Seagull i Hangzhou mehanzama sa mehanizmima ETA 2004-1 i 2824-2

    Odlična tema, prepuna informacija!

    Kolačić koji bi Kina da zagrize je "Swiss made at China price" a onda "no Swiss, only China at Swiss price" ... Ni Ferari ni Porše nisu nastali preko noći, niti će preko noći nestati... Izgleda da ćemo uživati u Švajcarcima(po ceni i kvalitetu) još dugo na način na koji to radimo sada... Konkurencija čini čuda
    Serb likes this.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  2. #32
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Upoređivanje Seagull i Hangzhou mehanzama sa mehanizmima ETA 2004-1 i 2824-2

    Kineski proizvodjaci su bar meni jos velika nepoznanica, razno stivo sam citao i vise nisam ne znam sta da mislim...ali mislim da su svakim danom sve bolji i da polako ozbiljnije shvataju celu ovu pricu sa satovima

  3. #33
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Upoređivanje Seagull i Hangzhou mehanzama sa mehanizmima ETA 2004-1 i 2824-2

    Super test! Moje pitanje ce malo u off ali moram. Da li i asian 2813 prestavlja klona ete2824?
    Serb likes this.

  4. #34
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Upoređivanje Seagull i Hangzhou mehanzama sa mehanizmima ETA 2004-1 i 2824-2

    Citat bezbi kaže: Pregled poruke
    Super test! Moje pitanje ce malo u off ali moram. Da li i asian 2813 prestavlja klona ete2824?
    Hvala na pohvalama Dobro pitanje na koje ne bih mogao da ti odgovorim U nekim tekstovima kazu da je klon, a u nekim kazu da su samo pojedini delovi kompatibilni Tako da te ne bi dovodio u zabludu , bolje da kazem ne znamAko naletim na neki ozbljniji tekst javljam ti
    bezbi likes this.

  5. #35
    Časovničar Avatar korisnika Simke206
    Član od
    23.5.2013.
    Poruke
    354
    Lajkovi
    1312
    Reputacioni uticaj
    126

    Određen forumom Re: Upoređivanje Seagull i Hangzhou mehanzama sa mehanizmima ETA 2004-1 i 2824-2

    Kinezi kopiraju Sve i svasta , cak Sam imao prilike da vidim kopiju Rolexa koji je tako uradjen da Covek misli bez pogovora da je Original , ako neko tako kopira velikog Rolexa onda nije Problem napraviti i jedan mehanizam sa nekim promenama dali seraf stoji 2 mm Gore ili Dole nema veze, etini mehanizmi su isprobani i nema ko ih nije koristio u svojim satovima ,da skratim kinezi su vec kupili Chronoswiss pa da vidimo kako ce biti a da jos dodam siguran Sam da cemo imati prilike vidjeti Jos njihovih kopija

  6. #36
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Upoređivanje Seagull i Hangzhou mehanzama sa mehanizmima ETA 2004-1 i 2824-2

    Ovo je jedan od najboljih tekstova na portalu, jos jednom svaka cast.

    Svaki 3ci kineski sat ovde na portalu ima neku manu te ne radi ovo te nije dobro ono te ovo nije lepo namesteno te ovo se pokvarilo... I sve dok se taj broj za 3 ne popenje na 1000, Kinezi sat je po meni kao i sve drugo Kinesko sto se moze kupiti kod nas na pijacu.
    Serb likes this.

  7. #37
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Upoređivanje Seagull i Hangzhou mehanzama sa mehanizmima ETA 2004-1 i 2824-2

    Hvala bezbi Kinezi imaju problem sa kontrolom kvaliteta, bar ja tako mislim...zato je i svaki treci ima neki problem...mada i oni imaju neke skuplje firme , e kakva je situacija sa tim satovima to ne znam (a ti skuplji satovi, zbog njihovih imena ne mogu ni da ih pohvatam)

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •