Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 15
  1. #1
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Narukvice i kaiševi...

    Kako nisam znao gde da postavim ovu temu odlučio sam da bude kod našeg dobrog Watcmaga, pa eto savet za novi podforum !

    Hteo sam da postavim Hamiltonu novu kožnu narukvicu! Poslao sam par mejlova na koje nisam dobio odgovor Straps Culture i Toshi Straps ako se ne varam.

    Ne znam da li radim pravu stvar da li izdvajam novca za nešto što je dobro mom satu pa mi je potreban vaš savet?

    Kako Hamilton ima narandžaste detalje mislim da bi mu siva boja kao i pojedina braon odgovarala? Hteo bi nalik kaiševima sa slika u vrednosti nekih 100-150€ i ako znam da nisu u sivoj boji.






    Sviđaju mi se ovakve kopče...



    Za taj iznos novca negde mogu uzeti croco kaiš, uhhhh ova mi se najviše sviđa ali ne znam gde da je pronađem!?




    Svaki savet je dobro došao, da li radim pravu stvar ili bi bio suviše smešan detalj na satu umesto njihovih pilotskih kaiševa ja ne znam!?

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi...

    Bilo koja kožna narukvica tamno braon ili crne boje će super stajati,a da nije croco izgleda(to je razervisano za klasične satove)! X copter je pilotski sat pa je red i tradicija da se na njega stavi kožna narukvica!
    E sad,dao bih 100-150E za kožnu narukvicu jedino ako bih bio siguran da će izdržati barem 10-tak godina,a i tada bih dobro razmislio!

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi...

    Ma ima sasvim lepih i pristojnih narukvica za daleko manje novaca od 100€ a što je najbitnije izuzetno kvalitetnih. Ja bih išao na neku custom made varijantu, dakle ne na narukvicu koju nude firme koje se bave proizvodnjom istih kao što su Hirsch, Morellato, Di-Modell i slični već na ručno rađenu narukvicu koja je proizvod jedne osobe... Upravo to ti daju slobodu da biraš boju konca odnosno šavova, izgled, kopču i sve ostalo što je vezano za narukvicu a što pomaže da se ista što bolje prilagodi izgledu tvog sata, pritom dobijaš gotovo sigurno unikatan proizvod.
    Recimo, kontaktiraj člana diaboliq, znaš i sam već gde, pa ga pitaj za preporuku, šta bi dobro išlo na X-Copter i neka ti kaže cenu. Čovek zaista ima nekoliko odličnih narukvica, barem ono što sam ja uspeo da vidim, a cene su mu sasvim pristojne i daleko ispod tih 100€ (veruj mi).

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi...

    Sada mi žena kaže, jel se sećaš prodavnice u Balkanskoj, znate one radnje gde se kupuju futrole za pištolje, kaiševe, itd...čovek radi u svojoj zanatskoj radnji futrole kaiševe ručne izrade pa verujem da će napraviti nešto i za mene.
    Odneću mu sliku kaiša, nadam se da će mi srediti kopču ako ništa drugo naručiću je...

    Dalibore, jeste skupo ali bi probao. Ahhh taj croco, stvarno mi se svideo! Ne jel daaa.

    Dragane, ako budeš prolazio Merkatorom aj vidi molim te da li mogu preko njih da naručim orginalnu kožnu narukvicu?

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi...

    Pa verujem da bi on mogao tako nešto da ti napravi i da pritom to bude izuzetno kvalitetno, jedino pretpostavljam da bi trebao kopču kakvu želiš da mu nabaviš. Tako da je predlog skroz ok...

    Za Merkator ne mogu ništa da ti garantujem... Iskreno, radnim danima i subotom se toliko radi da nemam vremena ni za sebe, čak sam mislio da ni na forumu neću moći da se pojavim narednih nekoliko meseci al zaboravih na 1. maj i praznike (ne)rada, te sam još uvek tu... Pokušaću i pogledaću kada uhvatim vremena, ali nemoj da me držiš za reč i ako imaš njihov broj telefona najsigurnije bi ti bilo da nazoveš i pitaš.
    Uzgred, pogledaj linkove u temi "Brazletne, Narukvice za sat", ima tu par tih koji rade custom narukvice, osim ovih koje si već kontaktirao.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi...

    Citat ANGEL kaže: Pregled poruke
    Sada mi žena kaže, jel se sećaš prodavnice u Balkanskoj, znate one radnje gde se kupuju futrole za pištolje, kaiševe, itd...čovek radi u svojoj zanatskoj radnji futrole kaiševe ručne izrade pa verujem da će napraviti nešto i za mene.
    Odneću mu sliku kaiša, nadam se da će mi srediti kopču ako ništa drugo naručiću je...

    Dalibore, jeste skupo ali bi probao. Ahhh taj croco, stvarno mi se svideo! Ne jel daaa.

    Dragane, ako budeš prolazio Merkatorom aj vidi molim te da li mogu preko njih da naručim orginalnu kožnu narukvicu?
    "Evo rešenja"-što rek'o pokojni Zoran Radmilović u "Radovanu III" ! Odlična ideja od tvoje gospođe(sad je izvedi na večeru,obavezno-manje će galamiti kad kupiš sledeći sat:p)! I da:ne ide croco-ni takva boja(ne sviđa mi se ni na Panerai-u)!

  7. #7
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi...

    HAHAHAHAA biće večere, u top će me staviti! Moram sa Dragonom i Vladanom da se dogovorim da me na ovom forumu proglase kao srećnog dobitnika jednog sata i tako me spase muka!
    Dragane ok za Merkator, pozvaću ih ovih dana, isključili mi slepci greškom mob i sada nemam nikakav kontakt.
    Pogledaću šta ostali nude, možda naletim na nešto pa javljam.

  8. #8
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi...

    Ovaj sam odgovor dobio!

    Dear,

    Thank you for your interest in a collaboration with us.

    Our terms and offers as below.
    Calf, sharkey, carbon, kevlar and accessories.
    25-35 straps 55% discount off (of the listed price) on the website.
    36 straps or more 60% discount off (of the listed price) on the website.

    This offer is not conjunction with the limited alligator straps.

    Shipping fee for each sales order:
    We offered 3.9 per strap ship via EMS express.

    Look for ward to hearing back from you.

    Best regards,

    Seth

  9. #9
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi...

    mislim da nemaju nešto takvo u ponudi ali pitat ne škodi
    http://www.kuki.si/contacts.html
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  10. #10
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvice i kaiševi...

    Imaju zanimljive stvari, hvala watchmag!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kozni kaisevi za satove
    By rasa in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 952
    Poslednja poruka: 26.3.2023., 15:25
  2. Brezletne, Narukvice za sat
    By ANGEL in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.5.2018., 15:50
  3. Pomoc oko narukvice za Tissot sat
    By dejandz in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.11.2009., 17:56
  4. Kako se meri velicina narukvice
    By eee in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 7.3.2009., 12:26

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •