Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 29 od ukupno 29
Like Tree2Likes

tema: [URADI SAM] Izrada narukvica za sat i kopči

  1. #21
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Izrada narukvica za sat i kopči

    Sve su mu na taj fazon. Verujem da ima kvalitetniju kožu (ova moja je neki ostatak od kaiša i nije šampion mekoće). Al da razvaljuje sa cenom - razvaljuje. Inače pitao sam ga da li bi neku narukvicu u dužini 150/70 napravio u dužini 150/90, kaže ne može. Može samo da mi napravi u dužini 150/70 i da mi pošalje još jedan kraći deo u dužini 90 uz mizernu doplatu od 50$. Kralj

    Registrovao sam se više zbog mogućnosti da ostavi neki novi snimak, da skinem jos neku foru . Inače, tražim trenutno neko parče crne, mekane kože, da napravim još jednu. Ova moja je inače neka ultra tamno plava.

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Izrada narukvica za sat i kopči

    Ma nije normalan,uopšte! Ajd' da je krokodilska koža u pitanju,pa i nekako bih mogao prihvatiti cijenu,al' ovako-jok more!!!
    Vjerujem da tvoja narukvica nije mekana,ali ako je pravljena za kajiš,onda je stvarno nećeš lako uništiti!

  3. #23
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Izrada narukvica za sat i kopči

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Sve su mu na taj fazon. Verujem da ima kvalitetniju kožu (ova moja je neki ostatak od kaiša i nije šampion mekoće). Al da razvaljuje sa cenom - razvaljuje. Inače pitao sam ga da li bi neku narukvicu u dužini 150/70 napravio u dužini 150/90, kaže ne može. Može samo da mi napravi u dužini 150/70 i da mi pošalje još jedan kraći deo u dužini 90 uz mizernu doplatu od 50$. Kralj
    Za 280 dolara bi MORAO da ti napravi šta god da poželiš i kako poželiš... Ako nema odgovarajuće kože, zahtevao bih da odstreli King Kong-a, krdo bizona i golim rukama uhvati veliku belu! Mislim, ako već dajem toliki novac valjda se podrazumeva da mogu da zahtevam neke izmene i dužinu po želji.
    Inače, Ameri su ludi skroz... DaLuca nije jedini koji izrađuje narukvice za satove sa cenama koje idu preko 200 dolara i pritom ima posla.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #24
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Izrada narukvica za sat i kopči

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    ... Ako nema odgovarajuće kože, zahtevao bih da odstreli King Kong-a, krdo bizona i golim rukama uhvati veliku belu! Mislim, ako već dajem toliki novac valjda se podrazumeva da mogu da zahtevam neke izmene i dužinu po želji.
    ,

  5. #25
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Izrada narukvica za sat i kopči

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Za 280 dolara bi MORAO da ti napravi šta god da poželiš i kako poželiš... Ako nema odgovarajuće kože, zahtevao bih da odstreli King Kong-a, krdo bizona i golim rukama uhvati veliku belu! Mislim, ako već dajem toliki novac valjda se podrazumeva da mogu da zahtevam neke izmene i dužinu po želji.
    Inače, Ameri su ludi skroz... DaLuca nije jedini koji izrađuje narukvice za satove sa cenama koje idu preko 200 dolara i pritom ima posla.


    Inace, one dve Tat-ove sam vec obecao nekome, ali ako nabavim dovoljno koze... Al' o tom potom, bice obavestenje. Uglavnom, nece nista da vas kosta

  6. #26
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Izrada narukvica za sat i kopči

    Evo još jedan interesantan vodič za izradu narukvica (na engleskom) na koji sam naleteo a koji vam može pomoći ukoliko rešite da probate da napravite neku unikatnu narukvicu. Vodič je u PDF formatu, ali vredi ga skinuti i pročitati...

    Prilog 2272
    Prilog 2271

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Izrada narukvica za sat i kopči

    Citat eee kaže: Pregled poruke


    Inace, one dve Tat-ove sam vec obecao nekome, ali ako nabavim dovoljno koze... Al' o tom potom, bice obavestenje. Uglavnom, nece nista da vas kosta
    eee, šta bi sa narukvicom? Jesi li nabavio kožu? Započeo nešto ili si odustao od celog projekta?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #28
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Izrada narukvica za sat i kopči

    Nisam nabavio kozu. To je problem.

    Cak sam zapucao za NS ali na jednom mestu, kozatex, parcici sto ih prodaje nisu upotrebljivi uopste, da ne upotrebim grublje reci posto sam preko telefona objasnio za sta mi treba i rekao mi je da moze da se probere. Na drugom mestu, santoluca, negde u blizini hotela Vojvodina, imaju otpatke ali su bas ogromni, moglo bi jedno 10 narukvica opusteno da se napravi. To mi bilo preveliko jer sam mislio da napravim 3-4 za pocetak ali da ne budu sve iste boje. To je sve bilo krajem jula a od tad imam neku frku u firmi pa radim i vikendom, sto inace ne biva .U Sapcu sam se cuo sa nekim deckom sto pravi kozne jakne i slicne stvari i rekao mi da svratim i da cemo naci nesto ali nikako da svratim kad odem kod mojih. Da ne pricam sto sam trazio vojne otpade za one zute vojnicke kaiseve. Ali tek oni su bili neupotrebljivi. Sve memljivo i budjavo sto sam gledao. Moguce da cu na kraju opet da skoknem do ns-a do svetog luke i da uzmem jedan kvadrat neke koze. Mekane i tanke, pa da malo vezbam laminiranje . Samo vremena da ugrabim.

    Uglavnom, bice nesto, pogotovo sto sad "samo gledam" one ronilacke sa kratkim narukvicama .

    Malo sam doradio moju, isturpijao ivice i donju stranu sa onim sundjerastim turpijama za nokte, da ne bude krzava/cupava. Za to sam imao vremena .

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Izrada narukvica za sat i kopči

    Par linkova sa odličnim tutorijalima kada je reč o šivenju, obradi, alatu i svemu ostalom što je potrebno za izradu jedne narukvice odnosno za rad sa kožom.



    Posle ovog stvarno očekujem da eee pokrene svoju proizvodnju kada je reč o kožnim narukvicama. :p
    Tomanchi likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Narukvica za sat, pomoc
    By tile in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.5.2017., 18:44
  2. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.9.2010., 19:48
  3. Metalna narukvica
    By zalepugin in forum Japanski satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.11.2009., 0:56
  4. gucci bamboo narukvica
    By suhoj78 in forum Modni satovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.6.2009., 9:19

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •