Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 49
Like Tree23Likes

tema: Swatch

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    5.5.2011.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Swatch

    Kao prvo da se predstavim zovem se Zeljko 1994 godiste sam i volim satove ali se ne razumem oko njih ili kako vec ,kao poklon sam pre nekoliko godina dobio 2 sata marke swatch oba su swatch irony e sada jedan obozavam ,a drugi nosim samo kada idem na neku zurku ili slicno ,posto sam ljubitelj sportskih satova stalno sam nosio swatch irony v8 cuba kao na slici ispod

    i jednom sam radio ness oko kola sa calom i prospe mi se benzin preko ekrana ,sat je posle 2 sata jednostavno stao ,zanima me da li postoji negde mogucnost popravke posto obozavam ovaj sat ?
    a ovaj drugi jos radi otporan je na sve zivo evo slika ispod

    zanima me jos i koliko kostaju ova dva sata uopste ?
    I izvinjavam se adminima i moderatorima ako sam omasio i postavio temu negde gde ne treba stvarno nisam upucen u satove tako da mi je ceo forum cudan

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18039
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Swatch

    Nažalost,za V8 99% više nema nade.Pretpostavljam da si probao sa zamenom baterije.
    Cene satova ćeš najlakše saznati ako u pretraživać ukucaš marku i oznaku sata.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    5.5.2011.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Swatch

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Nažalost,za V8 99% više nema nade.Pretpostavljam da si probao sa zamenom baterije.
    Cene satova ćeš najlakše saznati ako u pretraživać ukucaš marku i oznaku sata.
    Ajao pa ne znam od cega je mogao da crkne kad pise da je vodootporan na 200m ,a sto mislis da nema nade jel zato sto je liven mehanizam jel on uopste moze da se otvori ?

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18039
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Swatch

    Da,zbog toga. To je osnovni problem sa tom markom.
    Inače sposobnost dihtovanja sata se menja sa protokom vremena a benzin je poprilično agresivna tečnost pa je osim,sigurnog kratkog spoje napravio i dodatne probleme.
    Preporučujem da pri kupovini sledećeg sata razmisliš o Casio ili Seiko satovoma.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #5
    Član Avatar korisnika Misko81
    Član od
    7.6.2010.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    277
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Swatch

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Preporučujem da pri kupovini sledećeg sata razmisliš o Casio ili Seiko satovoma.
    Ili Citizen ili Candino satovima.

  6. #6
    Mlađi član
    Član od
    5.5.2011.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Da,zbog toga. To je osnovni problem sa tom markom.
    Inače sposobnost dihtovanja sata se menja sa protokom vremena a benzin je poprilično agresivna tečnost pa je osim,sigurnog kratkog spoje napravio i dodatne probleme.
    Preporučujem da pri kupovini sledećeg sata razmisliš o Casio ili Seiko satovoma.
    Mrzim casio satove deluju mi mnogo detinjasto ali bukvalno , a za ovaj moj swatch radio je dva sata nakon polivanja i samo stao odjednom , pre toga sam ga isprao vodom , menjao sam i bateriju , probacu da odnesem kod nekog majstora jer stvarno obozavam ovaj sat ,a ovi seiko nisu losi samo ne znam koje su im cene ja sam sve satove dobijao dzabe pa zato ne znam ,valjda ce se javiti jos neko ili ako mu nema popravke ja uzimam isti ovaj koliko god para bio hvala ti na odgovorima u svakom slucaju


    Citat Misko81 kaže: Pregled poruke
    Ili Citizen ili Candino satovima.
    Najlakse je kupiti novi sat ali je bih hteo da nosim ovaj swatch jer ga obozavam
    Poslednja ispravka: sima hrabri (6.5.2011. u 9:27) Razlog: spojene uzastopne poruke istog autora

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18039
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Swatch

    Svakako proveri sa časovničarom.
    Pogledaj ovaj sajt.Imaš i Swatch i Seiko i Casio satove.Pregledaj malo.Možda se iznenadiš sa Casiom

    http://www.satovi-online.com/catalog/
    jagoda-nbg, Swatch and Nick like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #8
    Mlađi član
    Član od
    5.5.2011.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Swatch

    Hvala puno
    Poslednja ispravka: sima hrabri (6.5.2011. u 9:36) Razlog: uklonjen citat prethodne poruke

  9. #9
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Swatch

    Swatch, kao prvo, dozvoli da ti poželim dobrodošlicu na forum.

    Ako već budeš morao da kupiš sat, svi ćemo ti rado pomoći. Na forumu ćeš već naći temu za to, a ako budeš hteo da kupuješ sat, najbolje je da kreneš od nekoliko paramatera:

    a) koliko novca izdvajaš
    b) gde kupuješ (u radnji su skuplji nego preko interneta, ali o ovome možemo detaljnije ako kupuješ tako ili u inostranstvu)
    c) kakav sat želiš (pilotski, ronilački, sa datumom, štopericom itd.)
    d) kakav mehanizam želiš (kvarcni, tj. na bateriju ili mehanički [automatski ili navijač], mada je ovo stvar ličnog izbora)

    Što se tiče Casiovih modela, Vladan ti je već rekao da imaju i neke koji umeju prijatno da iznenade, a mogu da budu i te kako ozbiljni. Naravno, ne ubeđujem te da kupiš Casio, već samo kažem da razmisliš.

    Drugari su pomenuli i ostale marke u tom cenovnom rangu - Seiko, Candino, Citizen, premda se izbor marki može i proširiti, što ćemo reći kada budeš detaljnije naveo šta želiš.

    Nemoj da žuriš u izboru sata, oko toga ćemo ti rado pomoći, ali konačni izbor biće tvoj.
    Swatch likes this.

  10. #10
    Mlađi član
    Član od
    5.5.2011.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Swatch

    Hvala na dobrodoslici ,posto vec imam jedan elegance sat ,uzeo bih sportski sat posto obozavam satove tipa onog na prvoj slici sto sam postavio dao bih nekih 100 nak evra ako je to dovolno ,a za ovo automatski meni je to svejedno(jer se ne razumem ne znam ni sta znaci iskreno) ?
    Poslednja ispravka: sima hrabri (6.5.2011. u 9:29) Razlog: uklonjen citat prethodne poruke

Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Swatch automatic satovi
    By sub in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 19.2.2014., 13:58
  2. Swatch popravka
    By Recoba20 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 6.8.2012., 8:39
  3. Swatch Irony
    By cupe in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.4.2011., 8:52
  4. Swatch Men's Hours
    By Watchman in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.7.2010., 11:05
  5. Opet Swatch
    By bugarin in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 9.12.2009., 8:08

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •