Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 49
Like Tree23Likes

tema: Swatch

  1. #31
    Mlađi član
    Član od
    5.5.2011.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Swatch

    Pa koliko je nov kad je polovan 7000 hiljada nije tvoj isti ima metalnu narukvicu ,moja je od kaucuka staklo moze da se ogrebe da znas al se veoma lako polira ,aaa da jos nesss ni taj tvoj nije vodotporan u tom stanju one korone nemas gume
    @Neso hvala zvacu ja da pitam samo ako dobijem broj od nekog treba mi par delova
    I da pitam ja opet ness ako zamagli staklo unutra jel znaci da je usla voda ili ? (nije mi se desilo na ovim swatch nego na nekim drugim satovima ) i posle toga to se samo osusi i opet radi ?

  2. #32
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Swatch

    Ako je staklo zamagljeno, znači da sat ima problema sa dihtovanjem, pa se kondenzuje vlaga. Ovaj kvar bi trebalo svakako rešiti kod časovničara.

  3. #33
    Mlađi član
    Član od
    5.5.2011.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Swatch

    AAA to su ti problemi ,da li znas mozda koliko bi kostala ta popravka da ne kondezuje vlagu uradio bih tu popravku ' na svim satovima ?????

  4. #34
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Swatch

    Ne znam, jer ne znam kakav je kvar u pitanju i šta bi trebalo zameniti. Ako je npr. samo staklo, u zavisnosti od tipa stakla i samog časovničara može da ide od 400 dinara pa do nekoliko desetina evra. U svakom slučaju, majstori obično unapred kažu kolika je cena popravke, pa možeš i da zatražiš isti model ako je popravka neisplativa.

    Ne znam mnogo o swatch satovima, tako da ne mogu da kažem ovako napamet šta im je glavna boljka. Nažalost, ovde ne mogu mnogo da pomognem, ali se nadam da će priskočiti u pomoć neko ko ima swatch ili se bolje razume u njih.
    Swatch likes this.

  5. #35
    Banned
    Član od
    1.3.2011.
    Poruke
    210
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch

    zalij ga silikonom

  6. #36
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch

    Citat Swatch kaže: Pregled poruke
    Pa koliko je nov kad je polovan 7000 hiljada nije tvoj isti ima metalnu narukvicu ,moja je od kaucuka staklo moze da se ogrebe da znas al se veoma lako polira ,aaa da jos nesss ni taj tvoj nije vodotporan u tom stanju one korone nemas gume
    Ja ne znam da li se ovo odnosi na mene,tj da li mislis da ja prodajem sat?Bar sam tako shvatio.Ali ja NE PRODAJEM taj sat,nego sam ga nasao i dao ti link,pa ako te zanima da ga kupis.

  7. #37
    Mlađi član
    Član od
    5.5.2011.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Swatch

    Jesam mislio da ti prodajes izvini molim te moja greska ,popravio sam svoj koji je u mnogo boljem stanju od tog sa linka ,a ne isplati mi se ni zbog rezervnih delova jer mu je losa korona ,
    @Neso hvala

  8. #38
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch

    Ma nema frke.Ja sam trazio da vidim da li ima nesto slicno kao taj tvoj,posto vidim da ti se taj sto imas svidja.Naleteh na ovo,pa ko velim,da bacim link,pa ako odgovara,da pazaris.
    Bitno je da nosis ono sto volis,pa sad,da l' je swatch,Zenit,seiko ili bilo sta drugo,nema veze...
    Swatch likes this.

  9. #39
    Mlađi član
    Član od
    5.5.2011.
    Poruke
    44
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Swatch

    @Djordje bas to bitno je da ti se svidja ono sto nosis ,a ja obozavam ovaj sat
    Evo nasao sam ovaj sat na netu i ceo opis oznaka mu je SWATCH IRONY SCUBA YBS4005
    i evoga i opis koji sam kopirao
    Size (H × W × D) 41 × 45 × 17mm 14 to about-19cm weighing approximately 68g arm around
    Material Aluminum, plastic, silicone rubber
    Specifications Quartz Chronograph Tachymeter 200m water resistant (mph simple calculation), Swiss Made, Easy replaceable Battery
    Ja sam negde procitao da pokazuje barove pod vodom moracu malo da ronim da vidim ocel' se pomeriti ona kazaljka
    Djordje likes this.

  10. #40
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch

    Moram priznati da nesto i ne poznajem mnogo modele swatch-a,ali mi se svidja model retrograde.Cak je i bio jedan na forumu na prodaju,ali nisam imao love da ga uzmem.
    U principu,bez obzira koliko ljudi osporavali ovu firmu,nisam "gadljiv"' i uzeo bih taj model i vrlo rado ga nosio.
    Swatch likes this.

Slične teme

  1. Swatch automatic satovi
    By sub in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 19.2.2014., 13:58
  2. Swatch popravka
    By Recoba20 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 6.8.2012., 8:39
  3. Swatch Irony
    By cupe in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.4.2011., 8:52
  4. Swatch Men's Hours
    By Watchman in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.7.2010., 11:05
  5. Opet Swatch
    By bugarin in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 9.12.2009., 8:08

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •