Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 28 od ukupno 28
Like Tree7Likes

tema: Sat kasni - casio ef 305 dw?!

  1. #21
    Mlađi član
    Član od
    21.7.2014.
    Poruke
    32
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Sat kasni - casio ef 305 dw?!

    Ja imam jednu karticu na srpskom garanciju i drugo na raznim jezicima gde ne pise international,..vec pise samo casio warranty card. To ne spada u internacionalnu?

    Mozes samo da mi odgovoris sta mislis kako da ima opisem kvar ako im posaljem i kako da dobijem od njih revers da su primili ako posaljem post expressom?

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Sat kasni - casio ef 305 dw?!

    Ako nemas pecat prodavca na tom dokumentu onda nije od neke velike koristi. Mislim da O Clock time nece praviti problem posto imas njihovu garanciju. Bitno je samo da sat nije fizicki ostecen i da ga ne otvaras i popravljas na svoju ruku. A sto se tice slanja najbolje da ih pozoves i da vidis sa njima sta i kako. Ili da sat posaljes nekom prijatelju iz Beograda pa da on odnese licno.

  3. #23
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Sat kasni - casio ef 305 dw?!

    Citat touch kaže: Pregled poruke

    ...
    U svakom slucaju, pozvacu o clock, ali moram da se informisem jer ocigledno da nisu bas potpuno cisti, kako mislis Neso ako vec dobiju opis kvara? Gde i kako da dobiju opis kvara ako im posaljem postom, ako napisem na papiru zajedno sa satom, mogu da kazu "pa ti mozes da napises na papiru da je u pitanju i rolex..."na primer...posto im nisam predao sat direktno na ruke?
    Kakvo god bilo to preduzeće, Tiha je već napisao da je sivi uvoz, dakle nešto na granici zakona i garanciju daje uvoznik. Ukoliko ovde na forumu ima više ljudi koji su od njih kupili sat, a niko se ne žali da mu je sat nestao na servisu ili da su ga pokrali. Forum ima nešto preko 10.000 članova, ljudi su pisali da su od njih kupovali, ali niko nije naveo da su ga pokrali.

    Zato ti kažemo da je zgodno početi komunikaciju emailom, a za fore sa rolexom ne razmišljaj. Da je tako, to bi se ovde saznalo, što možeš videti iz ostalih tema gde su ljudi pričali o svojim iskustvima sa prodavnicama satova i servisima, pa bi valjda bar jedno iskustvo bilo loše, što bi mogao da bude signal za uzbunu. Konačno, kada se u pošti predaje paket, može se naznačiti njegova vrednost, oni u pošti gledaju šta se predaje, a pošto država ionako krpi budžet, pa kažnjava i za višak u kasi od 20 dinara, ne bi im bilo svejedno da im navučeš inspekciju na vrat.


    Citat touch kaže: Pregled poruke
    ...

    Mozes samo da mi odgovoris sta mislis kako da ima opisem kvar ako im posaljem i kako da dobijem od njih revers da su primili ako posaljem post expressom?
    Opis kvara bi trebalo da bude jednostavan, npr. da sat kasni pet minuta dnevno i to je to. Što se tiče slanja poštom, napisao sam ti da postoji povratnica. Kada neko iz servisa/prodavnice primi paket, potpisuje da ga je primio, a tebi to poštar dostavlja u sanduče. To ti je validan dokument da je neko primio nešto od tebe.

    Druga varijanta je ona koju je spomenuo Tiha - pošalješ sat nekome ko živi u BG i miran si.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #24
    Mlađi član
    Član od
    21.7.2014.
    Poruke
    32
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Sat kasni - casio ef 305 dw?!

    Ok, jasno.

    Odgovorili su mi na mejl koji sam posao S&L, pise samo da mi trazi broj telefona kako bi mi objasnio... Da li da insistiram da mi napise u meju?

  5. #25
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Sat kasni - casio ef 305 dw?!

    Ako ima račun, nikakav pečat garancije nije potreban, nije dužan kupac o tome da razmišlja.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  6. #26
    Mlađi član
    Član od
    21.7.2014.
    Poruke
    32
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Sat kasni - casio ef 305 dw?!

    Racun je izbledeo... ali sam platio karticom. Da li je izvod iz banke validan?

  7. #27
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Sat kasni - casio ef 305 dw?!

    Dragi Touch,
    kontaktiraj ti lepo prodavca sata pa se dogovori sa njima. Vidi sta mogu da ti urade po pitanju kasnjenja tog sata.
    I da, nekada čovek SAM treba doneti odluku, a ne za svaku sitnicu pitati za savet. Intuicija je mocna stvar, iskoristi je!
    Pozdrav!

  8. #28
    Mlađi član
    Član od
    21.7.2014.
    Poruke
    32
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Sat kasni - casio ef 305 dw?!

    Hvala svima.


    Sat sam ostavio u servisu u cumicevom sokacetu i nisam se nadao , profesionalno su obavili posao. Dali su mi revers, bili su ljubazni. Sat je bio kod njih nedelju dana, zamenili mehanizam, napisali to na garanciji i poslali mi post expresom.

    Ja sam vrlo sumnjicav i oprezan, ali ovi ljudi su visoko profesionalni.

    Cestitam im. Sat bi trebao da radi ispravno sada, danas mi je stigao.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •