Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 38
Like Tree17Likes

tema: Poljot servis

  1. #21
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Cika Simo, nema jos, nazalost. Cekam i strepim.

  2. #22
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Ja cu takodje da stanem u odbranu g. Milovan-a. Prvo covek je odlican majstor. Drugo U ovom slucaju je potpuno u pravu. Vukas isproziva ovde sve majstore kod kojih je bio. A ocigledno je covek ubedjen da poznaje casovnicarski zanat i ima mirnu ruku. Ali eto uspeo je samo da pokvari svoj sat, i sada ide redom i optuzuje casovnicare. Mislim da to nije u redu!

  3. #23
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Druze Vukas, mi ovde premresmo od brige i strepnje, a od tebe ni pismo ni razglednica!
    Ima li vesti iz "Ankerice"?
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #24
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Ćut' bre, možda je majstor dobio inFRAKT. Kako sam shvatio iz napisanog, ima po tom satu dosta da se kopa.

  5. #25
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Jos nema nikakvih vesti (sto je jos uvek bolje od losih). Ako je majstor u zdravstvenim problemima (a nadam se da nije), to ce biti pre zbog duvana (snimio sam ga par puta na cigaret-pauzi) nego zbog posla. Salim se, malo. Obecao mi je covek neku dijagnozu ove sedmice, pa tako, strpljen - spasen. Izvinite sto sam se ucutao, malo je tema krenula u off, ispalo je nekako da ja okolo ljagam majstore (sto mi ne pada na pamet) ali ko mi je kriv - sam sam prouzrokovao takve reakcije. Na mestu su. Ranije pomenutim casovnicarima se izvinjavam, a ja inace tu profesiju smatram izuzetno plemenitom, bliska je primenjenoj umetnosti. U medjuvremenu, proucavam neki elektronski materijal o 3133 i premotavam film, pokusavajuci da se setim da li sam zaista negde uprsko stvar prilikom zamene izlomljenih delova. Ko sto rekoh, Dr iz Ankerice ce reci dijagnozu pa cu i to saznati. Pozdrav

    PS Gosn Neso, to jeste onaj Poljot sa narandzastom skazaljkom.
    Poslednja ispravka: Vukas (7.4.2011. u 14:34)

  6. #26
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Vukas, nadam se da će se majstor javiti ove nedelje. Ako budem prolazio, zamoliću i reći da je sat od drugara. Koliko sam do sada imao iskustva, momak je sasvim OK, pošten je, ima mušterije i nadam se da će ti popraviti sat.

    Kada sam prvi put pitao, imao je jedan sa istim mehanizmom na stolu, tako da sigurno poznaje ove mehanizme. Možda bi trebalo da mu sam kažeš šta si popravljao, jer će mu onda biti lakše da odredi „terapiju".

    Držimo ti palčeve da satić bude popravljen, a onda nas častiš slikama poljota, koji je zaista lep.

  7. #27
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Evo, samo koliko da tema ne odumre potpuno, a blizu je. Poljot je i dalje u Zemunu, kod Ankerice. Pre desetak dana maestro je pomenuo da ceka mehanizam, kompletan! Ajde i to da vidimo. Strpljenju nikad kraja.

  8. #28
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Poljot servis

    hvala na apdejtu! nije valjda da mora ceo mehanizam da se menja?!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  9. #29
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Mislim da ne mora, ali to necu nikome da kazem jer se obicno sapletem o sopstveno misljenje. Na kraju svih krajeva, varijanta iz Ankerice mozda ispadne premija za mene, ukoliko, po njihovim recima, povoljno pribave komplet mehanizam. Imam jos jedan Poljot u rezervi (kvazi pilotska verzija, sa rotirajucom unutrasnjom koronom, lep stariji komad ali nedostaje pola masine), pa vec vidim kako cu leto provoditi u sklapanju "dva u jedan" mehanizma. SAM, u inat! Bez obzira na stavove da je tako nesto blasfemija, jeres itd. Kod nas inat opravdava svaku glupost, sopstvenu pogotovo. Hvala na interesovanju, mozda ova tema i ja prezivimo.

  10. #30
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Za Elvisa i Brus Lia ne znam ali Poljot je ziv, ja sam ok a za temu... kako hocete. Ionako je zapoceta greskom (trebalo je da bude samo jedan post u nekoj pametnijoj temi). Sa druge strane, epilog je doneo nekakav sadrzaj, sad nek vlasti rese sta dalje s temom.
    Elem, zaludni ljudi ceprkaju po nosu ili nadju neku smislenu razonodu, a mene djavo tera da nos guram u nesto o cemu pojma nemam. Tako je nesrecni Poljot i zavrsio u "Ankerici" - tacno 27. marta. Sad kratim pricu: 4. maja podignem sat u stanju kao na pocetku teme. Razlog: ipak nema zamenskog mehanizma a stanje postojeceg (po njihovom misljenju) ne opravdava bilo kakav trud i trosak. Necu komentarisati, ljudi su bili ljubazni.
    Prica se vraca na inat, pominjao sam to ranije: nekih sat ili dva zavirivanja i okopavanja te Herkul Poaro skonta da je sat blokiran jer je zalomljen osovinski zavrsetak jednog prenosnog zupcanika u bazi mehanizma. Jos tri sata oranja i doticni je zamenjen (tu je srecom drugi Poljot - donor organa). Malo kasnije i bazni mehanizam je sastavljen i ... r a d i!
    Svanulo je, jos uvek radi.
    Posto istrosi rezervu, sklapam dalje: platformu stop mehanizma, cifer, skazaljke... Kad sve to upristojim stavicu par slika na odgovarajuce mesto na forumu a ovde jos samo zakljucak: ova tema je izuzetak koji potvrdjuje pravilo da n e s t r u c n a l i c a to treba i da ostanu... mada, inat je cudna pojava... Hvala svima koji ste ovo pratili, kritikovali, ohrabrivali, negodovali, branili, kudili...

    Poljot servis-poljot1.jpgPoljot servis-poljot2.jpgPoljot servis-poljot3.jpgPoljot servis-poljot4.jpgPoljot servis-poljot5.jpg

Slične teme

  1. SEIKO SERVIS!!!
    By carapan in forum Seiko
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 30.3.2023., 15:36
  2. Servis i identifikacija sata
    By Ozziris in forum Džepni satovi
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 17.4.2012., 14:47
  3. Servis za BLANCPAIN
    By sub in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.1.2010., 16:08
  4. Doxa servis!
    By rumeni in forum Doxa
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 6.8.2009., 17:17

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •