Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 38
Like Tree17Likes

tema: Poljot servis

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Uh, ne bih nikada pretpostavio da ti je to rekao čikica iz Akademske. Ja sam kod njega počeo da idem po preporuci i svaki put sam bio prezadovoljan. Već sam ga preporučio još jednoj zadovoljnoj mušteriji. Upućujem ti javno izvinjenje zbog toga.

    Što se tiče Ankerice, ja sam baš pitao majstora da li radi te satove, na šta je odgovorio da ih radi i pokazao mi jedan koji je završio. Koliko znam, kod komplikovanijih mehanizama zaista i treba vremena da se postavi dijagnoza. Žao mi je ako sam te pogrešno uputio i nadam se da ćeš ga brzo srediti.

  2. #12
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Neso, tebi i ostalim forumasima hvala iskreno na zalaganju, nema tu potrebe za bilo kakvim izvinjenjima, upravo suprotno. Naprosto ljudi nekad nemaju dan, mozda ja imam antipaticnu facu, ko ce znati. Nije da ja sad idem okolo i kukam zbog ovakvih ili onakvih majstora (ima covek pravo da odbije musteriju), nego mi sve to ima pomalo anegdotsku boju, pa referisem o tome. Valjace to iskustvo jos nekom. Na kraju, ako se ispostavi da je sat upropascen mojom krivicom, ja cu to lepo da priznam i da se izvinem svima.

  3. #13
    Mlađi član Avatar korisnika zolabg
    Član od
    9.1.2011.
    Poruke
    37
    Lajkovi
    40
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Da svratis do radnje Ranke Rodin u Zemunu, vec par Raketa i Vostok sam tamo servisirao?

  4. #14
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Pa to je radnja u Akademskoj koju sam i ja preporučio. Čudno mi je da majstor nije hteo da prihvati, pa makar da je po njemu i limar kopao. To jest, mogao je samo da kaže: „Izvinite, nisam u mogućnosti da popravim", i to je to. Ako sam dobro shvatio, odneo je u onu drugu radnju gde treba da se postavi dijagnoza. Inače, zasad imam isključivo pohvale za Rankinog majstora, pa me je ovo začudilo.
    Poslednja ispravka: Neša (26.3.2011. u 18:25)

  5. #15
    Član Avatar korisnika majstor98
    Član od
    10.1.2010.
    Lokacija
    okolina Beograda
    Poruke
    121
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Poljot servis

    JA sam ranije nosio satove na popravku kod časovničara Raše.Alli od kada je skinuo na par mesta luminaciju na jednom satu,koji je otišao na servis,nisam skoro bio kod njega.Uglavnom,ako niko neće da prihvati sat na popravku,pokušaj tamo.Ako može ,srediće mehanizam,a što se tiče ostalog,probaj negde drugde.

  6. #16
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Citat Vukas kaže: Pregled poruke
    Elem, majstor u Akademskoj 2 samo sto me nije napsovao (sta je ovo, sto si to cackao, jesi ti casovnicar, od ovoga beze i iskusni majstori, ne mogu da ti pomognem...)
    necu da mnogo branim "svog" majstora , samo da spomenem da je i moj prvi odlazak kod njega slicno prosao - odneo sam mu wostok koji sam kupio na pijaci, otvorio sam ga (ne znam ni ja sam sta sam ocekivao da vidim), ali nisam uspeo da ga zatvorim, pa sam gumicom pricvrstio poklopac i tako mu predao sat. onda mi je odrzao predavanje - otkad se sat kupuje na pijaci, sta ste ocekivali - jos i da radi, zasto ste ga otvarali sami itd., itd. Iako me u tom trenutku malcice iznervirao, istovremeno mi je bilo i simpaticno sto se iznervirao zbog starog ruskog sata od 200 din, pa sam ga zamolio da ipak primi sat, sto je (nerado) i uradio... i eto, od tada sam mu odneo valjda preko 20 satova, i svaki put sam bio prezadovoljan, a drago mi je sto su zadovoljni i drugi drugovi clanovi sa foruma kojima sam ga preporucio.
    enivej, znam da g. milovan radi i (ruske) hronografe jer sam ga pitao jesenas, kada je trebalo da se dokopam jednog sa 3133, tako da bih voleo da verujem da je imao neki jak, da ne kazem opravdan razlog sto nije na servis primio tvoj sat!
    nadam se da ce prica ipak imati happy end!

    Citat Vukas kaže: Pregled poruke
    Na kraju, ako se ispostavi da je sat upropascen mojom krivicom, ja cu to lepo da priznam i da se izvinem svima.
    drzimo te za rec!
    poz!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  7. #17
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Sad cekam da mi se jave iz Ankerice u Zemunu. Ako je sat mrtav polepicu poternice sa sopstvenom slikom po celom gradu. S obzirom da sam samouki "Ignoramus" (citiram potpis Gosn Sime) za satove, priznacu sta sam uradio. Napominjem, neskromno, da sam tehnicki pismen, imam mirne ruke i solidan vid. Izmenjao sam, bez icijeg nagovaranja i podstrekavanja na zlocin, zalomljene osovine na malim skazaljkama (desna stoper minuta i leva stalna sekundara). Ovi iz Ankerice to ne znaju, slagao sam nesto da me ne bi i oni odbili. Sat nije ostecen, mogu da se zakunem. Treba zavrsetak pogona dovesti u fazu sa balansom (laik, ne znam termine).
    Sto se tice majstor Milovana, nemam ja nista protiv coveka, i ne poznajem ga. Samo sam ispricao kako je bilo. Taj sat je, inace, "ruzno pace" spakovano ko zna gde iz barem dva komada. Ima "Jeljcin" kuciste a Moskva-Rim zuti cifer. Ta kombinacija ne postoji fabricki, kolko znam. Eto, sad i ja cekam happy end.
    backarelli and kiko12 like this.

  8. #18
    Član Avatar korisnika majstor98
    Član od
    10.1.2010.
    Lokacija
    okolina Beograda
    Poruke
    121
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Poljot servis

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    onda mi je odrzao predavanje - otkad se sat kupuje na pijaci, sta ste ocekivali - jos i da radi, zasto ste ga otvarali sami itd., itd.
    E sad,ne znam da li da mu uopšte nosim neke satove,koje sam "radio",kao i jedan koji sam "snimio" na pijaci.U pitanju je mornarički Vostok,sa ogrebanim staklom,kutijom,delimično skinutom bojom sa prstena,...ne znam da li bi uopšte primio takav sat na reparaciju.Kao i koliko bi uopšte mogao da mu vrati "stari sjaj"(poliranje kutije,stakla,ponovno nanošenje boje na prsten...).Na kraju krajeva,odneću,pa šta bude.Pre par nedelja sam otišao kod majstor Milovana da zameni staklo na Raketi 24h,jer gde god sam pitao nigde nisu imali.Delovao mi je kao OK lik.
    Poslednja ispravka: majstor98 (28.3.2011. u 16:18)

  9. #19
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Poljot servis

    ^ ma, slobodno odnesi, totalno je ok, a nije ni namcor kao sto bi se mozda moglo zakljuciti na osnovu ovde napisanih... to treba shvatiti, onako, sportski i kao neku ocinsku pridiku... ne, bez sale, daleko od toga da cu nekoga nagovarati, ali ja sam vrlo zadovoljan uslugom i zao mi je sto je @vukas imao lose iskustvo jer mislim da je milovan dobar majstor...

    @vukas - ima li dobrih vesti iz "ankerice"?
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  10. #20
    Član Avatar korisnika majstor98
    Član od
    10.1.2010.
    Lokacija
    okolina Beograda
    Poruke
    121
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Poljot servis

    SAd sam "odradio" jednu Raketu,zamenio sam polomljeni zupčanik.Inače je mehanizam zaribao,dosta se teško okreće,ali ipak radi.Pa ću uskoro posetiti majstor Milovana,u vezi generalke.

Slične teme

  1. SEIKO SERVIS!!!
    By carapan in forum Seiko
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 30.3.2023., 15:36
  2. Servis i identifikacija sata
    By Ozziris in forum Džepni satovi
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 17.4.2012., 14:47
  3. Servis za BLANCPAIN
    By sub in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.1.2010., 16:08
  4. Doxa servis!
    By rumeni in forum Doxa
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 6.8.2009., 17:17

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •