Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 24
Like Tree6Likes

tema: Kućišta Komandirskih i Amfibija

  1. #11
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kućišta Komandirskih i Amfibija

    Ovo je Amfibija koja me muči.Slika je pruzeta sa neta.Izvinjavam se ako je suviše mala i ne jasna.(Probao sam da ubacim bolju ali mi ne ide,zašto ne znam.Preko ikonice Image jednostavno ne mogu,piše da je slika suviše velika-3,5 mb.).Dakle na ovu Amfibiju bi hteo da upašem neki prsten.Znam da je jako teško naći identičan,zato me i interesuje da li paše sa Komandirskog.
    Naziv: Amfibija.Dsc02119_small.jpg, pregleda: 247, veličina: 3,1 KB

  2. #12
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kućišta Komandirskih i Amfibija

    Forum prima slike do 2 megabajta, tako da možeš da je smaniš (opcija resize) i ubaciš.

  3. #13
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kućišta Komandirskih i Amfibija

    Hvala Nešo.Imao sam najbolju želju da ubacim što kvalitetniju fotografiju,kad ono trt.Nisam znao za taj limit.Više nisam bio siguran da li ja to radim nešto pogrešno(koliko teško može biti ubacivanje fotografije) ili je neko sistemsko ograničenje.
    Dakle evo fotke moje Amfibije-oštećenja prstena su očigledna.
    Kućišta Komandirskih i Amfibija-amfibija-img_6544.jpg
    tolarbo likes this.

  4. #14
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kućišta Komandirskih i Amfibija

    Sad sam pokušao da uporedim svoje komandirce i amfibije i deluje da je isti prečnik. Stavi satove jedan do drugog i pogledaj kolika je debljina prstena. Na amfibiji prsten deluje deblje, i urađen je za nijansku lošije od komandirca. Kao i Vladan, i ja mislim da je potrebno demontirati i probati da li pasuje. Žao mi je što ne mogu ništa bolje da kažem. Kao krajnje rešenje, skokni do novobeogradskog buvljaka ili zelenjaka, pa vidi može li da se nađe neki treći sat kao donator.
    DrAgod likes this.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Kućišta Komandirskih i Amfibija

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Hvala Nešo.Imao sam najbolju želju da ubacim što kvalitetniju fotografiju,kad ono trt.Nisam znao za taj limit.Više nisam bio siguran da li ja to radim nešto pogrešno(koliko teško može biti ubacivanje fotografije) ili je neko sistemsko ograničenje.
    Dakle evo fotke moje Amfibije-oštećenja prstena su očigledna.
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Amfibija- IMG_6544.jpg
Viđeno:	165
Veličina:	121,9 KB
ID:	10766
    Što se satova tiče: skydrummer i ja bi mogli od ove dve amfibije da napravimo jednu

    Kod mene je cifer oštećen, kazaljke isto.

    Kućišta Komandirskih i Amfibija-img_2087.jpgKućišta Komandirskih i Amfibija-img_2088.jpg
    tolarbo likes this.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  6. #16
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kućišta Komandirskih i Amfibija

    DrAgod sredićeš je samo strpljenja. JA moju još nisam ali sam u međuvremenu nabavio jednu istu kao ta tvoja, servisirao sam je pre neki dan i eno je radi kao nova.

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Kućišta Komandirskih i Amfibija

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    DrAgod sredićeš je samo strpljenja. JA moju još nisam ali sam u međuvremenu nabavio jednu istu kao ta tvoja, servisirao sam je pre neki dan i eno je radi kao nova.
    Nagradno pitanje: gde bih mogao da sredim ovo čudo? Sat mi se baš dopada a skroz je bzvz sa ovako oštećenim ciferom.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  8. #18
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kućišta Komandirskih i Amfibija

    Nemoj ovo uzeti kao konačan odgovor ali ja nisam čuo da neko kod nas radi reparaciju brojčanika, čišćenje od patine ili tako nešto ok ali baš stručnu reparciju oštećenog brojčanika ne. Ako neko i radi mislim da to i nije jeftino i pitanje je koliko se isplati. Mislim da je mnogo povoljnije da malo obiđeš buvljake,domaće internet berze, kupiš jednu za delove koja je ima očuvan brojčanik i kazaljke i od dve napraviš jednu.
    DrAgod likes this.

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Kućišta Komandirskih i Amfibija

    Hvala puno na odgovoru! Planiram već neko vreme da se bacim u obilazak ali nikako da nađem vremena... time is running away from me

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Nemoj ovo uzeti kao konačan odgovor ali ja nisam čuo da neko kod nas radi reparaciju brojčanika, čišćenje od patine ili tako nešto ok ali baš stručnu reparciju oštećenog brojčanika ne. Ako neko i radi mislim da to i nije jeftino i pitanje je koliko se isplati. Mislim da je mnogo povoljnije da malo obiđeš buvljake,domaće internet berze, kupiš jednu za delove koja je ima očuvan brojčanik i kazaljke i od dve napraviš jednu.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  10. #20
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kućišta Komandirskih i Amfibija

    DrAgod, jesi li probao da pitaš časovničara za obično farbanje cifera? Koliko vidim, tebi je cifer oštećen samo u sredini, a pošto je crn, možda bi časovničar mogao da to pristojno uradi. Ako te zanima reparacija cifera, mislim da se ne isplati raditi je kod ovog tipa sata. Možda bi bilo najbolje rešenje da kupiš isti takav sa lošim kućištem ili mehanizmom.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •