Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 34567891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 110
Like Tree36Likes

tema: Časovničarski alati za amatere i profesionalce

  1. #61
    Stariji član Avatar korisnika nokru
    Član od
    7.7.2014.
    Poruke
    734
    Lajkovi
    3196
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Alat za casovnicare amatere (DIY ljubitelje)

    Evo još poneka sličica alata koji mi je trenutno dostupan sa slikanje


    Časovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4643.jpgČasovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4644.jpgČasovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4645.jpgČasovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4647.jpgČasovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4648.jpgČasovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4650.jpgČasovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4651.jpgČasovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4652.jpgČasovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4653.jpg


    i alat plaćen 5 e na buvljaku


    Časovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4654.jpgČasovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4655.jpgČasovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn4656.jpg
    83stojan and Markoni BG like this.

  2. #62
    Novi član
    Član od
    19.11.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    [QUOTE=Elis;159855]Zdravo svim posetiocima foruma. U potrazi sam za profeionalnim casovnicarskim alatom( koriscenim). Potrebna mi je elmina masina za ciscenje sa 3 ili 4 kadice i witchi instrumet za kontorlisanje mehanickih i kvarcnih satova. Ako neko moze pomoc ,dat predlog unapred hvala. :-) Pozdrav od Elisa[/QUOTE Kolega, jeste li pronašli mašinu Elma za čišćenje satova? Da li je to što vam treba? Časovničarski alati za amatere i profesionalce-elma.jpg Ja vam mogu pomoćiKliknite za sliku za veću verziju

Ime:	ELMA.JPG
Viđeno:	789
Veličina:	47,6 KB
ID:	101695 Moj otac je časovničar i radio je sa njom. Šta vam još treba od profesionalnog alata? pozdrav, Tonchi
    Citat aleksa11 kaže: Pregled poruke
    Zdravo svim forumasima. Sto se tice kvaliteta alata za casovnicare a i precizne mehanicare jedan od najcenjenijih je od firme Bergeon - Belcer. Nema profesionalnog casovnicara koji nezna za ovu firmu a siguran sam da vecina njih koristi taj alat.
    Slažem se, moj otac ima sav alat od Bergeona
    Poslednja ispravka: RUS (19.11.2014. u 15:43)
    nokru likes this.

  3. #63
    Stariji član Avatar korisnika nokru
    Član od
    7.7.2014.
    Poruke
    734
    Lajkovi
    3196
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Časovničarski alati za amatere i profesionalce

    Nema uređivanja starih zidnih i stolnih satova bez manjeg tokarskog stroja


    Časovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn7180.jpg Časovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn7181.jpg Časovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn7182.jpg Časovničarski alati za amatere i profesionalce-dscn7183.jpg

  4. #64
    Novi član
    Član od
    17.2.2015.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Časovničarski alati za amatere i profesionalce

    Posedujem stari casovnicarski alat. Interesuje me na koji nacin bih mogao da uradim procenu vrednosti alata.
    Poslednja ispravka: RUS (17.2.2015. u 22:02) Razlog: Premesteno u odgovarajucu temu

  5. #65
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Časovničarski alati za amatere i profesionalce

    ^ Odnesi kod nekog casovnicara, mozda ce moci da ti kaze sta tacno imas, kog je kvaliteta i nesto vise o vrednosti.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #66
    Stariji član Avatar korisnika nokru
    Član od
    7.7.2014.
    Poruke
    734
    Lajkovi
    3196
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Časovničarski alati za amatere i profesionalce

    Vanja,probaj nekako poslikati alat, ukoliko je u originalnim kutijama i ako ima kakvih žigova proizvođača, mislim da među članovima foruma ima dosta kandidata za kupnju, ali mora se vidjeti o kakvom se alatu radi.

  7. #67
    Mlađi član Avatar korisnika Skipper
    Član od
    9.1.2012.
    Poruke
    88
    Lajkovi
    171
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Časovničarski alati za amatere i profesionalce

    Pozdrav. Može li mi neko reći da li vredi nešto ovaj set?
    Priložene slike Priložene slike Časovničarski alati za amatere i profesionalce-specijalni-alat-za-popravku-satova_slika_o_3068293.jpg  
    It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

  8. #68
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Časovničarski alati za amatere i profesionalce

    Amaterski prirucni alat....za nesto sitno moze cak i dobro posluziti, osim onog uredjaja za izbijanje stiftova na linkovima....njegova igla je jako lose kvalitete i savija se i puca.....ali znas kako kazu: "Kol'ko para tol'ko muzike".
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  9. #69
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Časovničarski alati za amatere i profesionalce

    Citat Skipper kaže: Pregled poruke
    Pozdrav. Može li mi neko reći da li vredi nešto ovaj set?
    Vredi otprilike kolika mu je cena. Imam slican komplet i kvalitet je los. Moze da posluzi za skracivanje narukvice, zamenu kaisa itd. sa napomenom da treba biti pazljiv posto se desi da se iskrivi ili slomi neki od alata pa moze da se ogrebe sat.

  10. #70
    Mlađi član Avatar korisnika Skipper
    Član od
    9.1.2012.
    Poruke
    88
    Lajkovi
    171
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Časovničarski alati za amatere i profesionalce

    Nesto slicno sam i predpostavljao.
    It's very simple. Scissors cuts paper, paper covers rock, rock crushes lizard, lizard poisons Spock, Spock smashes scissors, scissors decapitates lizard, lizard eats paper, paper disproves Spock, Spock vaporizes rock, and—as it always has—rock crushes scissors.

Slične teme

  1. Casovnicarski alat za amatere
    By patek in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 2.12.2010., 1:25

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •