Strana 27 od 95 PrvaPrva ... 172324252627282930313777 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 261 do 270 od ukupno 941
Like Tree236Likes

tema: Pomoc oko on-line kupovine satova

  1. #261
    Član Avatar korisnika Clarissa
    Član od
    19.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    461
    Lajkovi
    711
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Casio EF-550D-7A

    Pročitaj ovu temu može ti biti od koristi.
    "Vazduh trepti, kao da nebo gori. Da, sprema se oluja..."

  2. #262
    Novi član
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Porucio sam. Kazu da se ceka 5-7 dana posto ide kao ekspres posiljka, cim stigne nosim ga na proveru i javljam utiske. Hvala na odgovorima. Pozdrav
    VLADAN P likes this.

  3. #263
    Novi član
    Član od
    23.1.2012.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Da li mi mozete reci nesto o kupovini preko sense.com? Kakva su vam iskustva,za koliko dana stize sat? ili ako ima ovde neka tema koja se tice toga posaljite mi link

  4. #264
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Cupka, slobodno kupi preko Sense-a. Dosta nas je kupovalo preko njih, sat stigne prakticno uvek sledeceg radnog dana. Eventualno moze da se desi da nemaju odredjeni sat na stanju, u kom slucaju ce te kontaktirati i predloziti resenje. Imaju i radnje (u Knez Mihajlovoj i novom Merkatoru na primer), ali su im tamo satovi nesto skuplji nego kad se poruce on-line.

    Sense se cesto pominje na forumu, samo uradi pretragu .

    Dakle - mislim da slobodno mozes da porucujes preko njih, a takodje mozes u njihovim prodavnicama da pogledas model pre kupovine.
    No time to lose

  5. #265
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Citat Cupka kaže: Pregled poruke
    Da li mi mozete reci nesto o kupovini preko sense.com? Kakva su vam iskustva,za koliko dana stize sat? ili ako ima ovde neka tema koja se tice toga posaljite mi link
    Otvoriš nalog na njihovom sajtu i poručiš sat koji ti se dopada. Ako to uradiš recimo ujutru, oni će te za par sati pozvati da bi potvrdili tvoju porudžbinu i adresu, tada im još jednom naglasi model čisto da ne dođe do zabune. Sat plaćaš pouzećem, dakle kada paket stigne. Transport ne plaćaš. Za bilo koji sat vrednosti veće od 4000 din, oni snose trošak transporta ( bar je tako bilo). Kao što rekoh, ako sat poručiš ujutru računaj da će ti stići na kućnu adresu sutra prepodne ( ako je neradni dan onda sledeći radni dan ). Sat je dobro upakovan. Kutija od sata se nalazi u jednoj malo većoj kutiji koja je puna sunđera tako da ne postoji šansa da se sat ošteti. Sa satom dobijaš uputstvo, garanciju. Servis se nalazi u BG, ne znam odakle si pa sam zato to naglasio. Ako ti se sat ne svidi mislim da je rok za povraćaj 7 dana, u tom slučaju ti snosiš trošak slanja. Naravno sat mora biti ne oštećen.
    Pozdrav

    preteče me vladas
    Poslednja ispravka: skydrummer (24.1.2012. u 1:10)

  6. #266
    Novi član
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Evo da javim prve utiske, sat je prelep (Casio ef-550d-7a), nosio da potvrde da li je original, naravno jeste. Sat je stigao tacno za 7 dana, prilikom preuzimanja decko mi je objasnio razliku izmedju kopija i originala koje sam delimicno i sam znao, tako da, maksimalno profesionalno su odradili. Za svaku pohvalu. Imaju moju preporuku. Cak je i cena bila skroz pristojna Pozdrav

  7. #267
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Citat OvoOno kaže: Pregled poruke
    Evo da javim prve utiske, sat je prelep (Casio ef-550d-7a), nosio da potvrde da li je original, naravno jeste. Sat je stigao tacno za 7 dana, prilikom preuzimanja decko mi je objasnio razliku izmedju kopija i originala koje sam delimicno i sam znao, tako da, maksimalno profesionalno su odradili. Za svaku pohvalu. Imaju moju preporuku. Cak je i cena bila skroz pristojna Pozdrav
    A slike, a slike...? Ako ti nije problem objasni koje su razlike između kopija i orginala siguran sam da će nekom koristiti. Posebno ako se uzme u obzir koliko se Casio modela prodaje na domaćim internet berzama.

  8. #268
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Cestitke na satu, mislim da si napravio odlicnu kupovinu. Ako stignes napisi kakvu su prvi utisci i obavezno postavi fotografije.
    OvoOno likes this.

  9. #269
    Novi član
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Hvala. Evo da kazem u vezi kopija... Ja sam znao da kod kopija, kada se ukljuci stoperica, skazaljka na donjoj stoperici ili stoji ili non-stop vrti ceo krug, kod originala ona treba da ide levo desno prvi minut, posle toga stoji mirno. Lik koji mi je doneo sat jos mi je rekao da kod kopija oblik krunica se razlikuje, kod originala je isti oblik, i jos, ova plocica kod broja 5 i 7 treba da bude zasecena a ne kao kod broja 11 pravugaona. Prvi utisak je da je sat prelep, nemam vise sta da kazem Evo nekih slika slikanih mobilnim telefonom. Pomoc oko on-line kupovine satova-dsc00378.jpgPomoc oko on-line kupovine satova-dsc00382.jpgPomoc oko on-line kupovine satova-dsc00383.jpgPomoc oko on-line kupovine satova-dsc00384.jpgPomoc oko on-line kupovine satova-dsc00385.jpgPomoc oko on-line kupovine satova-dsc00386.jpg
    Djordje and vladas like this.

  10. #270
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    OvoOno
    Sat je zaista lep.
    Čestitam.
    OvoOno likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Slične teme

  1. Tissot prc200 - nedoumice oko kupovine
    By vlax in forum Tissot
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 11.6.2010., 8:24
  2. pitanje u vezi kupovine sata
    By vladam5 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.9.2009., 22:14
  3. provjerena on line kupovine
    By ognjen in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.8.2009., 11:17
  4. Savet oko kupovine Cerruti satova
    By Rasheta in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.12.2008., 21:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •