Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Novi član
    Član od
    30.11.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Casio EF-550D-7A

    Pozdrav svima, nov sam na forumu. Citao sam dosta na ovom forumu o Casio satovima. Zanima me, da li neko ima ovaj model i kakvi su utisci o njemu. Dosta sam citao i o narucivanju preko interneta pa me zanima da li neko mozda zna da li su ovi prodavci satova sa ebay-a ok, preciznije za ovaj CASIO EF550D-7A EDIFICE MENS SOLID STAINLESS STEEL CHRONOGRAPH DRESS WATCH 100M | eBay Hvala puno ;-)

  2. #2
    Novi član
    Član od
    28.11.2011.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    78
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio EF-550D-7A

    Nikola i ja sam negde na ovom forumu postavio slicno pitanje, na eBay-u ima zanimljivih Casio satova vec od 50 dolara pa plus postarina plus carina ne mogu da predje 100 eura, koliko se i kod nas na oglasima prodaju pa do 120 i vise za model koji tebe interesuje...

    Nekoliko kupaca je otvorilo kupljene i u njima su kao originalni Casio mehanizmi. Prica je da se kupuju originalni mehanizmi a posle u Kini stavljaju u iskopirana kucista, meni je sada drugar u USA i moze mi doneti jedan za 50 + 30 dolara, stvarno primamljivo ali sam uvelicavao slike sa neta, pronalazio sitne razlike i jednostavno mislim da to nije to. E sada neko to ne vidi i ne smeta mu a neko vidi i smeta mu, odluka je tvoja... Samim tim sto ti niko vec nekoliko dana nije odgovorio na pitanje, imas odgovor o tim satovima...

    Inace ja sam imao dosta Casio satova a i sada imam jedan mali tanak analogno - digitalni ali mislim kao i vecina na forumu da je odnos za Casio ulozeno - dobijeno veliki ali jednostavno za maksimalno nesto malo preko stotinak eura, one skuplje, po meni jednostavno ne umeju da naprave...

    Pozdrav...

  3. #3
    Novi član
    Član od
    30.11.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio EF-550D-7A

    Razumeo... Hvala na odgovoru... Pozdrav

Slične teme

  1. Satovi Casio Pro Trek PRG-40 i Casio GA-110 - fotografije
    By milan zmaj in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.7.2012., 17:17

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •