Strana 11 od 95 PrvaPrva ... 7891011121314152161 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 101 do 110 od ukupno 941
Like Tree236Likes

tema: Pomoc oko on-line kupovine satova

  1. #101
    Mlađi član
    Član od
    23.4.2010.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Jedno pitanje, da li jos uvek vaze ove brojke (15% i 18%) za carinu i PDV, jer vidim da je taj post od pre dve godine..

  2. #102
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Mnogo mi se sivdjaju ovi military look satovi sa strap-om umesto kaisa, a u radnjama po Srbiji ni jedan jedini nisam nasao sem jednog Fossila koji mi se ne svidja. Kako bi mogao naruciti preko Amazon-a recimo ovaj sat http://www.amazon.com/Seiko-SNK809-A...im_dbs_watch_4

    Popust je ogroman znaci ne mogu da verujem seiko -automatic sat za 80-tak dolara, da li je ko imao iskustva sa kupovinom preko Amazon-a interesuje me koliko bi sat kostao kad bi stigao u Srbiju i koliko bi Shiping trajao .

  3. #103
    Novi član
    Član od
    13.10.2009.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Osim jomashop preporucite jos neku online prodavnicu za satove..

    Evo da se pohvalim kupovinom sata.Kupovina je obavljena preko sajta www.21jewels.com a posto sam odabrao opciju besplatnog slanja isporuka je trajala citavih 32 kalendarska dana,ali nemari ja sam prezadovoljanPrilog 1963

  4. #104
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Osim jomashop preporucite jos neku online prodavnicu za satove..

    Koliko te je sat izašao, koji si sat kupio pošto sliku ne možemo videti? Planiram neku online kupovinu koliko si dodatno platio sat?

  5. #105
    Novi član
    Član od
    13.10.2009.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Osim jomashop preporucite jos neku online prodavnicu za satove..

    Seiko SKX 007K1,cena 185$(u tom trenutku 138,90 evra) a dodatne troskove nisam imao posto paket nije ni otvaran na carini koliko sam video tako da sam izbegao carinu i pdv (to bi izaslo jos oko 40 evra).Kao sto su neki clanovi naglasili obavezno slanje sata treba obaviti obicnom postom a ne fedex-om ili slicnim sluzbama zato sto imas dodatne troskove koje bi u mom slucaju bile jos oko 4000 dinara( ne mislim na placanje slanja vec spedicija) a i nema sanse da prodje bez carine i pdv-a.Ja sam imao srece posto je paket bio lagan(samo sat i deklaracija sa garancijom) sve ukupno oko 300 grama tako da carinik nije mislio da je unutra nesto za carinjenje(sve preko 20 evra podleze carinjenju)Prilog 1965

  6. #106
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Osim jomashop preporucite jos neku online prodavnicu za satove..

    Odličan sat, čestitam ti na njemu!
    Hvala za info, bdw slike su pogrešno postavljene, probaj ponovo...

  7. #107
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Puno je pozitivnih iskustava sa on line kupovinom, nekada se cak ni porez i carina ne obracunaju, ali ima li neko da je cuo za neko negativno iskustvo, a to je da sat uopste i ne stigne, odnosno da ga neko na carini/posti zadrzi za sebe. Cuo sam price da je to ranije bila redovna pojava, kako je sada?
    I jos jedno pitanje, da li je bolje navesti na paketu da je u pitanju poklon ( eventualno staviti neku cenu) ili je bolje staviti samo nizu cenu od stvarne (recimo 100€ umesto stvarnih 200)?

  8. #108
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Milanche, ja za takav slučaj da sat bude "otuđen" na carini do sada nisam čuo, barem ne ovde na forumu. Ta fora da navedeš nižu cenu ili poklon je ok, ali samo u slučaju da je prodavac saglasan, što je malo teže postići. Svi oni su u obavezi da zakače original fakturu uz paket, prvenstveno zbog izvoza robe (iz Amerike ili odakle god) a naravno i zbog uvoza u zemlju u koju se isporučuje. Ako bi prikazali manju cenu to bi značilo da potkradaju državu za porez što je na zapadu teže krivično delo od ubistva.

    Pozdrav,
    V.S.

  9. #109
    Novi član
    Član od
    30.8.2010.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Pozdrav svima...

    već nekoliko dana pratim dopisivanja i priče oko kupnje satova i vidim da vas je većina jako dobro upućena...
    Novi sam ovdje, pa će mi dobro doći bilo kakav savjet vezano za on-line kupovinu.
    Uglavno, da sada ne dužim, namjeravam kupiti isljučivo Citizen sat. Najprije sam mislio uzeti Nighhawk i skoro sve pripremio da ga negdje naručim. Međutim, tada sam pronašao nešto posebno... Citizen AS 4020 i Nighthawk mi je pao na drugo mjesto .
    Iako je osjetno skuplji, mislim da vrijedi svakog eura.
    Zanima me da li itko ima iskustva sa stranicom The Online Watch Store ili Relojes Mania, jer je temo cijena OK? Svaka info je dobro došla!

    Unaprijed hvala...

    P.S. Nadam se da sam postavio post na dobro mjesto... Ipak sam početnik

  10. #110
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Pomoc oko on-line kupovine satova

    Zdravo Liquid,

    Dobrodosao na forum! Nisam primetio da je neko pominjao ovaj sajt, ali je vec nekoliko clanova pominjalo ovaj sat, a neki su ga i kupili (pogledaj ovde, ovde a bio je cak i jedan oglas ovde), tako da definiivno neces pogresiti ni sa jednim od njih
    No time to lose

Slične teme

  1. Tissot prc200 - nedoumice oko kupovine
    By vlax in forum Tissot
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 11.6.2010., 8:24
  2. pitanje u vezi kupovine sata
    By vladam5 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.9.2009., 22:14
  3. provjerena on line kupovine
    By ognjen in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.8.2009., 11:17
  4. Savet oko kupovine Cerruti satova
    By Rasheta in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.12.2008., 21:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •