Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16
Like Tree5Likes

tema: Kupovina Victorinox satova u Srbiji

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Kupovina Victorinox satova u Srbiji

    Citat jagos kaže: Pregled poruke
    ima u podgorici
    gde u PG!? idem u ponedeljak bas na sluzbeni put u PG, ostacu 3 dana pa cu imati vremena da svrljam, pa bar da pogledam ako nista drugo!!

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Kupovina Victorinox satova u Srbiji

    Mislim da je u PG "Swiss Army" u pitanju... koliko pratim Victorinox, za mene to nije isto.

    Kad si već tamo, ti svrati, pa bi bilo dobro i neku fotkicu da okačiš ovde...
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  3. #13
    Član
    Član od
    22.9.2012.
    Poruke
    221
    Lajkovi
    1138
    Reputacioni uticaj
    42

    Određen forumom Re: Kupovina Victorinox satova u Srbiji

    Ako nekoga interesuje da proverim cenu ili slikam neki od Victorinox satova pisite mi,slede nedelje sam u Becu uzimam sebi jedan

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Kupovina Victorinox satova u Srbiji

    vanja , to već smatraj pod "obavezno" !!!

    Bez sve šale, mogao bi da postaviš neku fotku baš u ovoj temi sa komentarom cena... što se tiče komentara za modele pojedinačno, to "opterećenje" ću rado ja prihvatiti !

    PozzzZZZ Baki
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  5. #15
    Član
    Član od
    22.9.2012.
    Poruke
    221
    Lajkovi
    1138
    Reputacioni uticaj
    42

    Određen forumom Re: Kupovina Victorinox satova u Srbiji

    Cene se mogu lagano proveriti.WalterWeiss je radnja i generalni zastupnik.Proverio sam mailom par cena i one su kada odbijem porez kao na nemackom sajtu sa kog sam stavio sliku pre par strana pogledaj post.Videcu tamo kako se moze dobiti jos neki popust i da li za praznike daju nesto...

  6. #16
    Član
    Član od
    22.9.2012.
    Poruke
    221
    Lajkovi
    1138
    Reputacioni uticaj
    42

    Određen forumom Re: Kupovina Victorinox satova u Srbiji

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    vanja , to već smatraj pod "obavezno" !!!

    Bez sve šale, mogao bi da postaviš neku fotku baš u ovoj temi sa komentarom cena... što se tiče komentara za modele pojedinačno, to "opterećenje" ću rado ja prihvatiti !

    PozzzZZZ Baki
    Nazalost nisam uspeo zavrsiti kupovinu jer satove za koje sam zaineteresovan nisu porucili.Tu sam dosta razocaran jer sam mislio da su ozbiljno predstavnistvo a ne mala radnja koja ima kod sebe svega dvadesetak modela koja ocekuje da porucim zasigurno sat koji isam imao prilike ni videti.Nije cak ni juvelir vec prodaju sve i svasta a izlistani su na sajtu kao predstavnistvo za Austriju.Fotki nemam , imao sam samo 20 min da pogledam satove, rade do pola 6 a jako sam imao slabo vremena.Moj utisak je da sat koji zelim a to je Chrono classic i Officers automatik su jako dobri satovi jer sam ih probao ali ne bas varijante koje sam ja zeleo.Dovoljno da shvatim da su vrhunskog kvalaiteta.Za porucivanje tacnih modela je potrebno 2-3 nedelje i to se moze uraditi.Malo su veci nego sto odaju utisak na slikama (41 i 40), inace se kod nekih satova mogu uklopiti u 42 ali je sve prilicno masivno i nije za manaji zglob.Razocarenje je Alliance i Infantry vintage koji na slikama izleda mnogo bolje .Jako pozitivno sam se iznenadio modelima Air Boss, Ambasador i Chrono Classic XLS vrede svakog eura i izgledaju vanserijski da imam ruku za taj profil ne bih razmisljao i iskesirao bih koliko god para traze.I novi Night Vision u beloj boji je fantastian (promer 42 ) malo je falilo da se vratim po njega ali opet problem profila. Moj utisak je da su satovi prilicno glomazni i na moju ruku ne mogu staviti preko 41 a da mogu ne bih razmisljao nego uzeo Air Boss.Takodje solidno izgledaju i Original modeli koji su zaista casual. Imali su samo sivi i zeleni, da je bio crni kupio bih. Cene su kao online kada se odbije porez, ko malo pretrazi nemacke sajtove shvatice koja je cena. Eto malog opisa iz prve ruke nekoga ko se sigurno prilikom prve sledece posete Becu, sto je na prolece, vraca po Chrono Classic 241499.Ko prati ovaj brand shvatice sve napisano......
    Oliver M and backarelli like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Cene ROLEX satova u Srbiji
    By sub in forum Rolex
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 10.5.2021., 22:29
  2. Seiko SKX007J - Kupovina sata u Srbiji
    By sremac022 in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 19.11.2012., 9:59
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •