Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 40
Like Tree1Likes

tema: Kupovina sata bez papira

  1. #11
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Kupovina sata bez papira

    Nikad ne bi kupovo sat pa onda brisao broj ili tako nesto naravno da ogroman broj satova je kako se to kaze "skinut sa osiguranja" ali da ne mora da bude ni kopija ni kraden je primer mog dobrog prijatelja koji je je uzeo datejust polovan i naravno bio je original nieki nas politicar ga je dobio tokom neke posete i odlucio da ga tapne.

  2. #12
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Kupovina sata bez papira

    Citat sub kaže: Pregled poruke
    ...ali da ne mora da bude ni kopija ni kraden je primer mog dobrog prijatelja koji je je uzeo datejust polovan i naravno bio je original nieki nas politicar ga je dobio tokom neke posete i odlucio da ga tapne.
    To je naravno moguće, ali se toliko retko dešava da mogu proći meseci dok ne naletiš na tako nešto. U svakom slučaju nikako ne odustaj, stanje na tržištu ide u prilog kupcima sa kešom.

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    29.4.2009.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata bez papira

    Kad smo vec kod tog kupovanja polovnih satova,postoji li mesto,skup kod nas gde bih mogao da se nadjem sa ljudima koji prodaju polovne satove iz svoje kolekcije? Znam da na sajtu ovde postoji odeljak mali oglasi ali je prilicno 'tanak'

  4. #14
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Kupovina sata bez papira

    Ono gde bi mogao da odes da pogledas je sajam antikviteta u hotelu slavia inace mislim da je trenutno pauza naravno tu ces naci svega i svacega kako od namestaja nakita ali bice i nekoliko likova koji prodaju satove ako te zanimaju neki skuplji satovi raspitaj se kod prodavaca ima nekoliko likova koji sede u kafanici pored > Ako te bas zanima neko mesto na kome mogu da se nadju samo satovi mislim da tako nesto ne postoji kod nas ali to je dobra ideja

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Kupovina sata bez papira

    mogu da pitam zasto su svi ljudi u tolikoj iluziji da su kradeni satovi skidani sa necije ruke? recicu vam ja da postoje kradeni satovi koji su kupljeni sa fals kreditnom karticom i originali su sto miliona posto, i da ima sirok izbor a ovi sto ne bi nikad kupili kraden sat video bi ih kad bi im ponudio od nardina sonatu od 50 soma sa papirima i istu takvu za 16 soma bez papirica ili zasto ici sa sonatom, evo sub celik zlato kosta 7500-8000, a bez papira 3000, NETAKNUT

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Kupovina sata bez papira

    Kako god, do sata si opet došao na nezakonit način i ovde nećemo pričati o prodaji kradenih satova!
    Čovek je pitao za mišljenje kupovine sata bez papira i postojanja loših strana ovakve trgovine.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Kupovina sata bez papira

    da li sam ja rekao da je to zakonit nacin? nisam. covek je pitao o losim stranama kupovine kredenog sata sa kojima se ja slazem i nisam rekao da se ne slazem a ja sam mu naveo dobre strane. ne znam sta sam lose rekao

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Kupovina sata bez papira

    Ovako, nema dobrih strana prilikom kupovine kradenog sata. TAČKA. Nema dalje diskusije po ovom pitanju.

    Citat Pravilnik foruma kaže:
    7. Nije dozvoljena rasprava o replikama satova u pozitivnom kontekstu. Dozvoljeno je jedino skrenuti pažnju novim članovima o svim negativnim aspektima kupovine replika satova, a postovanje slika replika satova, ili linkova ka web stranicama koje vrše njihovu prodaju je strogo zaranjeno osim ako prethodno nije odobreno od strane moderatora ili administratora. Takođe je strogo zabranjeno postovanje bilo kakvih oglasa za prodaju ili kupovinu replika satova i ovakvi postovi će biti obrisani bez prethodne najave.
    Uopšteno, bilo koji post koji uključuje razgovor, podsticaj ili posredovanje pri bilo kakvoj vrsti ilegalnih aktivnosti (proizvodnja i prodaja replika satova je jedna od takvih aktivnosti), je zabranjeno bez obzira da li je povezano sa temom satova ili ne.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Kupovina sata bez papira

    u temi koja glasi "Kupovina sata bez papira" nema diskusije o kradenim satovima, ok ne znam samo kakvi su to satovi bez papira, sli ok skorz, ne zelim raspravu

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Kupovina sata bez papira

    Pošto tražiš da ti crtam, evo nacrtaću ti...

    Citat Pravilnik foruma kaže:
    Uopšteno, bilo koji post koji uključuje razgovor, podsticaj ili posredovanje pri bilo kakvoj vrsti ilegalnih aktivnosti (proizvodnja i prodaja replika satova je jedna od takvih aktivnosti), je zabranjeno bez obzira da li je povezano sa temom satova ili ne.
    Obzirom da zastupaš stav da postoje pozitivne strane u ovoj vrsti nelegalne i nezakonite aktivnosti u kojoj pozitivnih stvari NEMA, ja kažem nema dalje rasprave i neće je biti. Ukoliko želiš da pišeš o re*likama ili pozitivnim stranama kupovine kradene robe, potražićeš neki drugi forum jel ovaj tip rasprava ovde nije poželjan i nije dozvoljen. Nadam se da je sad jasnije?!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Kupovina džepnog sata
    By skydiver in forum Džepni satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.2.2012., 12:09
  2. Kupovina Ulysse Nardin sata
    By UlysseNardin in forum Ulysse Nardin
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.1.2010., 12:10
  3. Orient CFM00001S - kupovina
    By eee in forum Japanski satovi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 1.8.2009., 16:01
  4. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •