Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 41
Like Tree12Likes

tema: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

  1. #11
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Dragon-e da li si mislio Subotom ili Nedeljom na najlonu.

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Subotom, ne nedeljom... Tada se prodaje starež i na najlon izlaze i (pre)prodavci satova. Možeš i u nedelju da odeš jer i tim danom imaš satova ali mislim da je izbor daleko manji nego li subotom.
    skydrummer likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #13
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    pa, nisam siguran koji je bolji, rekao bih da su isti sto se kvaliteta tice, ali ja sam za navijac - autenticniji je.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #14
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Još jedno pitanje na ovu temu.Da li je bolje uzeti pomenute modele sa mehaničkim ili automatskim mehanizmom?Dakle sa stanovišta preciznosti merenja vremena,trajnosti,sklonosti ka kvarovima,komplikacijama prilikom popravki itd. koji je mehanizam bolji?
    Eto toliko.Ne bih više da zamaram pa da na samom početku ispucam sav "savetodavni"kredit.

    Hvala
    Što se preciznosti tiče(bar na papiru),automatik je nešto precizniji -20 +40 sek. na dan naspram -20 +60 sek. kod navijača.
    Kvalitet-Slažem se sa Simom-tu su negde.Ni za jedan eventualne popravke nisu problem.
    Obzirom na njihovu cenu preporučio bih ti da kupiš oba (Ja sam tako uradio)
    skydrummer likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #15
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Ok.Hvala na informacijama a bogami i na brzini.

    PS:Vladane p mudro zboriš

  6. #16
    Novi član
    Član od
    21.2.2012.
    Lokacija
    beograd karaburma
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Subotom, ne nedeljom... Tada se prodaje starež i na najlon izlaze i (pre)prodavci satova. Možeš i u nedelju da odeš jer i tim danom imaš satova ali mislim da je izbor daleko manji nego li subotom.
    oprostite gde je "najlon"?? nisam upoznat sa izrazom. kupio bih polovan vostok komandirski pa bi mi odgovor nadam se bio od velike pomoci Hvala

  7. #17
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Citat Danilo kaže: Pregled poruke
    oprostite gde je "najlon"?? nisam upoznat sa izrazom. Hvala
    Pijaca u Novom Sadu
    Danilo likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #18
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Danilo ima ih na najlonu, ali ne očekuj previše. Prvo mala je ponuda, može se desiti i da ih ne nađeš. A drugo nisu jeftini, meni je jedan preprodavac tražio za ruske komandirce ( dakle ne iz sovjetske ere) 4000 do 5000 din. To je previše,puno je i za Amfibiju a kamoli za Komandirski. Uz malo sreće i strpljenja mogu se naći do 3000 hiljade odlični primerci ali teško na najlonu. Inače najlon radi subotom i nedeljom a od relativno skoro i petkom ( čak sam čuo i četvrtkom) i tada se ne plaća pijačarina pa ima dosta preprodavaca. E sada koliko ima preprodavaca satova nisam siguran. Većina njih prodaje van tezge ( pretpostavljam da je tako i na drugim pijacama) tako da po ovoj susnežici, kiši itd mislim da ćeš ih teško naći. Pošto si iz Bg mislim da bi trebao potražiti u BG, Zemunu, bilo je reči gde se prodaju ali nisam upamtio, da sada ne pričam napamet . Beograđani pomozite čoveku .
    Danilo likes this.

  9. #19
    Novi član
    Član od
    21.2.2012.
    Lokacija
    beograd karaburma
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Hvala na odgovoru i savetima koji mi veoma puno znache posto nisam poznavalac..vec samo ljubitelj

  10. #20
    Mlađi član
    Član od
    7.2.2012.
    Lokacija
    Sarajevo, B&H
    Poruke
    46
    Lajkovi
    160
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Probaj mozda ne ebayu, po solidnim cijenama imas satova u odlicnom stanju (USSR edicije),kao i novih (ruskih), ja licno imam finih iskustava tamo

Slične teme

  1. Vostok Komandirskie K-34
    By Aleksandar S in forum Ruski satovi
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 21.1.2022., 21:51
  2. Nova Vostok Amphibia?
    By 23jewels in forum Ruski satovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.12.2011., 20:09
  3. Gde kupiti Vostok Europe?
    By Beethoven in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 7.8.2011., 9:52
  4. [KUPLjENO] - Vostok Komandirskie
    By zolabg in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.1.2011., 16:47
  5. Vostok
    By rasa in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.6.2010., 16:44

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •