Strana 4 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 41
Like Tree12Likes

tema: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

  1. #31
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Nije samo kod njih, i kod meranoma to moze, samo sto moras da trazis sam.
    Da, bez doplate su promene bezela.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  2. #32
    Banned
    Član od
    30.7.2013.
    Lokacija
    Okolina Beograda
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Citat RUS. kaže: Pregled poruke
    To si ti nesto pomesao, nijedan od tih nije WR 100m.
    Za njih nije bio problem ni pre PP. Odavde je dosta nas porucilo, i niko nije platio nikakve dodatne troskove.
    Meranom Store - Vostok Watches - Часы Восток Meranom.com
    Zdravo. Moj prvi post na vašem forumu

    Već duže vreme čitam, a sada sam rešio i da nešto pitam. Zanima me Amphibian Classic

    1. Koja je razlika između modela 420 i 710 ? Koji je bolji ?
    2. Da li preko sajta Meranom Store - Vostok Watches - Часы Восток Meranom.com mogu da biram Bezel , sa doplatom ili bez ?
    3. Kako ide poštarina sa ovog sajta (da li je uračunata u cenu )?
    4. Ako već kupujem sa ovog sajta da li je pametno kupiti i rezervno staklo za 5$ ?
    5. Kako naši ljudi prolaze na carini ?
    6. Vezano za narukvicu. Koje je širine narukvica za 420 i 710 ? Želim da uzmem plavu silikonsku narukvicu sa (laički da kažem) "brzim kopčanjem". Postoje neke šeme preko Alija i DX a za 10$, ona Nato za 5$ sa sve poštarinom. Gde sa foruma nabavljate narukvice ?

  3. #33
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    1. Kvalitet je isti, uzmi sta ti se vise svidja
    2. Na meranomu mozes da biras prakticno sta hoces
    3. Sve zavisi, nead jeste nekad nije, u zavisnosti od toga da li imaju promociju
    4. Svakako je dobro imati ga, posto nije skupo
    5. Nikad se ne zna
    6. 420 ima sirinu od 18mm, a 710 od 22mm

    Dobro dosao na forum!
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #34
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Sto se tice Nato kaisa imas na sajtu Leather, Nato, Nylon Watch Straps - Crown and Buckle nisu bas 5$ ali je kvalitet dobar

  5. #35
    Banned
    Član od
    30.7.2013.
    Lokacija
    Okolina Beograda
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Hvala na brzom odgovoru

    Citat Dragojlovic Darko kaže: Pregled poruke
    Sto se tice Nato kaisa imas na sajtu Leather, Nato, Nylon Watch Straps - Crown and Buckle nisu bas 5$ ali je kvalitet dobar
    Čitao sam neke dobre kritike za ovog prodavca

    greennurishop | eBay
    Poslednja ispravka: RUS (30.7.2013. u 14:39) Razlog: Spojene poruke

  6. #36
    Član
    Član od
    22.9.2012.
    Poruke
    221
    Lajkovi
    1138
    Reputacioni uticaj
    42

    Određen forumom Re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Sve zavisi od trackinga.Americki i Azijski su povoljniji i nude uglavnom tracking ali duze putuje paket.Evropski mnogi salju bez trackinga.Ja sam porucio bez trackinga i nikada paket nije stigao (to ukljucuje 3 nedelje neizvesnosti i zvanja nezainteresovanih postansko - carisnkih organa) tako da sam ponovio porudzbinu kod nesto skupljeg sa trackingom iz Evrope odakle bi trebalo da mnogo brze stigne pa postavicu komentare kada sve bude uspesno. Svesno sam platio skuplje ne bi li stiglo brze.

  7. #37
    Banned
    Član od
    30.7.2013.
    Lokacija
    Okolina Beograda
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Citat vanjabg77 kaže: Pregled poruke
    Sve zavisi od trackinga.Americki i Azijski su povoljniji i nude uglavnom tracking ali duze putuje paket.Evropski mnogi salju bez trackinga.Ja sam porucio bez trackinga i nikada paket nije stigao (to ukljucuje 3 nedelje neizvesnosti i zvanja nezainteresovanih postansko - carisnkih organa) tako da sam ponovio porudzbinu kod nesto skupljeg sa trackingom iz Evrope odakle bi trebalo da mnogo brze stigne pa postavicu komentare kada sve bude uspesno. Svesno sam platio skuplje ne bi li stiglo brze.
    Zdravo,

    ima isitne u tvojoj priči, ali ja kupujem i razmišljam ovako. Nije bitno da li je, Kina ,S. Koreja, Vijetnam .... svuda gde kupujem, plaćam peko Paypala. Tačno je da roba putuje 3-4 nedelje, da ponekad nema broja za praćenje (što je dobro, jer roba bez ovog broja se retko carini. Moj drugar je uzeo Tablet od 160$ nije platio ništa (carinu ni pdv) jer je išlo kao obična neugledna pošiljka na kojoj je pisalo gadgets i cena od 12$). U svakom slučaju ako roba ne stigne za 41 dan, pokreneš postupak pred Paypal - om i vrate ti pare.

    U slučaju kaiša za sat. Verovatno će spakovati u običnu kovertu. Veoma je mala šansa da se plati carina i pdv. O brzini isporuke. Tačno je da iz evope ide to mnogo, mnogo brže ali jbg. sve ima svoje.

    Ja na žalost imam vremena mnogo, a finsija za ovaj moj hobi malo tako da ....

  8. #38
    Član
    Član od
    22.9.2012.
    Poruke
    221
    Lajkovi
    1138
    Reputacioni uticaj
    42

    Određen forumom

    Pa ja sam nesto racunao dok mi NATO kais stigne iz Kine proslo leto a vec sam se iznervirao sto sam 3 nedelje cekao nepostojecu isporuku.Slazem se kada se ima vremena za cekanje da je Kina mnogo bolja varijanta ali se ipak bez trackinga ne bih usudio jer mi je postar sam rekao da ako posiljka nema broj da se ne zavodi i onda ne mozes nikako utvditi gde je nestala ako prodavac ima dokaz da je poslao.Paket mi je stigao posle 5 dana a nisu ga otvarali i nisam platio nista od dazbina.
    Jos jedna preporuka gledaj deblje i skuplje kaiseve, ovaj koji sam uzeo je odlicnog kvaliteta ali tanak oko 1mm.Trazi od 2mm skuplji su i jako tesko se nalaze ali na sat od 42mm i npr 13mm visine je to minimum da na nesto lici.

    Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?-capture.jpg
    Ovako to sada izgleda i na satu...
    Poslednja ispravka: RUS (2.8.2013. u 9:32) Razlog: Spojene poruke
    BorneB likes this.

  9. #39
    Novi član
    Član od
    7.11.2009.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    19
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    Pozdrav svima!
    Ja sam zainteresovan za ovaj sat, zna li ko gde ga mogu kupiti?
    Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?-vostok-komandirskievertolet.jpg

  10. #40
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Gde kupiti Vostok Amphibia ili Vostok Komandirskie sat ?

    ^ prati ebay

Slične teme

  1. Vostok Komandirskie K-34
    By Aleksandar S in forum Ruski satovi
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 21.1.2022., 21:51
  2. Nova Vostok Amphibia?
    By 23jewels in forum Ruski satovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 25.12.2011., 20:09
  3. Gde kupiti Vostok Europe?
    By Beethoven in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 7.8.2011., 9:52
  4. [KUPLjENO] - Vostok Komandirskie
    By zolabg in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.1.2011., 16:47
  5. Vostok
    By rasa in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.6.2010., 16:44

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •