Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 43
  1. #21
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Opa, predstavljen u celosti... Već je bio teaser na forumu
    http://www.svetsatova.com/forum/show...ll=1#post14566

    Inače, znam da si rekao da "samo gledaš" sat (šta god to značilo ),...
    Nazalost, tu temu u kojoj je bio teaser sam preskocio. Vidim da cu morati da obnovim gradivo. I samo gledam . Za sad. Dobro, mozda se malo i dopisujem . Cisto informativno .

    Moray 2 je 550$ sa troskovima transporta, salju USPS-om znaci stize direktno u postu. Jedino me zeza sto ce kozne narukvice 99% biti male (bar za mene) 125x85.

    A sta mislite o ovom
    http://www.deepbluewatches.com/prose1kbrbld.html

    Video sam snimke danas na youtube i odlicno mi izgleda.
    Poslednja ispravka: eee (1.9.2010. u 21:54)

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Gde bre nalazite ovako jeftine satove Salim se, ali ovo su stvarno odlicne cene. Iskreno ovi satovi, bar na slikama izgledaju mnogo skuplje i vrednije. Od svih meni se cini da je najbolji izbor Benarus seadevil!

  3. #23
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil


  4. #24
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Cena je korektna, sat deluje da je kvalitetno odrađen, ali ja imam zamerku... zar ti ne deluje da su kanda "malo" prekopirali par proizvođača? Da imaju neki svoj, malo unikatniji dizajn, verovatno bih ga i sam kupio (još kada ne bi uzimali $80 za slanje), ovako bih radije uzeo Citizena ili Seiko ili neki Oris.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #25
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Da, u pravu si. Sto ga vise gledam sve se vise udaljavam. Moray je izgleda dobitna kombinacija.

    A i na Deep Blue mi se ne svidja narukvica. Pogotovo sto ako bih hteo da stavim koznu ili nato, morao bih da ih usecam.

    Danas sam saznao da koleginica verovatno krajem novembra ide u USA i da je voljna da mi donese sat ako treba. Verovatno cu da sacekam da se iskristalizuje taj njen odlazak, usput se nadajuci da onih preostalih 12 rezervacija za Moray 2 ne bude popunjeno, pa da nesto iskombinujem.

    A mozda izleti i neki Moray 1 ili Seadevil u medjuvremenu (ima jedan zuti seadevil na WUS ali jos uvek je rano za takvu akciju)

  6. #26
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Ti mali proizvođači baš idu iz krajnosti u krajnost... znaju da naprave prilično jedinstven dizajn na tržištu nudeći odličan kvalitet uz izuzetnu cenu a znaju i da kopiraju do poslednjeg detalja druge proizvođače pod homage izgovorom uz prilično visoke cene.
    Novi Ocean7 model na kojem se trenutno radi (koji ti možda bude interesantan)...




    Ja bih uzeo Seiko SBDC001/SBDC003 da sam na tvom mestu.




    pictures taken from WUS

    Pozdrav
    Poslednja ispravka: dragon (2.9.2010. u 14:32) Razlog: dodao slike za Seiko Sumo
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #27
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Eh, suvise rasirena marka . A i narukvica mi se ne svidja. A i lozim se ja na ovakve male proizvodjace za koje vecina nije cula.

    Hvala na predlogu

  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Znači da danas/sutra nećeš imati problema sa servisom i dobavljivošću rezervnih delova ukoliko se ukaže potreba za tim, kao što bi moglo da se desi sa malim proizvođačima, a i sat ćeš lakše prodati ukoliko se odlučiš na takav potez.

    Juri malo WUS oglase, možda naletiš i na nešto ovako...



    Rađene su male serije, pa je sve rasprodato ali tu i tamo iskrsne koji u oglasima... opet je reč o ozbiljnoj i povećoj gomili čelika, ne tako poznatog proizvođača.
    Mada, deluje mi da će Moray da se pojavi na forumu nakon što se koleginica vrati iz SAD.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #29
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    I ja se iskreno nadam takvom zavrsetku

    Videh i Balihai i svideo mi se i on, nekako sat odise veseloscu (u nedostatku bolje reci) ali koliko vidim sve je raprodato.

  10. #30
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: trazim nesto slicno steinhart triton ili benarus seadevil

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    ...Ja bih uzeo Seiko SBDC001/SBDC003 da sam na tvom mestu.
    I ja bih!!! eee, kažeš da je raširena marka i u pravu si, ali je zato model nepoznat našim ljudima! Za mene je Sumo perfektan i sa cijenom i sa kvalitetom!

Slične teme

  1. Benarus satovi
    By dragon in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 25.10.2012., 9:47
  2. TAG Heuer Aquaracer - Potrebno misljenje
    By ivanbjelic in forum Tag Heuer
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 29.8.2011., 22:24
  3. Benarus Remora sat
    By dragon in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.2.2011., 14:55
  4. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.1.2011., 15:29
  5. Fortis ili slicno do 1000 evra
    By inginius in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.7.2010., 15:57

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •