Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 28
  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Seiko vs Tissot

    Evo da i ja kazem rec,dve...

    @Don_Krstic:

    Iskreno ti preporucujem Seiko SNZG15J1, naime, pre dva meseca sam kupio Seiko snzg13, znaci njegovog brata "blizanca", samo sto kod mog sata kuciste nije matirano i sto ima metalnu narukvicu, sve ostalo je potpuno identicno. Moja iskustva sa njim su za sada odlicna, jako lep sat, veliki precnik kucista, veoma jasan i citljiv cifer, dobra iluminacija i sto je najvaznije veoma dobro drzi vreme. Jako lepo lezi na ruci, nije ni prevelik ni premali, bas onako Narukvica nije preterano kvalitetna ali nije ni losa uopste na cupa dlake sa ruke, sve u svemu za te pare je odlican sat!

    Nadam se da sam ti malo pomogao pri izboru!

    Pozdrav!

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Seiko vs Tissot

    Banja hvala što si mi preno svoje utiske... Jesi ga uzeo kod nas ili preko neta i ako jesi gde?

    Dragon, ne mislim da je inferioran, to sam više onako samo pomenuo, i sam sam napisao da je to sve u praksi zanemarivo, bar po iskustvo onih koji ih koriste neko duže vreme... Inače ja se nadam da ću sad krajem februara dobiti vizu, i ako Bog da otići u SAD u maju, pa ću konačnu odluku napraviti na licu mesta kad vidim i probam oba sata... A ako ne bude ništa od toga onda on line kupovina, e tu ćete morati malo više da mi pomognete u izboru...

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Seiko vs Tissot

    Uzeo sam ga kod nas, tacnije, kod Beric satova u Novom Sadu za 19300 din., ali je narucen od Vitanov u Bgd (posto u N.Sadu nije bilo tog modela), posto je Beric zastupnik Vitanova za N.Sad.
    Procitao sam jos odavno jednu temu oko narucivanja istog sata preko neta (ne znam preko kojeg sajta), ne mogu sad da se setim svih detalja, ali od prilike racunica je sledeca,a to je da ti izadje skoro isto para preko neta i da kupis kod nas. Ne znam da li se u medjuvremenu sta promenilo ali kad uzmes u obzir sve to ( vreme cekanja, pitanja oko garancije, placanje itd.) onda ti je bolje uzeti kod nas za isto toliko para,nemoras da cekas sat a i Vitanov ti garanciju daje na 2 godine.

    Isto tako u slucaju ne daj Boze reklamiranja, Bgd ti je blizu a stvarno ne znam kakva je procedura reklamiranja u inostranstvu. U svakom slucaju, ja bih uzeo sat kod nas, jedino bas ako je razlika u ceni velika onda bi se odlucio na kupovinu preko neta, ali kao sto sam i napisao cena ti skoro izadje isto.

    Ako te interesuju moji prvi utisci i slike sata imas temu koju sam pokrenuo kada sam ga kupio: Kupovina sata (Mislim da je u medjuvremenu koja slika nestala ali nema veze.)

    Pozdrav!

  4. #14
    Član Avatar korisnika Refresh
    Član od
    29.6.2010.
    Lokacija
    Zenica, BiH
    Poruke
    145
    Lajkovi
    312
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Seiko vs Tissot

    Kad te carina odere, u nekim slučajevima cijena koju si u konačnosti platio veoma je blizu one u dućanu, pa je možda bolje kupiti ovdje.
    Ali ne uvijek. Npr. cijena Monstera na Chronograph.com
    je 205$. Na to dodaj 10% carine i pdv, u konačnosti izađe oko 200€.
    A sad pogledaj cijenu kod Vitanova 345€ Vitanov
    Treba sve opcije pogledati pa onda poduzimati neke mjere.

    Pozdrav.

  5. #15
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Seiko vs Tissot

    [off topic] ^ kad se vec pominje cena monstera, ako nekog zanima, cisto da znate, OVDE je najjeftinije trenutno [/off topic]
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Seiko vs Tissot

    @Banja hvala na info, ali mislim da im je to mnogo jaka cena... U USA je oko 120$ sa porezom... Stvarno mi nisu jasni, pa da ih uvoze onako kako bi ih mi uvezli bez ikakavog popusta opet imaju zaradu koja je ogromna (preko 33%)... Gledam i Casio satove, G-shock koji sam ja platio skoro 100 evra je tamo 60 dolara to je duplo manje...

    @Simo monsteri su im na tom sajtu zaista najpovoljniji, kao i SKX007 koji je 155$ sa gumenom narukvicom, kod nas je on 36000 dinara...

    Evo ga jedan Seiko u koji sam se sinoć zaljubio... Cena mu je oko 390$ ali mislim da vredi svakog centa a i više...

  7. #17
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Seiko vs Tissot

    ^ da, da, video sam vec taj seiko i odlepio... mada nisam bas siguran da bih dao toliko para za njega, iako ne sumnjam u kvalitet...

    nego, u vezi s tvojim buducim mezimcem - 007 bi ti takodje bio sjajan izbor, po odlicnoj ceni, ako ga uzmes "preko", sa tog sajta!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Seiko vs Tissot

    Da, SKX007 je mi ja baš lep, razmišljam možda i o SKX013, zbog mog obima zgloba koji je oko 17cm...

    Još jedno pitanje ima li kakvih razlika izmđu ovih J koji su proizvedeni u Japanu i K koji nisu?

    Taj Seiko Spirit mi je prelep, baš mi je onako elegantan i po meni mnogo bolji izbor od DS1, i još je jeftiniji nekih 200$... Ima čak i safirno staklo...

  9. #19
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Seiko vs Tissot

    da, bilo bi najbolje da probas i jedan i drugi i da vidis koji ti bolje cuci, mada mislim da bi 007 bio ok!
    mozda OVO moze da pomogne.

    inace, o razlikama izmedju J i K je diskutovano onoliko... ali se svodi na to da nema nikakve razlike u kvalitetu.
    Poslednja ispravka: sima hrabri (8.2.2011. u 13:22)
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  10. #20
    Član Avatar korisnika Hakinen
    Član od
    29.12.2008.
    Lokacija
    Bg (Srb)
    Poruke
    101
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Seiko vs Tissot

    Evo ti jos jedan Seiko da razmisljas :p:
    Seiko Watches - Hard to find Seiko Automatic Watches
    Seiko Superior
    World Timer Automatic Watch with Leather Strap, Sapphire Crystal #SRP035K1

    Lova je malo veca od ranije pomenutog Tissot-a, a mislim da je dosta bolji

    just nice and easy now...there is no need to rush

Slične teme

  1. Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50
    By Komes21 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.5.2011., 16:38
  2. Preporuka za Tissot, Citizen ili Seiko
    By JoMan in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 5.2.2011., 15:13
  3. Seiko, Tissot, ili nesto drugo - automatik varijanta
    By alejandro in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 9.12.2010., 14:41
  4. Seiko - Tissot - Citizen - ... ?
    By uroshBG in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 27.3.2009., 0:40
  5. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.1.2009., 19:01

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •