Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 27 od ukupno 27
  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Savet za kupoovinu sata do 1500€

    Citat Corpse Maker kaže: Pregled poruke
    Znam da je Fortis dobar, ali mi je Breitling omiljena marka, razlog zbog koje je nisam pominjao je sto sam mislio nema modela ispod 2000 eura, e sad ovi "diver" modeli mi se ne svidjaju, ali ako bi za 2000 mogao se nadje neki Navitimer, bilo koji, to bi vredelo uzeti u razmisljanje, ako neko zna da moze gde i kako da se sredi popust, neka se javi, i hvala u svakom slucaju.
    Zbog ovog si dobio uzvičnike od mene! Da si samo malo pregledao net(nije ti trebalo više od 5 min.),znao bi odgovor na svoje pitanje!

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    A dragon je inace nervozan covek, ali je ok salim se Dragane. I naravno daj nam slika kad ga kupis. Pozz


    Pa ja se nisam ni oglasio u temi! Kako sad ja ispadoh krivac?


    Corpse Maker, mislim da nisi nigde napisao da li bi sat kupovao isključivo u Srbiji ili si možda razmišljao i o kupovini putem interneta?
    Recimo, za cifru do 1000€ moj predlog bi bio Archimede Pilot Chronograph zbog izuzetnog odnosa cena/kvalitet. Ickler kućišta koja Archimede koristi su zaista vrhunski izrađena i imaš utisak da je reč o satu iz više cenovne kategorije a iako nije reč o toliko poznatom proizvođaču kao što je Fortis, usudio bih se reći da za manje novca dobijaš za nijansu bolji proizvod.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #23
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    ...Recimo, za cifru do 1000€ moj predlog bi bio Archimede Pilot Chronograph zbog izuzetnog odnosa cena/kvalitet. Ickler kućišta koja Archimede koristi su zaista vrhunski izrađena i imaš utisak da je reč o satu iz više cenovne kategorije a iako nije reč o toliko poznatom proizvođaču kao što je Fortis, usudio bih se reći da za manje novca dobijaš za nijansu bolji proizvod...
    +1

    Ovo je verovatno najbolji pilotski hrono sat posle IWC Pilot Chrono-a (doduse iako osetno jeftiniji - ni mehanizam nije doradjen onako kako majstori iz Safhauzena to rade )
    No time to lose

  4. #24
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Citat dragon kaže: Pregled poruke


    Pa ja se nisam ni oglasio u temi! Kako sad ja ispadoh krivac?


    Corpse Maker, mislim da nisi nigde napisao da li bi sat kupovao isključivo u Srbiji ili si možda razmišljao i o kupovini putem interneta?
    Recimo, za cifru do 1000€ moj predlog bi bio Archimede Pilot Chronograph zbog izuzetnog odnosa cena/kvalitet. Ickler kućišta koja Archimede koristi su zaista vrhunski izrađena i imaš utisak da je reč o satu iz više cenovne kategorije a iako nije reč o toliko poznatom proizvođaču kao što je Fortis, usudio bih se reći da za manje novca dobijaš za nijansu bolji proizvod.

    Pozdrav
    Da i ja sad vidim da sam te optuzio bez veze, Dalibor je taj krivac Ej pa taj Archimede izgleda brutalno. Nekako sam za da se plati malo vise ako treba a da se pazari kod nas, zbog drndanja ako nesto ne daj boze krene po zlu, mada razlika je 500e sto u ovom slucaju nije ni malo malo. Kad sam ja pazario Omegu razlika je bila 1400e tako da ja nisam ni razmisljao ni stotinke Znaci dobrano bi razmislio o ovom predlogu dragona.

  5. #25
    Novi član
    Član od
    12.8.2008.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Savet za kupoovinu sata do 1500€

    Razmislio sam o ovom Archimede Pilot satu,i hvala Dragon-u na predlogu, medjutim, nisam mogao online da ga nadjem kod nas u prodaji, a i kod njega pise da je ETA Elaboré klase, a u Fortisu B-42 bi trebalo da koriste Chrono klasu, koliko sam ja uspeo da se informisem, i posteno lepsi mi je Fortis. Elem, resio ja tako da odem u BPM i kupim sebi jedan B-42 prosle nedelje, i da pogledam ako imaju onaj Chrono Spacematic, a po forumu pricaju da se moze jos kakav popust srediti kod njih, i ja pitam da li daju neke popuste na gotovinsko placanje, a oni kazu da nikako ne daju nikakve popuste, jedino moze na rate, sto mi u principu nista ne znaci.. Pa rekoh sebi da pitam ako neko zna kako da sredim taj popust kod njih, i ustedim 10-15% ako vec moze, pitao sam da pricam sa gazdom ali su mi rekli da nije tu itd. itd, krenuli mi debilnu pricu skroz. Pitanje je: na koju foru dobiti popust u BPM-u za jedan B-42 Chrono koji je ipak 160000 din kod njih, tako da nije da ih prodaju bas svaki dan pa da nemaju razloga da daju popust...?

  6. #26
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Ako se nevaram u SPACEMATIC-u je elabore klasa mehanizma. Isti mehanizam ćeš platiti i nekoliko stotina više, a naćićeš ga u mnoštvo skupljih proizvođača. Kod Fortisa zaista dobijaš maximum za uloženi novac i s njim nema greške!

    Preporuka,
    pogledaj B-42 Marinemaster 670.10.41 mehanizam ETA 2836-2.

  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Savet za kupoovinu sata do 1500€

    @Corpse Maker

    Archimede Chrono Pilot i bilo koji Fortis chronograph koriste mehanizme iste, elaboré, klase tako da razlika u kvalitetu mehanizama ne postoji. Inače, Archimede ne može da se nađe kod nas u prodaji, ni u radnjama ni u domaćim online prodavnicama, već samo u inostranstvu. Zato sam te i pitao da li si se ograničio samo na kupovinu sata u Srbiji ili si možda razmišljao i o online kupovini. Kao što sam i gore napisao, smatram da sa Archimede dobijaš kvalitetniji proizvod sa perfektnom korisničkom podrškom ali ako ne želiš da se upuštaš u online avanture razumem te u potpunosti i u tom slučaju Fortis je pravi izbor.

    Koliki popust možeš da dobiješ u BPM-u zavisi od situacije do situacije i izgleda volje prodavca ali popust daju i nema fora za dobijanje istog.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. savet oko izbora TISSOT sata
    By drendo in forum Tissot
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 11:09
  2. Potreban savet/predlog oko kupovine sata...
    By rogonja in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 3.8.2010., 21:46
  3. Savet za kupovinu sata...
    By WlayCo in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 20.7.2010., 18:27
  4. Potreban savet oko preciznosti sata
    By Nikle in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 14:57
  5. Molim savet u vezi kupovine sata
    By lyraen in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 26.4.2010., 15:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •