Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 27
  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Savet za kupoovinu sata do 1500€

    Citat Corpse Maker kaže: Pregled poruke
    Znam da je Fortis dobar, ali mi je Breitling omiljena marka, razlog zbog koje je nisam pominjao je sto sam mislio nema modela ispod 2000 eura, e sad ovi "diver" modeli mi se ne svidjaju, ali ako bi za 2000 mogao se nadje neki Navitimer, bilo koji, to bi vredelo uzeti u razmisljanje, ako neko zna da moze gde i kako da se sredi popust, neka se javi, i hvala u svakom slucaju.
    druze i ja bi navitimera voleo jednog da imam vise nego svaki drugi sat, ja sam sebi zacrtao montbrillant u roze zlatu ali kosta 10 600 a i nemas navitimera bilo kakvog u celiku sa kozom ispod 3800 ja mislim. najvise popusta bi mogao ostvariti u inostranstvu iskljucivo pri kes kupovini i uz povratak njihovog PDV-a, ali opet nemozes se spustiti ispod 3000 za navitimera. ja bi ti savetovao da cekas jos pa da kupis sat koji zelis nego da kupis nesto sto ne valja. inace breitling je sada izbacio navitimere sa svojom masinom B01 za koju sam cuo da nije bas pouzdana, nadam se da ce je popraviti ili izbaciti novu taman kada ti skupis novac

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Savet za kupoovinu sata do 1500€

    CM kupi si ono sto si mozes priustiti,neces puno pogrijesiti s odabirom uz takav budzet.
    A kad budes imao 4-5k eura za sat najmanji problem ce ti biti kojeg bi si kupio.

  3. #13
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Savet za kupoovinu sata do 1500€

    Mislim da ti je najbolje da pozoves njihovog uvoznika i vidis sa njima o ceni za navitimer da li ce moci za manje od 2000 sumnjam ali verujem da ces moci da nadjes neku prihvatljiviju cena.
    Definitivno najbolja varijanta je kupovina u inostranstvu tu ces iskoristiti i popust ,a i tax free. To mozes vec da izvedes sa republikom srpskom i breitling-ovim uvoznikom kod njih.

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Nema teorije da se može kupiti nov Navitimer za 2000 eura! Kod Malbašića u B.Luci su cijene približne kao na netu!

    @Corpse Maker
    Ne vidim razlog zbog kojeg si postavio ovu temu kada već znaš šta hoćeš!!! U prvoj poruci si tražio prijedloge za sat do maksimalno 1500 eura i dobio si ih ali se tebi to ne sviđa nego bi kupio sat koji se ne može naći za manje od 3000 eura(i ova cifra je vrlo optimistična)!?
    Ako stvarno želiš Navitimer onda ćeš morati da sačekaš dok ne skupiš dovoljno para!
    Do tada,nemoj od nas tražiti da uradimo nemoguće!!!

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Upravo. A imao je odlicne predloge za 1500e. Mada ume ta cifre da pocne od jedne a onda se povecava u nedogled..

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    @Corpse Maker evo ti link za navitimera za 2200e!! http://www.dellaroccagioielli.it/p_2...mer+A13322.php
    pogledaj sta pise na nekoj je akciji mislim da nije prevara imaju italijani takve stvari 100% samo ne znam da li je ovo jedna od tih proverenih

  7. #17
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Cim je ta cena sajt je sumljiv, a i prodavac!!!

  8. #18
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Evo ti sajt iz Belgije, ako imas kako da kupis tamo kod njih, kupi, jer mislim da su ok, ima ih i na James list sajtu. Imas svega, ali Navitimer kao sto kaze Dalibor nama sanse ispod 2000e nov, 2500e bas ako je taj prodavac lud covek I kupi Fortisa covece ako ti je to maximum maximuma para, jer vidim da zelis pilotski sat, onda ja ne znam bolje od toga kod nas barem. A i u BPM ce ti dati jos i dodatni popust. Po meni B42 chronograph, idi pa ga probaj, pa da vidim dal ga neces kupiti Pozz

    http://www.collection-heure.be/en/Ma.../breitling.rvb

  9. #19
    Novi član
    Član od
    12.8.2008.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    E, ovako, prvo, hvala na savetima i predlozima. Drugo, Dalibore, nisam bio siguran, i nisam tacno znao sta hocu, jer se u suprotnom ne bih obratio vama za pomoc, rekao sam da se svacije misljenje ceni, i ne mogu da shvatim cemu oni uzvicnici u tvom odgovoru, i cime sam ih ja izazvao. Trece, Breitling na pocetku svesno nisam pominjao znajuci da ne nudi ono sto ja hocu za meni prihvatljivu sumu, ali posle predloga onog Steelfish modela, vise sam informativno pitao za Navitimer, ne ocekujuci potvrdan odgovor, koji nisam ni dobio. Nikola je primetio da mi se svidjaju pilotski ili "space" satovi, i moja je greska sto nisam naglasio da samo takvi dolaze u obzir, tako da sam sada sa razmisljanjem na pocetku, i to ce definitivno biti neki Fortis tipa B42 ili Spacematic. Odgovorio bih ranije ali konstantno imam problema sa internetom. Moj sledeci post ce najverovatnije biti sa slikom novog sata, a do tada pozdrav.

  10. #20
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR

    Nema na cemu, a neces se pokajati ako kupis Fortisa, bar je to moje misljenje, stvarno su dosta kvalitetno uradjeni, mada uvek mozes proci bolje za pare koje das, ali to znaci da nikad nista onda neces kupiti i da ces se uvek kajati kako god okrenes i sta god da kupis. A dragon je inace nervozan covek, ali je ok salim se Dragane. I naravno daj nam slika kad ga kupis. Pozz

Slične teme

  1. savet oko izbora TISSOT sata
    By drendo in forum Tissot
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 11:09
  2. Potreban savet/predlog oko kupovine sata...
    By rogonja in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 3.8.2010., 21:46
  3. Savet za kupovinu sata...
    By WlayCo in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 20.7.2010., 18:27
  4. Potreban savet oko preciznosti sata
    By Nikle in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 14:57
  5. Molim savet u vezi kupovine sata
    By lyraen in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 26.4.2010., 15:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •