Hvala ti na dobrodošlici, svakako treba probati sat, prodavac mi je rekao da se satovi koji su na sniženju mogu kupiti samo preko interneta, time žele da podstaknu ovakav vid prodaje u Srbiji. Znam da ljudi preko interneta kupuju sve i svašta,obuću, odeću. Ipak, sat i pored slike i svih mogućih specifikacija treba probati.
Ono što ide u prilog modelu
EF-320D-2A
sa moje/naše tačke gledišta je :
-lakši je i za nijansu tanji
46.5 x 37.4 x 11.3 mm / 130 g.,
naspram 42.3 X 40.7 X 12.3 mm / 180 g
50 grama razlike nije malo, za nekog ko je nosio tanki sat sa kožnom narukvicom. Ne bi bilo dobro da ga doživi kao okov oko ruke. Tada sve gubi smisao, a sat ide u vitrinu.
- oblik mu se više dopada
- EF-510D-2A previše je “sportski", naravno ima satova koji se vode pod tim “sportski”, ali model EF-320D-2A, je svedeniji, nema tri točkića za podešavanje.
- cena, jeftiniji je, nije velika razlika u ceni, naročito sa ovim sniženjem, ali eto i to sam navela da upotpunim priču.
Koji god da kupi, mislim da će dobiti korektan sat za relativno malo novca.
Zakazali smo da proba EF-510D u narandžastoj boji, takav imaju u radnji, pa odluka pada već danas (ako nas trenutni prolom oblaka ne spreči da odemo )

Hvala na korisnom savetu.
@sima hrabri
Taman da pošaljem poruku, vidim i tvoju, hajde da ovo prvo šaljem, pa da lepo vidim šta si napisao.
Ono što mi je prvo upalo u oči je da je sat crn, a on ne voli / neće tu boju, možda ima i plava.
Hvala na trudu