Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1
    Novi član
    Član od
    16.9.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Nautica NST 101 - Pomoc za ovaj sat

    pozdrav! novi sam ovdje, ali sam procitao puno foruma o satovima.nesto sam i naucio pa se nadam da cete mi pomoci oko ovog sata. kupio bih si svoj prvi sat pa bi htio nesto kvalitetno i dugotrajno, jako sam se zainteresirao za citizen seiko i ekipu.. ali mi je jedan sat upao u oko i vjerujem da ce na kraju taj pasti. medutim o tom satu nisam uspio naci nista na internetu pa se nadam da cete mi pomoci. zanima me sto mislite o njemu, kakav mehanizam ima, da li je kvalitetan i dali vrijedi kupiti tako nesto..slobodno preporucite jos koji, ali ovaj mi je tako sjeo da bi ga odma iso kupiti

    Nautica Watches | Nautica Men's NST 101 Chrono Blue Leather Strap A18539G

  2. #2
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Nautica NST 101 - Pomoc za ovaj sat

    prvo da si citao znao bi koji te odgovori cekaju na ovaj sat.
    lep na oko,veliki sto kaze jedan clan vodomer veliku kvarcni je....jos samo kazi neku cenu vecu pa da ti kazem nemoj da a uzimas.
    ako uzimas zbog lepote onda nemoj da gledas kakav i dali mu nesto fali imaces garanciju,japanska quartz masina.preko je oko 110 dolara.
    pa eto razmsli

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #3
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom re: Nautica NST 101 - Pomoc za ovaj sat

    Zdravo alen88 i dobro dosao!

    Nautica nije uopste los izbor, mada za slicne pare mozes da nadjes i satove firmi koje imaju dosta bolji renome (neke si i sam pomenuo - Seiko, Citizen, Casio). S druge strane, ti ces nositi taj sat svakodnevno i red je da uzivas u njemu , zato - slobodno, pusti da te srce nosi. Ako se "virus" primi, sledeci moze da bude neki Seiko Automatic .
    Ako vec gledas Nautica satove, i Pay Pal ti nije problem - baci pogled na eBay-u, prodavac Timeparadise. Ja sam sa njim imao jako lepa iskustva, a cene su dosta nisake!

    Pozdrav,
    Vlada
    No time to lose

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: Nautica NST 101 - Pomoc za ovaj sat

    Sto se tice Nautike, vrlo atraktivan sat, ali mehanizam nista posebno. Takodje cena je pristupacna, pa ako ti se estetski bas dopada onda ga slobodno kupi, jer ti ces uzivati sa tim satom. Za pocetak nije lose, vremenom ces poceti da gledas sve vise automatske satove, a za to ima vremena. Mozda bas zato i treba poceti sa Nautikom (cisto moje misljenje).

  5. #5
    Novi član
    Član od
    16.9.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nautica NST 101 - Pomoc za ovaj sat

    hvala na odgovorima.. tako sam i ja razmisljao, znam da mogu naci dobrih satova za tu cijenu ali mi je problem sto ovdje mene nema prevelik izbor a nebi htio kupovat na 'nevideno' prek neta, bar za prvi put.. sljedeci izbor ce sigurno pasti na neki kvalitetniji....

    a to me zanimalo najvise oko mehanizma, jer ovo da je lijep velicina i ostalo sam procitao i sam.. da li je u njemu jedan od miyota ili eta mehanizama ili neki drugi? da li je znatno los ili je prolazno, jer bez obzira koliko mi sat bio lijep nebi uzeo neki koji ce dat svoje cim mu istekne garancija...

Slične teme

  1. Nautica satovi?
    By marnat in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 24.7.2014., 20:57
  2. Nautica A0006
    By Štaka in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.2.2013., 17:24
  3. Nautica Ocean A37501
    By milans in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 1.6.2011., 14:07
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.5.2009., 19:10
  5. Nautica A43501G - potrebne informacije
    By dusko in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.1.2009., 18:51

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •