Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35
Like Tree21Likes

tema: Sat za muža

  1. #31
    Član Avatar korisnika Clarissa
    Član od
    19.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    461
    Lajkovi
    711
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: Sat za muža

    Baš ti hvala , vremena se očito menjaju, pa pod military watches nalazimo sve i svašta, većina satova ima crni cifer (ovaj seiko u koji sam se ja zagledala ima teget), a pretraga je izbacila sve i svašta. Evo 2 prve strane kao ilustracija.
    Ako misliš da je tekst štur, verujem da bi uz dopune mogao da napišeš duži i sa više detalja, pa da ga postaviš kao neku vrstu uvoda u temu o vojnim satovima .
    Priložene slike Priložene slike
    • Tip fajla: jpg 2.jpg (116,6 KB, 29 puta viđeno)
    • Tip fajla: jpg 1.jpg (101,1 KB, 16 puta viđeno)
    "Vazduh trepti, kao da nebo gori. Da, sprema se oluja..."

  2. #32
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Sat za muža

    Hvala na ideji. To bih mogao da pokušam, ali ne baš ovih dana. Pogledaću šta sve može da se izvuče na ovu temu i konsultovaću se sa moderatorima oko postavljanja teksta, kao i sa nekim iskusnijim forumašima. Nadam se da ću to uspeti relativno brzo.

  3. #33
    Član Avatar korisnika Clarissa
    Član od
    19.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    461
    Lajkovi
    711
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: Sat za muža

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Hvala na ideji. To bih mogao da pokušam, ali ne baš ovih dana. Pogledaću šta sve može da se izvuče na ovu temu i konsultovaću se sa moderatorima oko postavljanja teksta, kao i sa nekim iskusnijim forumašima. Nadam se da ću to uspeti relativno brzo.
    Nema na čemu, svi treba da doprinesemo forumu, onoliko koliko možemo i znamo, npr. neki idejama, a neki realizacijom istih . Naravno da ćeš/da ćete uspeti.Kako je tema odn.
    Forum: Avijatičarski i vojni satovi
    bilo bi lepo pomenuti i avijatičarske, verujem da tu ima jako mnogo zanimljivih stvari.
    Primećujem da pojedini članovi imaju po dva posta, postave pitanje i zahvale se na odgovoru. I ja sam mislila da će biti tako, pa ostadoh. . Treba čitati temu po temu, post, po post, da bi se neke stvari shvatile i složile u glavi, a za to treba vremena i strpljenja. S druge strane tutorijali o pojedinim temama mogu privući i zainteresovati nove članove. Evo ovo što si napisao o vojnim satovima meni je značilo.
    Usput, gledala sam tvoju kolekciju satova i... .
    Neša likes this.
    "Vazduh trepti, kao da nebo gori. Da, sprema se oluja..."

  4. #34
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sat za muža

    E,pa Clarissa,definitivno si se inficirala virusom,koji ovde sve "drma",a protiv njega nema leka.Krenes sa jednim postom,pa onda drugi...pa citas,pa opet pitas i dok trepnes ..."zarazena" si.
    Clarissa likes this.

  5. #35
    Član Avatar korisnika Clarissa
    Član od
    19.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    461
    Lajkovi
    711
    Reputacioni uticaj
    21

    Cool Re: Sat za muža

    Citat Djordje kaže: Pregled poruke
    E,pa Clarissa,definitivno si se inficirala virusom,koji ovde sve "drma",a protiv njega nema leka.Krenes sa jednim postom,pa onda drugi...pa citas,pa opet pitas i dok trepnes ..."zarazena" si.
    Baš sam merila temperaturu, pišem sva u groznici . Šalim se, zaista si u pravu, a i drugi su me upozoravali na to, eli eto sad sam već u "dobrovoljnom karantinu".
    Opa, 30. post , postadoh i Member .
    "Vazduh trepti, kao da nebo gori. Da, sprema se oluja..."

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •