Strana 5 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 54
Like Tree23Likes

tema: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

  1. #41
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

    Javi sta si uradio . Inace vidim da imaju taj model i na metalnoj, taj je 5600. Mozda je tu razlika?

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

  2. #42
    Mlađi član
    Član od
    1.6.2017.
    Poruke
    47
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

    satovi su novi, outlet u nazivu je zato sto imaju neke stare modele koje prodaju na akciji. Problem je sto sajt ne azuriraju vec godinu-dve pa se ne zna koje su cene i koje modele imaju na lageru. Za model koji me interesuje su rekli da pozovem posle 10 sutra. Mislim da cu na kraju za more da uzmem q&q od 1600 din sa 10atm, pa ako se pokvari i nije neka steta
    eee likes this.

  3. #43
    Mlađi član Avatar korisnika Dekla
    Član od
    14.4.2017.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    209
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

    Pa sta bi, sta si na kraju uzeo. I ja sam vecao dugo sta bih. Duro i amfibija su na kraju usle u zadnji krug onda videh i ivicta pro diver, ali casio presudio stigao je jutros jedva cekam da ga vidim za jedno pola sata i idemo odmah da gnjuramo. Cena 52 e plus 12e carina. Mada mozda i neku amfibiju sa meranoma porucim samo ako nadjem dimenzije zadovoljavajuce

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    eee and Nenad Arandjelovic like this.

  4. #44
    Mlađi član
    Član od
    1.6.2017.
    Poruke
    47
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

    Bilo je to da sam bio na letovanju bez sata, svoj casio nisam hteo da nosim iz straha da ga ne izgubim, a drugi nisam mogao da kupim jer nikako ne mogu da se odlucim koji :/ dok sam bio na moru video sam na amazonu SEIKO 5 SNK803K2 za 40$ poslednji na stanju kod tog prodavca, ali se prodao neverovatnom brzinom. Kad vec pominjem taj model vidi se da sam manje vise odustao od 20atm opcije, sad vise gledam da mi se sat svidja i pa tek onda ostalo. Trenutno su u igri seiko 5 bez ili plavi sa platnenom narukvicom, dw5600, g2900 (u odnosu na 5600 je bolji za bateriju od 10 godina), i trenutni favorit timex T46681 Expedition 35e ili neki slican po dizajnu i boji timex npr. Timex TW4B043009J Expedition Scout 45e. Ima finih ironman modela, ali mi ih ne hvata oko tako da vrv ovih dana narucujem jedan expedition, ali ne treba otpisati seiko 5 i g shock Sto se tice dura, ujedno i da dam odgovor na prvobitno pitanje ove teme, za 50e nema bolje analogne opcije. Ja sam ga iskljucio iz dileme samo zato sto dosta podseca na casio koji vec posedujem, a zelim da imam 2 sata koji se bas razlikuju, kad bih nasao beli duro za 50e odmah bih ga porucio.

  5. #45
    Mlađi član Avatar korisnika Dekla
    Član od
    14.4.2017.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    209
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

    Vidi onda vostok amfibiju to je totalno drugacije. Ja je merkam. A ja i duro plivamo i skacemo skoro mesec dana. I na posao ga nosim pa koliko izdrzi.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  6. #46
    Mlađi član
    Član od
    1.6.2017.
    Poruke
    47
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

    gledao sam i amfibije, konkretno klasicne 420 i 710 serije, vidim da ih dosta hvale ljudi, ail i da imaju neke nedostatke, krunica koja se klima, pleksi koji se guli, cifer koji cesto nije lepo ofarban, narukvica koju bas niko nije pohvalio. Ono sto mi je veoma bitno kod automatika je da ima providna ledja jer volim da vidim taj mehanizam zbog kojeg se i kupuje takav sat to moze da se ugradi na amfibiji za 15e, ali tad je vec dosta skuplja od svih koje sam pomenuo.

  7. #47
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

    Krunica je klimava jer zato šalu na stranu takvo je konstrukcijsko rešenje, pleksi ko pleksi, narukvica se promeni uglavnom ništa amfibiji za te pare ne fali

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    eee and Orf like this.

  8. #48
    Mlađi član
    Član od
    1.6.2017.
    Poruke
    47
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

    za te pare amfibija je super, meni se svidja izgled, cena je ok za automatik, koliko sam primetio na stranim forumima porede seiko 5 i vostok amfibiju i uglavnom prednost daju japancu, ali nikako da se neko seti da je rus 20atm, dok japanac uglavnom 3atm, da se ne lazemo, to nije nebitna stvar, barem meni. A tu je i modovanje.

  9. #49
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

    Petica je dresić, manji elegantni satić a amfibija kul letnji satić kog možeš nositi na bazen i plažu i ne žaliti ako se izgrebe. Svakom svoje.

  10. #50
    Mlađi član
    Član od
    1.6.2017.
    Poruke
    47
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Sat od oko 80-90e+-, pozeljno 20atm

    pokusao sam da narucim Timex T46681 preko amazona, ali izbacuje mi neki problem sa adresom, salju li oni uopste pakete u Srbiju??

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •