Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 28
  1. #11
    Novi član
    Član od
    24.11.2009.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Ja se izvinjavam što upadam ovako u toku rasprave, ali me interesuje dal u obzir dolaze isključivo navedeni brendovi? Pretpostavljam da su oni dostupni u Rijeci pa je zato ograničen izbor na njih, ali čisto da pitam pošto ima dosta kvalitetnih mehaničkih satova van ove pomenute grupe.

    Pozdrav
    slobodno dajte prijedlog ili sugestiju.. dapače sve su dobro došle, obzirom da ne plivam baš u ovim vodama

  2. #12
    Mlađi član
    Član od
    22.3.2009.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    Citat hrki kaže: Pregled poruke
    slobodno dajte prijedlog ili sugestiju.. dapače sve su dobro došle, obzirom da ne plivam baš u ovim vodama
    Glashütte Original Senator Automatic

    Neznam cijenu u Marli, ali vani je vidim cca. 4200$. Po meni prekrasan, bezvremenski sat. Cal.100 je odličan mehanizam...a i lijepo ga je vidjeti.
    Promjer sata je 40,1mm i visina 9,8mm. Safirno staklo plus kroko remen...ma izvorna elegancija.

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    @hrki

    Od brendova koje si naveo, izdvojio bih Omega, Longines i Louis Erard i fokusirao bih se na njih, ostale bih izbacio iz igre. Ne nužno i redom koji sam nabrojao, ali recimo da bi mi prvi pik bila Omega.

    Za neke druge preporuke i druge brendove ću morati da pogledam šta je zastupljeno i šta se nudi u Hrvatskoj. Možda kupovina u Sloveniji ili Italiji, dolazi u obzir?

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    Hrki i ja sam iz Rijeke i dugo sam se razmisljao oko Omege i par puta sam dosao blizu da si uzmem H.Vision.
    Ali kod nas je cijena prenapuhana a ponudili su mi 10% popusta lol.(mislim da je bila oko 42000kn)
    Osobno mi je i Aqua terra sa 8500 mehanizmom lijepa,ne znam da li je stigla kod nas da se pogleda uzivo?

    Pogledaj si Longines,meni osobno ima par prekrasnih modela.
    Mislim da u Master seriji ima stvarno par prekrasnih modela i pogledaj si Legend diver model.
    Ne znam puno o mehanizmima u njima-modificirana eta e sad koja tocno pogledaj si na netu.

  5. #15
    Novi član
    Član od
    24.11.2009.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    ma da.. za omegu ne mogu dobit nego 10% na gotovinu.. ne daju više.. aqua terra sa 8500 mehanizmom ima i cijena mu je 26000 kuna ( 3560eur)..

  6. #16
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    Citat hrki kaže: Pregled poruke
    ma da.. za omegu ne mogu dobit nego 10% na gotovinu.. ne daju više.. aqua terra sa 8500 mehanizmom ima i cijena mu je 26000 kuna ( 3560eur)..
    To sam i ja zaključio kada sam bio u Zagrebu, niko ne daje više od 10% popusta
    Eto razloga da svratite do Beograda, uzmete 20% popusta na Omegu, i 18% za TAX FREE i višestruko isplatite put.

    Pozdrav,
    V.S.

  7. #17
    Mlađi član
    Član od
    22.3.2009.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    To sam i ja zaključio kada sam bio u Zagrebu, niko ne daje više od 10% popusta
    Eto razloga da svratite do Beograda, uzmete 20% popusta na Omegu, i 18% za TAX FREE i višestruko isplatite put.

    Pozdrav,
    V.S.
    Da se ubacim u raspravu nevezano uz model. Zanima me baš procedura oko povrata (oslobođenja) pdv-a. Nemam iskustva kako to ide, a isto mi je palo na pamet da bi valjalo do Beograda u šoping.

  8. #18
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    Iskreno nisam to lično radio, ali koliko znam iz iskustva drugih, u radnji u kojoj kupiš sat ti popune određeni obrazac koji pri izlasku iz zemlje overiš na carini. E sad što se tiče samog mehanizma vraćanja novca, nisam 100% siguran ali mislim da postoji mogućnost da ti se taj novac direktno uplati na tvoj devizni račun.
    Znam da ima članova koji su to radili, pa bi bilo dobro da napišu malo više detalja o samoj proceduri.

    Pozdrav,
    V.S.

  9. #19
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    Ne znam za druge distributere u Beogradu, ali u Identicu, koji jeste zvanicni uvoznik Omege za Srbiju procedura ide ovako (ako je vjerovati na rijec prodavacici ):
    Dobijete formulare, koje ovjeravate na aerodromu i potom te formulare vracate u Identico i oni vam vracaju PDV (koji je za par procenata umanjen od zvanicnog PDV-a u Srbiji).
    S obzirom na udaljenost aerodroma Nikola Tesla, ja sam od povracaja odustala i svoj Tissot kupila "samo" sa 15% popusta.

    Pozz
    J.

  10. #20
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: sat do 20000 kn ili cca. 2700 eur

    Istu proceduru su mi objasnili i u drugim radnjama, rok da to odradite je 6 meseci a vraca vam se negde oko 16-17% (naravno ide uplata na racun).

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •