Strana 31 od 41 PrvaPrva ... 21272829303132333435 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 310 od ukupno 402
Like Tree165Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

  1. #301
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Za koju namenu uzimas sat?Posao,izlazak,casual?Za taj novac imas Seiko online,licno,Casio ne bi gledao,ali stvar ukusa i kako ti resis.Reci jos nesto o satu kakav trazis,osim da je chronograph.

  2. #302
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Imam ja.
    Za staklo ne znam šta da ti kažem.
    Grebe se lako ili teško kao i svako drugo mineralno staklo koje nije zaštićeno bazelom (koji se u ovom slučaju konusno spušta od nivoa stakla ka kućištu).
    Na mom satu još nije izgrebano a sat nosim zaista često.
    Iluminacija je ,zbog oblika kazaljki naneta u obliku uske linije i zahvata ,možda, 30% površine kazaljki tako da možemo reći da je loša.Na markerima je situacija nešto bolja.

    BTW- Lično,navedene stvari ne smatram za ozbiljne nedostatke i mislim da ne bi trebale presudno da utiču na odluku o kupovine s obzirom na sve ono pozitivno što ovaj sat pruža za više nego smešnu cenu. Tu pre svega mislim na vrlo atraktivan izgled kao i izuzetno udobnu narukvicu od punog čelika ( sa punim end-linkovima).
    Sam kvalitet izrade kućišta,cifera,kazaljki ...je u rangu cenovno uporedivih Seika uz ponovljenu napomenu o boljoj narukvici kod Casia.
    Poslednja ispravka: VLADAN P (1.11.2016. u 12:18)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #303
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Nenade planirao sam da te zovem i juče ali uleteli neki ljudi, zovem te danas. Hteo bih neki za keżual varijantu, ne dres, da je malo neutralnijih boja, crn, beo, srebrn, ovaj plavo crveni mi ne ide iz dosta zimskih stvari (razmišljam ko devojčica), ovaj ef 503 mi se baš sviđa, race hrono, vuče na moon, i dostupan je kod nas, ali eto znam da je taj lume baš slab. Razmišljam i o naručivanju s neta ali se plašim da mi ne lupe neki harač veći... Budžet je ograničen.

    Sent from my GT-S7390 using Tapatalk

  4. #304
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Zovi,znas da sam expert za pronalazenje satova ulozeno/dobijeno.

    Pripremio sam za tebe par satova,ali jedino Seiko pilot sto sam ja imao se uklapa u tu pricu,ali ne znam kakva je narukvica,link:http://www.creationwatches.com/produ...l?currency=EUR

    Ovaj mi se bas svidja,ali prelazi budzet,ali ne toliko mnogo:http://www.jomashop.com/seiko-watch-ssc267.html

    Takodje i ovaj Citizen lepo izgleda,svidja mi se tekstura na ciferu:http://www.creationwatches.com/produ...l?currency=EUR

    Toliko od mene,za sada...ali bi bilo lepo da se vidimo i resimo tvoju dilemu.

  5. #305
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    O tvom starom pilotu sam i ja razmišljao, stvarno je odličan bang for the buck. Predloženi Citizen mi se ne sviđa, video ga uživo. Ovaj solar sa Jomashopa je vrh, nisam ga video do sad. Ulazi u izbor.
    Nenad Arandjelovic likes this.

  6. #306
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Samo da zavrsim neke finansijske obaveze i Seiko pilot se narucuje samo tako,zaista kompletan sat za te pare.Lume je u rangu monstera,stoperica,pilot nota,lep dizajn...jedino ne znam narukvica koliko je dobra,imajuci u vidi cenovni rang sata.Solar na Jomi je super,ali meni takav sat ne treba...da mi treba,vec bi bio kupljen.

  7. #307
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Pa znaš kako. Verujem da je ok narukvica, jedino ti krajnji linkovi. Sa druge strane, ja sat tog tipa ni ne bi nosio na metalu. Svakako bolje je imati i metal. P.s. U koju kategoriju bi svrstao onaj Seiko solar sa Jomashopa?
    Poslednja ispravka: Petar012 (1.11.2016. u 14:14)

  8. #308
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Ako ne bi nosio sat na celiku,zasto ga placas?Jeste lepo imati,ali ako naidje neki sat sa boljil kucistem i mehanizmom,ja bih zrtvovao narukvicu zarad toga.Sto se tice Seiko SSC267 modela,cena je oko nekih 200-250 usd,novi,polovni oko 150 usd.Svrstao bi ga po ceni u neku malo jacu srednju kategoriju,solar je,na celiku,verujem da je i narukvica dobra,ali po ceni od 100 usd,to se uzima.Ja sam tako kupio Nighthawk,Bambina i Bulovu,ni jedan od ta tri sata nisam video uzivo,probao itd.Ne kazem da je to preporucljivo,ali u sva tri slucaja,rizik se isplatio.Jedina stvar kod mene je sto pretrazujem net i gledam sta ima,a znam kakav sat hocu i za koju namenu.Po stilu je casual,ali crna koza sa crnim ili belim stepom bi takodje isla,posebno na kosulju.Nadam se da sam pomogao,nisam se stedeo.

  9. #309
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Slažem se, ali kad je razlika u verziji na koži i na čeliku 10 evra, uvek bih išao na čelik, a kupio neku bolju kožu. Ne znaš kad može da zatreba. A ovaj solarni seiko mi je baš sportski, ali to i hoću. Misliš da je ok uzimati sa Jome? Da ne oderu jer su iz USA?

  10. #310
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Svasta sam citao u vezi Jome,dobro i lose,to je sve stvar srece i kako ti se zalomi.Ko bi rekao da ce meni uvoz Bulove napraviti ovoliki problem,a iza paketa stoje DHL,Ebay,Paypal i svi papiri?Sto se tice "dranja" 10% carina,20% pdv i obavezno proveri cenu slanja,ona takodje ulazi u osnovicu za dazbine,tako je meni bilo.Buduci da je cena sata mala,msm da neces imati trosak od 4000 dinara za uslugu carinjenja,to bi bilo van svake pameti.Imas oznaku sata,gledaj malo slike,kako drugima stoji sat,sta kazu u vezi njega itd.Pogledaj na Amazonu sta kazu o satu,tamo uvek ima sta da se procita i ne stede se.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •