Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 35
Like Tree29Likes

tema: predlog za sat

  1. #21
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Sad citam da ti je zglob tanak...zaboravi tunu!
    Aleksandar-laik likes this.

  2. #22
    Novi član
    Član od
    19.1.2018.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Hvala,nije mi bitno da bilo ko misli da je original,bilo bi mi draze da misle da je fake jer takvi satovi privlace one ljude...

  3. #23
    Novi član
    Član od
    19.1.2018.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Hm...Mozda ce biti od pomoci...Za par godina bi trebalo da postanem Advokat

  4. #24
    Mlađi član Avatar korisnika doyle
    Član od
    25.11.2017.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    84
    Lajkovi
    189
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Citat stanis kaže: Pregled poruke
    ... ili ako hoces da budes frajer uzmes grand seiko kod vitanova...svaki poznavaoc bice zadivljen kada ti na ruci bude video GS za razliku od rolke koje vise ne moze ni proizvodjac da razlikuje od falsifikata!Slicna stvar je i sa dolarima, to bez licne karte ili nekog da te poznaje u banci ili menjacnici ne mozes ni da promenis u valutu...
    Upravo ovo, ako već želiš da daš ogromne pare ja bih uvek pre uzeo Grand Seiko, nego Rolex i to bih izabrao jedan od ova dva modela:
    Grand-Seiko-Hi-beat-GMT-Peacock-SBGJ227-3.jpgb42cce0fe33ff69b39d3fc2867bb0532.jpg

    Ako već želiš nešto nalik Rolex Submarineru uvek možeš da uzmeš Steinhart, a s obzirom da imaš tanju ruku preporučio bih ti Steinhart Ocean One 39:
    o39_black_1kx1k_02.1512743331.jpg
    Ovaj model sa sve poštarinom i carinom te izađe oko 480 evra.

    Ja sam uvek bio u fazonu da mi je bolje da 2000-3000 dolara potrošim na 2-3 sata nego na 1, ali to sam samo ja, tvoj je novac.
    stanis and Aleksandar-laik like this.

  5. #25
    Novi član
    Član od
    19.1.2018.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Hvala ti na sugestiji,zaista sam zahvalan svima koji pokusavate da mi pomognete...Imam averziju prema seiku i japancima generalno(satovima).Kao sto sam vec naveo ovo mi je prvi veci novac u zivotu i ulozio bih ga u nesto vredno sto ce ostati sa mnom zauvek...Razmisljam i oko reversa,za zenith el primero 36000 vph 42mm sam se skoro odlucio ali cene previse variraju i nisu verodostojne,voleo bih kada bi neko od vas preporucio bilo koji sat koji je vredan i ''vecan''...Otprilike u rangu od 5000eura do 15000,nemam zelju da imam vise od jednog vrhunskog sata.Posedujem Fossil ch 2600 koji nosim svakodnevno.Ako kupim tako vredan sat stajace u sefu i biti nosen vrlo retko...

  6. #26
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Vredan i vecan - sve si vec sam rekao. Submariner ti je pravi izbor. Ja bih ti jos preporucio explorer 2, novi, mislim da je on oko 7K u radnji. Doduse, verovatno moze da se ispregovara neka manja korekcija cene.

    Off - Sad gledam rolex sajt, stvarno nema cena kad se gleda iz Srbije. A ubedjen sam da sam pre par nedelja sa posla video cene. Doduse, na poslu nam je proxy u Nemackoj i ispada kao i da surfujemo iz Nemacke. Probaj na ovim sajtovima gde mozes da promenis proxy da ne izgleda kao da si iz Srbije. Mozda ti prikaze cene.

    Posto planiras da ti to bude sat za ceo zivot, za slucaj da se ne odlucis za Submariner, moj ti je savet da obratis paznju na citljivost. Po meni, ako planiram sat na duze staze, on mora da bude citljiv - kad bacim pogled da odmah vidim vreme. Submariner ima upravo to, pogotovo crni. Zenith El Primero, iako mi je jedan od lepsih satova, po meni to nema. Na njemu mi paznju odvuku podbrojcanici.


    U svakom slucaju savetovao bih ti da odes do zastupnika u Srbiji i na miru, uzivo, pogledas modele.

    Sent from my SM-T580 using Tapatalk
    doyle and Aleksandar-laik like this.

  7. #27
    Novi član
    Član od
    19.1.2018.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Zelim da uputim jedno veliko HVALA gospodinu eee...Bas mi je ovakav savet bio potreban,sada imam novi kognitiv koji ce mi u velikoj meri pomoci pri pronalazenju odgovarajuceg sata.
    eee and doyle like this.

  8. #28
    Novi član
    Član od
    19.1.2018.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Evo mene ponovo,sta mislite da li je bolje submariner two tone yellow gold ili stainless steel?
    P.S zanima me jos da li je istina da u beogradu (u knezu) moze da se kupi (nov)Breitling superocean 44mm wr2000m za nesto manje od 2000eura?Ako je tako verovatno cu uskoro kupiti oba i okaci cu slike ako vas zanimaju

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Najbolje bi bilo da odeš do "Snežane" na kesten pire i skokneš preko puta do radnje pa sa njima porazgovaraš oko cene i mogućnosti da istu snize za Breitling koji ti se svidi. Inače, Superocean 44 je ipak skuplji, koliko vidim cena mu je 3.500+ evra, sumnjam da to može da ide novo ispod 2.000. Ako tražiš baš Breitling, najjeftiniji je Colt Skyracer, košta 1.990 evra https://www.breitling.com/en/models/...echnical-data/ ali ga ne bih preporučivao, meni izgleda plastično, jeftino. Preporuka za Breitling bi bila Colt automatic 41 ili 44 svejedno, ista je cena, probaj koji bolje stoji. Mislim da uz pregovaranje oko cene i ako može da se uradi tax refund cena može da ide nešto preko 2.000 evra.

    Slika je baš iz Snežane. Ovde imaš opis sata Breitling Colt automatic 41 A1738811/BD 44
    Kada je u pitanju Submariner, on je svakao jedna od najboljih kupovina u smislu povrata novca prilikom eventualne prodaje, meni su govorili da se dvobojni prodaje čak možda i bolje od čeličnog. Za prodaju je odlična i bela Daytona ako uspeš da je nađeš. Inače i Petrović, koji prodaje Rolex je tu u blizini, svrati slobodno, raspitaj se oko svega, vrlo su ljubazni i poslovni.
    Poslednja ispravka: piksi (31.1.2018. u 22:33)
    mizzy and Aleksandar-laik like this.

  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika mizzy
    Član od
    6.2.2013.
    Lokacija
    Zrenjanin, Srbija
    Poruke
    1.490
    Lajkovi
    9926
    Reputacioni uticaj
    103

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Kolega,

    teško da se kod ovlašćenog uvoznika-zastupnika (Absolut Time, Knez Mihajlova, BGD) može uzeti nov Breitling SO 44 za taj novac... Cena startuje od 3.400,00 eu, možda izdejstvuješ neki popust za keš
    , ali sigurno ne 40%

    Breitling SO44.jpg

    P.S. Preteče me kolega Piksi!

    Poslednja ispravka: mizzy (31.1.2018. u 22:41)
    piksi and Aleksandar-laik like this.
    trenutna kolekcija:
    Titoni Airmaster Ref. 93963 S-005
    Doxa Sub 300t Aquamarine Ref. 840.10.241.10
    Grand Seiko SBGA211 Snowflake
    Zenith El Primero Classic Cars Ref. 03.2046.400/25.C771

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •