Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 35
Like Tree29Likes

tema: predlog za sat

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Stavi ga na perlon u boji pa će ići i na šorc i majicu, patike....mada ide svakako
    83stojan likes this.

  2. #12
    Novi član Avatar korisnika miki-miki
    Član od
    2.9.2017.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Mozes da vozis Nemacki auto, Francuski ili Japanac ali sat mora da bude Svajcarac 😁

  3. #13
    Novi član
    Član od
    10.3.2014.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Haha
    Nego, sledeci sat bi da uzmem kad budem u mogucnosti, crni sa crnom narukvicom. Ono sto me zanima jeste da li se boja skida u slucaju da se ogrebe?
    Ne znam jel to farbano ili je takav crn materijal

  4. #14
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: predlog za sat

    ^Ukoliko je PVD premaz u pitanju boja se lako grebe i skida, popravke nema.

  5. #15
    Novi član
    Član od
    19.1.2018.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Postovani,provodim sate po raznim sajtovima,pratim i ovaj nekoliko meseci u nazad...Molim da mi odgovorite na sledece pitanje,svacije misljenje mi je bitno i nikoga necu smatrati za zlonamernog.Prvi put u zivotu imam ''vecu cifru'',razmisljam o kupovini sata koji ce biti sa mnom zauvek.Razmisljam o OMEGA,BREITLING,ROLEX,AP,CARTIER.Pa me zanima da li smatrate da vredi utrositi novac na tako nesto...Imam dilemu izmedju Rolex submariner(no date ili date) i Breitlling suerocean 42mm.Zglob mi je tanak a u posedu sam imao samo jeftinije satove...Probacu da rezimiram za one koji nece sve da citaju,da li vredi uloziti vecu cifru u sat ako da koji od navedenih preporucujete?P.SPotpuno sam ne upucen tako da vas molim da ne zamerite ako sam napravio kardinalnu gersku.P.P.SOtvoren sam za sve sugestije,dolaze u obzir svi satovi ne samo oni koje sam naveo.

  6. #16
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Oba navedena sata su vrhunski primerci ove umetnosti,tako da nema greške koji god da odabereš od njih.Jedino bih prednost dao Rolex-u,jer njemu manje opada vrednost,zbog mega-giga popularnosti,koja nije slučajna.Tako da ostaje jedino na tebi da napraviš konačan odabir.
    Što se tiče samog ulaganja u tako skup sat,teško ćeš dobiti objektivno mišljenje od nas zaluđenika za ovu vrstu umetnosti,jer ćemo ti svi reći "da" , mada po meni to je pametno uložen novac.Ostaje ti jedino da dobro razmisliš koji modeli su ti ušli u uži izbor,pa okači ovde njihove slike i oznake,pa ćemo ti pomoći u konačnoj odluci.
    Aleksandar-laik likes this.
    Omega rules !!!

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Rolex i Braja SO ne idu u istu rečenicu gledajući cijenu.
    AP je takođe klasa iznad ostalih.
    Od nabrojanih brendova- Rolex, recimo novi Datejust 41mm, plavi.
    Aleksandar-laik likes this.

  8. #18
    Novi član
    Član od
    19.1.2018.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Ne znam da li je po pravilima foruma da navodite cenu,ali bih vam bio zahvalat ako biste naveli bar aproksimativno jer sajtovi(oficijalni)retko daju cenu da uvid.Obicno traze da ih kontaktiram

  9. #19
    Novi član
    Član od
    19.1.2018.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Hvala vam na odgovorima.Trenutno mi se najvise svidja submariner,muci me to sto datum mora da se podesava svakog ili svagog drugog meseca,to nije problem ali ako uzmem u obzir cenu smatram da bi to trebalo da bude reseno.Koji vi pasionirani ljubitelji smatrate za bolji izbor?
    P.SBez uvrede ali mi se dayjust plavi ne svidja,u svakom slucaju zahvalan sam na predlogu

  10. #20
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    152
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: predlog za sat

    Kad vec pitas bolji izbor ti je recimo jedna seiko tuna ili ako hoces da budes frajer uzmes grand seiko kod vitanova...svaki poznavaoc bice zadivljen kada ti na ruci bude video GS za razliku od rolke koje vise ne moze ni proizvodjac da razlikuje od falsifikata!Slicna stvar je i sa dolarima, to bez licne karte ili nekog da te poznaje u banci ili menjacnici ne mozes ni da promenis u valutu...
    doyle and Aleksandar-laik like this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •