Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 18
Like Tree15Likes

tema: Pomoc - mozda neki nemacki sat?!

  1. #1
    Član Avatar korisnika bolton
    Član od
    21.1.2009.
    Lokacija
    Kragujevac
    Poruke
    113
    Lajkovi
    538
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Pomoc - mozda neki nemacki sat?!

    Pozdrav svima i sve najlepse u Novoj godini. Evo, posle malo duzeg vremena da pitam nesto u vezi kupovine sata. Citao sam dosta o onome sta me interesuje, ali nikako da se odlucim jer imam neke nedoumice, a i po prirodi sam takav da sam u stanju da vise puta proverim nesto i onda se odlucim na konkretan potez. Treba mi sat u cenovnom rangu oko 200 eura, naaaajvise do 250, ali bas ako nemam drugog izbora. Pozeljno automatik, nesto u fazonu pilotskih, vojnih satova, ali posto je izbor ovakvih satova za ove novce veoma mali necu reci da je to toliko bitno. Svidjaju mi se ovi nemacki satovi, pa cu da krenem od njih...

    Video sam temu o Laco satovima, pa kakvo je vase misljenje o ovakvim modelima, po izgledu mi se svidjaju, jedina "mana" je sto su kvarc...
    Po izgledu, ovi Laco satovi su mi trenutno najlepsi, ali problem je sto automatici krecu sa oko 100 eura vecom cenom od ove za kvarc. Voleo bih da date jos neki predlog, ako ga imate, naravno... Da, zaboravio sam da kazem da bi mi bilo idealno da su to nemacki sajtovi, jer planiram da mi prijatelj poruci iz Nemacke i kasnije donese. Gledao sam i ovde kod nas neke satove, seiko pre svega u Sense-u, ali neverovatno da mi se skoro nista ne svidja. Mozda ovaj model, ali nista specijalno...
    Eto, nadam se da neko ima nesto da kaze po pitanju ove moje teme, ako u medjuvremenu naletim na nesto zanimljivo i ako mi se misljenje oko kriterijuma za odabir sata promeni, svakako cu pisati o tome.

    https://www.uhrcenter.de/uhren/zeppe...56-5/index.htm

    https://www.uhrcenter.de/watches/jun...4-2/index.htm?

    https://www.uhrcenter.de/watches/jun...0-2/index.htm?

    https://shop.laco.de/de/Fliegeruhren/Genf.html

    https://shop.laco.de/de/Fliegeruhren/Zuerich.html

    Seiko SNZG13K1

    Ponovo sam postavio linkove, nesto mi racunar poludeo, pa nisam siguran da li se nesto vidi. Nadam se da je sad u redu. Izvinjavam se na ponavljanju.
    Poslednja ispravka: RUS (14.1.2016. u 12:30)

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

  3. #3
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoc - mozda neki nemacki sat?!

    A možda nešto ovako:
    Pilot: 44mm Automatic Pilot Watch - Japanese Miyota 8215

    Verujem da čak i da se plati porez u Nemačkoj kad sat stigne, biće ispod 250e.

    Nisam 100% siguran, ali mislim da neko na forumu ima (ili je imao) Ticino pilota. Čak sam prilično siguran i da sam ga na nekom od druženja video. I da, ako je to bio Ticino, je ostavio odličan utisak na mene.
    nele likes this.

  4. #4
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc - mozda neki nemacki sat?!

    је л он беше има пластичне пилот казаљке

    конкурентна ццена нема шта, два комада ако се не варам овде на форуму

  5. #5
    Član
    Član od
    2.12.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    323
    Lajkovi
    1986
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc - mozda neki nemacki sat?!

    Ja bih preporucio Tisell. Kupio jedan i prezadovoljan.

    http://mobile--shop2.tisellkr.cafe24...isplay_group=1
    nele likes this.

  6. #6
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoc - mozda neki nemacki sat?!

    Iskreno, ne znam. Mada, pretpostavljam da to nije toliko teško ni skupo zameniti .

  7. #7
    Član Avatar korisnika bolton
    Član od
    21.1.2009.
    Lokacija
    Kragujevac
    Poruke
    113
    Lajkovi
    538
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Pomoc - mozda neki nemacki sat?!

    U nekoj sam guzvi i nikako da napisem po koju pametnu rec. Ovako, ovaj Candino mi se nikako ne svidja, jednostavno mi pretrpan i nije to sto mi treba u ovom trenutku. Hvala Nele na predlogu ako imas nesto drugo nas umu slobodno ubaci ovde. O Ticinu i Tisell-u nazalost ne znam puno, ako moze neko da iznese neki svoj sud o tim proizvodjacima bio bih mu veoma zahvalan. Koliko vidim koriste Miyota mehanizme...ovaj Ticino je preveliki za moj zglob, 48 mm sa krunom je zaista puno, a koliko vidim svi su tog precnika. Sima hrabri je predstavio jedan model pre nekoliko godina Ticino 44 mm Big Pilot Military Watch
    Znaci, Kinezi sa svojim i Miyota mehanizmima...Nisam siguran, ali mislim da bih radije uzeo gore pomenutog Seiko SNZG13K1, mada, cekam da mi i vi kazete koji je sat bolja kupovina.
    Tisell je takodje po izgledu ono sto bi mi odgovaralo, ali to bih definitivno morao da narucujem preko neta, a napominjem da bi mi bilo idealno da moj prijatelj u Nemackoj kupi sat, znaci sa njihovog nekog sajta. Ako je to previse suzen izbor odmah mi recite da znam sta dalje.

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika taunus
    Član od
    29.7.2011.
    Lokacija
    45'42"09"sgs19"22"28ïgd
    Poruke
    3.911
    Lajkovi
    49348
    Reputacioni uticaj
    51

    Određen forumom Re: Pomoc - mozda neki nemacki sat?!

    Imam Ticina B-type.U tom cenovnom rangu i tog tipa,moja preporuka za taj sat.Proverena i dobra Miyota 8215,dobro kuciste,kvalitetan kozni kais.Za te pare nisam ni ocekivao nesto ekstra i trazio dlaku u jajetu.Mene je zadovoljio po pitanju pilotskog sata (bar za neko vreme )Evo i par slika i kako izgleda 44mm na zglobu 17cm.

    12.10.2015.jpg 26.09.2015.jpg 25.11.2015,,.jpg 25.11.2015,..jpg 25.11.2015,.jpg 25.11.2015...jpg
    bolton, eee, nele and 1 others like this.

  9. #9
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoc - mozda neki nemacki sat?!

    Miyota 8125 ti je sasvim dobar mehanizam. Mrcina sto bi neki rekli

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Pomoc - mozda neki nemacki sat?!

    Evo da se i ja malo uključim u ovu temu. Ponosni sam vlasnik jednog Zeppelina i uživam u njemu, evo već godina dana. Najtoplije ga preporučujem...
    18.12..jpg
    bolton, nele, Mr D and 1 others like this.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •