Pozdrav svima!

Posle nekoliko dana istraživanja ovog foruma donešena je odluka o prijavljivanju i saradnji u debatama. Ispričavam se zbog drvenog jezika, nikad nisam učio vaš jezik, samo koliko sam pokupio iz televizije u ranoj mladosti Dolazim iz Slovenije i velik sam ljubitelj satova u svim mogućim oblikama. U svom veselju sam često usamljen, jer okolina baš ne razume najbolje moje obsesije Pre nekoliko meseci ustvario sam svoj veliki san i nabavio Omegu Seamaster Ploprof 1200m. I koliko mi donosi veselja, toliko i briga-uvijek se bojim, da ga negde udarim i tako..Zato sam odlućio, da nabavim nešto kvalitetno, pouzdano in naravno relativno jeftino. U Sloveniji baš nema nekog veselja oko Seika i Citizena, zato planiram kupnju preko 21jewels.com. Pronašao sam par zanimljivih modela i sad me zanima vaše mišljenje koji bi znao biti najbolji izbor. Evo kandidata:

- SKA383P1 [SKA383P1] Seiko Divers Kinetic SKA383 [SKA383]=

- SKZ247K1 [SKZ247K1] Seiko 5 Divers Automatic SKZ247K [SKZ247K] SKZ247 [SKZ247]

- SNDA13P1 [SNDA13P1] Seiko Chronograph Diver SNDA13P [SNDA13P]

- BJ8050-08E [BJ8050-08E] Citizen Professional 300M Diver BJ8050-08 [BJ8050-08] BJ8050 [BJ8050]=

Traži se masivan, impozantan, pouzdan sat, Ploprof mi je sasvim zamaglio percepciju Znam, da za 200 eura nema nekih ćuda, ali bi želio, da nabavim najbolje za te pare. Malo me brine kinetic, ali ako ne probaš, kako da znaš? Ecozilla mi se nekako najviše dopada, ali ne znam kako izgleda uživo.. Seiko satovi, koji se prodaju u Sloveniji, izgledaju nekako jeftino, ne znam..Imamo samo Seiko 5, Velature, Sporture in slično..po astronomskim cenama. Još jednom-izvinite zbog jezika, ali radim najbolje što znam! A sad,da čujem vaše mišljenje