Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    2.6.2008.
    Poruke
    37
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Nautica A0006

    Osnovni podaci :

    -Model \' Nautica A0006 \'
    -Štoperica ( sati, minute, sekunde )
    -Datum
    -Rotirajuci prsten
    -Krunica na navoj
    -Vodotparan 200 m
    -Swiss mehanizam ( baterija )
    -Staklo - Hard Mineral Crystal s plavom refleksijom
    -Čelično kučište ( mat )
    -Promjer kučišta - 46 mm
    -Debljina kučišta - 12 mm
    -Širina remena - 22 mm



    Nauticu sam imao godinu dana i bio sam prilicno zadovoljan sa satom. Ima jednu mogucu manu ne mora bit da se desi svakom ali se moze desiti da se olabavi jedno od ova dva okvira iznad rotirajuceg prstena pa ako se to ne primjeti na vrijeme mogu ogrebati brojcanik na prstenu. Inace to ovlasteni serviser rijesi za 5 min. Ali ako se to desi nece te moci kupiti samo prsten jer je on dio kucista pa je to trosak od kojih 30 e. Zavrsna obrada sata je prilicno dobra kao i dizajn iako je za moj ukus malo prevelik. Stoperica mjeri sekunde, minute i sate. Na pakiranje su jako pazili pa sat dolazi u drvenoj kutiji na koznom jastucicu (eko koza). Metalni remen je jako dobre izrade ali kao i svaki metalni remen ima dosta slobodnog hoda na ruci sto s obzirom na veliku krunicu nije bas ugodno jer se sat cijelo vrijeme oslanja njome na ruku i to je prilicno iritantno pa svakako preporucam kozni remen. Inace sveukupni dojam je vrlo dobar.


  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Nautica A0006

    Nautica satovi su jako dopadljivi i velikog su precnika sto mi se zaista svidja (veliki satovi su u modi ). Prilicno su kvalitetne izrade (kucista posebno), a od mehanizama uglavnom koriste kvarcne svajcarske ISA mehanizme i japanske Citizenove Miyota mehanizme. U nekim modelima koriste i ETA i Ronda mehanizme koji su dosta kvalitetniji od ISA mehanizama.

    U svakom slucaju predstavljaju dobru kupovinu za ljubitelje modernih ronilackih satova solidnog kvaliteta.

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    8.8.2010.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nautica A0006

    Upravo imam ovaj sat,imam ga vec trecu godinu i mogu vam reci da je kvalitet izrade odlican,s tim da mu mana jeste ta da se ovaj mali okvir zna olabaviti,ali ja ga jos u servis nisam odneo,ali moracu. Druga mana mu je ta da krunica zna ponekad sama da se odsrafi,a inace celokupno gledano sat je odlican!

  4. #4
    Mlađi član Avatar korisnika aresMD
    Član od
    14.6.2012.
    Lokacija
    Podgorica - MNE
    Poruke
    31
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Nautica A0006

    imam ga evo cetvrtu godinu (boja bakra) i top je. placen u usa 130 eura tada. sjajan za te pare. jednom mi je pao sa visine od metar ipo na plocice (iglica sa kopce pala prilikom cupanja) i nista. Bez mijenjanja baterije je te 4 godine. zamijenjen mu je kais prije 2 god i pici bez premca
    sjajan jednom rijecju
    Sent from my Galaxy Note

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.5.2009., 19:10
  2. Nautica A43501G - potrebne informacije
    By dusko in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.1.2009., 18:51

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •