Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 26
Like Tree16Likes

tema: Low cost satovi ?

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Low cost satovi ?

    I ja volim Vacheron Constantin Patrimony kolekciju. Takodje mi se mnogo svidjaju klasicni Jacquet-Droz satovi. Medjutim, posto prvi kosta oko 50.000 evra, a drugi su ogranicene serije i kostaju 4 puta vise, moram da nosim npr. Seiko 5 - sat koji takodje ima ozbiljnost u sebi, ali za 100-tinak evra. Gledaj taj Aviator, lep je, ali "ispruzi se koliko ti je dugacko cebe". Po meni je AE2000W sat koji je najblizi G-Shocku po karakteristikama a da kosta manje. Uzgred - G-Shock je ozloglasen po tome da je vrlo velik na zglobu, vecina njih barem.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  2. #12
    Novi član
    Član od
    26.6.2014.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Low cost satovi ?

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke
    I ja volim Vacheron Constantin Patrimony kolekciju. Takodje mi se mnogo svidjaju klasicni Jacquet-Droz satovi. Medjutim, posto prvi kosta oko 50.000 evra, a drugi su ogranicene serije i kostaju 4 puta vise, moram da nosim npr. Seiko 5 - sat koji takodje ima ozbiljnost u sebi, ali za 100-tinak evra. Gledaj taj Aviator, lep je, ali "ispruzi se koliko ti je dugacko cebe". Po meni je AE2000W sat koji je najblizi G-Shocku po karakteristikama a da kosta manje. Uzgred - G-Shock je ozloglasen po tome da je vrlo velik na zglobu, vecina njih barem.
    Ok ,nemoj odmah da se ljutis
    Inace ,bas trazim masivan sat jer sam veoma krupan.
    G-Shock Mudman Watch (G90001) bi mogao da okrpim, ali mi se vise svidjaju analogni G-Shock . Koji od jeftinijih (npr GA-100)ima kazaljke koje "svetle" u mraku a da ga preporucujete i kakva su iskustva "Mudman"-om ?

  3. #13
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Low cost satovi ?

    Koji god G-Shock da uzmes neces da pogresis.
    Iskustva sa prakticno svim modelima su odlicna.
    DrAgod likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Low cost satovi ?

    Citat Harrison kaže: Pregled poruke
    Evo odlican Casio, imate test na forumu. Samo ga treba pronaci.
    eh , meni je skoro isti takav crkao ,prvo dugmići pa onda i ostalo, doduše možda sam i baksuz, za mesec dana se pokvario i casio i nigthawk

    W-S220-1A.jpg
    Poslednja ispravka: nele (23.7.2014. u 11:29) Razlog: slika

  5. #15
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Low cost satovi ?

    nele je l su kvarovi na nighthawk ucestali, je l se to lako popravlja, mislim nalazi mehanizam

  6. #16
    Novi član
    Član od
    26.6.2014.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Low cost satovi ?

    Momci, ubediste me za G shock, samo me posavetujte : koji modeli imaju kazaljke koje svetle u mraku (GA 100 nemaju) a da mogu da se uzmu za 100 + eura? To mi je jedini zahtev. ili ako takvo nesto nema da kupim mudmana. Hitno mi je, crkoh da se sto pre ponovim !!!

  7. #17
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18040
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Low cost satovi ?

    Mislim i da Ga 100 ima ''svetleće kazaljke''

    G Shock AW-590 je sličan izgledom ,odgovara po ceni i sigurno mu kazaljke sijaju u mraku (ja ga imam)
    Mada...zašto je to bitno kada postoji i dodatno osvetljenje preko tastera?



    EEDIT-Fotke-

    aw-590-1a-7.jpg aw-590-1a-c.jpg
    Poslednja ispravka: VLADAN P (23.7.2014. u 13:57)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Low cost satovi ?

    Citat rolo kaže: Pregled poruke
    Ok ,nemoj odmah da se ljutis
    Inace ,bas trazim masivan sat jer sam veoma krupan.
    G-Shock Mudman Watch (G90001) bi mogao da okrpim, ali mi se vise svidjaju analogni G-Shock . Koji od jeftinijih (npr GA-100)ima kazaljke koje "svetle" u mraku a da ga preporucujete i kakva su iskustva "Mudman"-om ?
    Mozda je odgovor delovao arogantno, izvinjavam se, to nikako nije bilo raspolozenje dok sam kucao Poenta je samo bila da kupis sat u cenovnom rangu koji ti je dostupan, i da se ne brines oko kvaliteta ili cega ne. Skupi satovi naplacuju vestinu i izgled, a zamale pare moguce je uzeti sasvim dobar sat, koji nazalost nema zlatno kuciste... :/ No pun intended

    Elem, G-Shock ti je odlican svaki, mozes da gledas i klasicne digitalne osim ako ti kazaljke bas nisu bitne... Svrati negde pa ga probaj u prodavnicama, pa vidi da li ti stoji. Osnovni Mudman 9000 je nesto preko 10.000 rsd a ljudi koji ga imaju se kunu u njega... samo napred ako ne uspes neki sa skazaljkama.

    Pozdrav !
    Poslednja ispravka: himmelstrider (23.7.2014. u 17:34)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  9. #19
    Novi član
    Član od
    26.6.2014.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Low cost satovi ?

    [QUOTE=himmelstrider;157279]Mozda je odgovor delovao arogantno, izvinjavam se, to nikako nije bilo raspolozenje dok sam kucao Poenta je samo bila da kupis sat u cenovnom rangu koji ti je dostupan, i da se ne brines oko kvaliteta ili cega ne. Skupi satovi naplacuju vestinu i izgled, a zamale pare moguce je uzeti sasvim dobar sat, koji nazalost nema zlatno kuciste... :/ No pun intended

    Ne sekiraj se salio sam se. Merkam vas (sada vec nas ) forum vec mesecima jer se lozim na satove opasno, a nemem pojma o njima. Vidim ovde se okupila opasna ekipa pa reko' da upijem bar nesto. Dvoumim se izmedju :
    Casio G-9000-1V i
    Casio GA-100-1A2.
    Ovaj sa kazaljkama (ili vrlo slican sam probavao i bruka mi stoji -kao saliven. E sad ,zapeo sam za svetlece kazaljke , ali ne mogu da iskopam info o tome.
    Bilo kako bilo , svaki forum sluzi za razmenu misljenja , a meni je drago sto me niste docekali na volej -svaka razumna kritika je pozeljna.
    Ako jos neko iskopa nesto o el mahico luminaciji kazaljki neka se javi.
    (vec koristim finte sa foruma "luminacija" hehehe.....)

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Low cost satovi ?

    Ja bih Mudman-a,nekako mi kazaljke ne idu na G-shock,to mora da bude digitalno.
    RUS, jagoda-nbg and 83stojan like this.


Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •