Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 16
Like Tree25Likes

tema: Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e

  1. #1
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e

    Pozdrav svima!
    Želeo bih da čujem vaše predloge...Ali,molim vas, da ne budu Visodate(pošto mi ne leži baš najsjajnije na ruci), Seiko SARB 065 i Bambino-pošto to obično svima prvo padne na pamet.
    Kućište u silver varijanti...

    Hvala unapred svima!
    milan zmaj likes this.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e

    E sad ne znam da li dolazi u obzir online kupovina, pa samim tim ne znam dal da uracunam i troskove eventualne carine ili poreza.
    Cisto cijena sata uklapa se ovaj
    horademoda.com CERTINA DS1 AUTOMATICO PIEL SILVER ili ovaj hamilton Hamilton Jazzmaster Viewmatic Uhren - H32515555 - uhrinstinkt.de ako vec neces sarb065 onda da ne preporucujemo ni ostale iz te serije a ima ih par dobrih
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  3. #3
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e

    Darko, Hamilton valja uzeti u razmatranje, obzirom da je Intra-matic koji sam nedavno kupio,zaista odličnog kvaliteta. Postoji opcija da mi se sat donese,tako da bih izbegao sve moguće dažbine.
    Certina,za moj ukus,ima preveliku krunicu.
    Ne znam koliko se kreću polovni Longines(npr. Silver arrow ili onaj iz Master serije bez ikakvih komplikacija),ali verujem da premašuju budžet

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e

    Mislim da ti oba premasuju budzet. Za onaj iz master serije znam da je nov 1700$ na kozi. (to je onaj model 38.5mm) a za drugi ne znam ali mislim da je i on preko 500e
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  5. #5
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e

    ja bih uzeo longines conquest opet kazem za te pare, 450evra, kvarcni mehanizam, beli cifer

    junghans neznatno premasuje

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika joppa
    Član od
    30.9.2013.
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    1.556
    Lajkovi
    15583
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e

    Strela? Nije bas strogo dress ali mislim da moze proci..

    vladas, 23jewels, molnja and 3 others like this.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e

    Meni na pamet pada Prometheus signatura , ne uklapa se što je malo već, 42mm, ali to i nije problem. A do skora je bio jedan ovakav Prilog 94108na oglasima, prodavao je jedan od moderatora u odličnom stanju, čini mi se da je odustao od prodaje...sat je predivan, imam sličan, 39,5 mm... Calibar 5 (dorađena top ETA), vrhunska izrada...Tag
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e


  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e

    @Joppa
    Koliko novca je ta Strela i gde ima da se naruči ili kupi?
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika joppa
    Član od
    30.9.2013.
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    1.556
    Lajkovi
    15583
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Dress mehanički sat sa belim ciferom, max. 40mm, do 400/500 e

    Ja sam bio uzeo sa poljot24.de ali sam vratio na kraju sat. Dosao je neispravan, Juilian je rekao da salje novi pa da mu ovaj vratim ako budem zadovoljan s novim a na kraju sam odustao skroz od kupovine i vratio sat a on bez pitanja sve novce. Dobar je sat ali po meni ipak ne vrijedi para za koje se prodaju a i ja osobno ne volim chrono satove i znao sam da cu ga prodati ubrzo tako da sam ga vratio na kraju.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •