Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 33
Like Tree30Likes

tema: Longines hydroconquest automatic najnoviji model ili prethodni?

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom

    Hvala zemo, nisam znao za ove razlike. Inace mi se sat dosta svidja, narocito sa belim brojcanikom.
    Sto kazes deru. Deru ovi, deru oni ... a ko da se dogovorise pa se postenom svetu vise ne isplati ni sverc. Id bre ...

    Milane, jel hoces stvarno da uzimas Steinharta ili je pitanje vise hipoteticko?

    Izvinjavam se sto nisam u jednu poruku
    Poslednja ispravka: RUS (21.4.2014. u 22:30)

  2. #12
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Longines hydroconquest automatic najnoviji model ili prethodni?

    hocu da ga uzmem, onako a priori, ali za jedno 6-9 meseci, nema sanse ranije

    stigao bi mi u Inzbruk, mada dok overim dokumenta na internacionalnom aerodromu, ispade kao i taj njihov povracaj poreza

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Longines hydroconquest automatic najnoviji model ili prethodni?

    Skrećemo malo temu, ali i ja nišanim jedan Stein...
    OCEAN 1 VINTAGE red - Diver Watch - Steinhart Watches

    PS. Moja četiristota poruka na forumu! Živeli!
    Mišić M.

  4. #14
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Longines hydroconquest automatic najnoviji model ili prethodni?

    ja ovog vintage :-)

    Ocean One Vintage - Taucheruhren - Steinhart Watches

    odlican odnos ulozeno-dobijeno, ne naplacuju ime kao ovi sa dugom tradicijom, samo ne znam kako drze cenu
    Misic M. likes this.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Longines hydroconquest automatic najnoviji model ili prethodni?

    Dobro onda Milane i ti druze Misicu. U Budimpesti imaju Steinharte Rendelésre - Svájci óra, swiss made, automata, mechanikus, eta 2824, unitas 6497, zafír üveg - Rios Shop doduse skoro nikad nista na zalihama, samo po porudzbini.
    Cena im je ista kao na steinhartwatches.de. S tim sto je u Nemackoj PDV 19% a u madjarskoj 27% (eto u necemu smo i mi svetski prvaci ). Znaci ovde je neto cena niza oko 10%.
    A za prelaz preporucujem Horgos. Prelazi su dosta udaljeni, izmedju imas kulturan parking ...
    Poslednja ispravka: veberz (21.4.2014. u 23:04)

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Longines hydroconquest automatic najnoviji model ili prethodni?

    Ne znam ni ja, ali neću planirati brzo otuđenje kad dođem do njega. Takođe mislim da nema greške sa nemačkom šasijom i švajcarskom mašinom.
    Kontaktirao sam Steinhart nije nikakv problema da ga pošalju, ali onda na ovu cenu ide još 20% PDV i 10% carina...i još i Vučić ako se ugradi nešto, mnogo je to... Moraću da smislim nešto drugo.
    I ovi modeli su mi interesantni takođe, svuda je isti mehanizam ETA 2824-2. Poz.

    OCEAN vintage Military - Diver Watch - Steinhart Watches

    OCEAN 44 automatic - Diver Watch - Steinhart Watches
    Mišić M.

  7. #17
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Longines hydroconquest automatic najnoviji model ili prethodni?

    au odlicno Zoltane hvala na info

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Longines hydroconquest automatic najnoviji model ili prethodni?

    Razoffovasmo coveku temu

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Longines hydroconquest automatic najnoviji model ili prethodni?

    Citat veberz kaže: Pregled poruke
    Dobro onda Milane i ti druze Misicu. U Budimpesti imaju Steinharte Rendelésre - Svájci óra, swiss made, automata, mechanikus, eta 2824, unitas 6497, zafír üveg - Rios Shop doduse skoro nikad nista na zalihama, samo po porudzbini.
    Cena im je ista kao na steinhartwatches.de. S tim sto je u Nemackoj PDV 19% a u madjarskoj 27% (eto u necemu smo i mi svetski prvaci ). Znaci ovde je neto cena niza oko 10%.
    A za prelaz preporucujem Horgos. Prelazi su dosta udaljeni, izmedju imas kulturan parking ...
    Druže Veberz, iskreno da ti kažem, to i nije loša ideja. Ima agencija koje iz Niša organizuju ture do Budimpešte, pa bih taman mogo da vidim grad i nabavim sat, razmisliću o ovome, hvala još jednom! Poz.
    Mišić M.

  10. #20
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Longines hydroconquest automatic najnoviji model ili prethodni?

    Iskreno malo mi je bilo iynenadjenje da su smanjili precnk saa, a sa druge strane ubacili su 2892 sto je dobro, to prakticno postaje jedan od jeftinijih satova sa tim mehanizmom kolko vidim na chrno 24 moze da se nadje i za 640e

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •