Strana 2 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 51
Like Tree14Likes

tema: Kupovina sata do 150 eura

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Meni su Orient dajveri pun pot za te novce.

  2. #12

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Meni se onaj "full black" sviđa, mislim da sam ga viđao na oglasima baš za 150e.

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Carnage, da li imaš PayPal nalog i da li si razmišljao o kupovini sata preko ebaya ili neke online prodavnice satova? Za 150 evra možeš dobiti i više nego pristojan i kvalitetan sat samo je pitanje da li si se ograničio na kupovinu satova koji se nude u tvom gradu ili možda razmišljaš o internet kupovini.

    Recimo, za nekih 150e sa carinom i porezom mogao bi dobiti Orient Mako XL koji ima i moderator Hadži Dalibor.

    sima hrabri and Misko81 like this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #15
    Novi član
    Član od
    29.11.2011.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Pozdrav svima! U procesu sam kupovine sata i nakon detaljnog "cesljanja" ovog foruma,odlucio sam se za kupovinu nekog "japanca". Da ne ponavljam vec sve receno o odnosu cena-kvalitet,itd.. Na temi o online kupovini sam pitao za jedan model Casio sata koga sam video samo na jednom domacem sajtu ali posle konsultacija sa VLADAN P,sam odustao od kupovine kod njih. Posle toga sam suzio izbor na 5-6 Casio modela i u toku trazenja istih po lokalnim casovicarskim radnjama,naletim na model Orient CEM6V001T. Sat mi se dopadne na prvi pogled,lepo lezi na ruci,retro ali meni sasvim lepog izgleda. Covek ga nudi za 9 hiljada za kes,inace je 10500 din.I sada sam u totalnoj dilemi Sta mislite da li je to dobra kupovina? Automatik sa safir-kristalnim staklom za te pare ili da se vratim Casio modelima? Jedina "zackoljica" je sto je oznaka za dan na nekom jeziku koji nisam uspeo ni da prepoznam(zurio sam na posao,nisam imao vremena za detaljno zagledanje) mada prodavac tvrdi da se to moze promeniti na engleski jezik..To me jedino zbunjuje na samom satu,i ne znam da li je to uobicajeno da je ta oznaka visejezicna.. Unapred hvala svima na savetima!

  6. #16
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Da li je to nov sat?
    Ako jeste i ako ti se dopada-uzimaj! Ukoliko ti nije neophodan baš kvarcni sat ,ovaj Orient je odlična kupovina.
    Oznake za dane su (skoro) uvek na dva jezika pa onda biraš na kojem će da prikazuje.

    Evo linka da vidite kako izgledaju ovi satovi.Orient Automatic 50m Sapphire Crystal CEM6V001 | CEM6V001B

    Ako kupiš,ili ako odustaneš,možeš podeliti sa nama informaciju gde si video sat.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #17
    Novi član
    Član od
    29.11.2011.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Da,sat je nov! Doduse,primerak iz izloga ali mislim da to nije poseban problem. Dogovorio sam se sa vlasnikom da se vidimo u sredu kada se vrati sa nekog puta,pa vam javljam kako je proslo!

  8. #18
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Što se tiče višejezičnih oznaka za dane, tu mogućnost imaš na više satova. Od takvih je najpoznatiji seiko 5. Ako baš nema na engleskom, napiši oznake za dane, pa ćemo ti reći na kome su jeziku i rastumačićemo ih.

  9. #19
    Novi član
    Član od
    29.11.2011.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Dakle,ljudi,situacija se dodatno zakomplikovala.. Danas sam ponovo bio u doticnoj radnji,i ponovo sam izasao sa posla da jos jednom bacim pogled malo detaljnije i frapiram se koliko sam promasio model sata. Ako ikako mogu da se opravdam prosli puta sam sat drzao u ruci celih 10 sekundi i najvise sam gledao u oznaku za dan i letimice sam pogledao oznaku za model.. Znaci sat definitivno lici na one iz "mako" serije i neodoljivo podseca na Hadzi Daliborov sat iz nekog od prethodnih postova. E sad nastaju enigme za mene.. Sat je u smedjoj varijanti,koju uz najbolji trud nisam video nigde po netu i nosi oznaku na plocici(ovde se moram malo ograditi,mozda cu izostaviti jedno slovo ili broj ali sustina je tu) JCAE01G,koja cini mi se, nema nikakve veze sa mako serijom! Tu mi se vec javio crv sumnje i naravno da sam pitao(radio je vlasnikov sin) da li se radi o originalu,i dobijam odgovor da je 1000% original. Sta mislite o svemu ovom? Da li se i koliko kopiraju Orient satovi(ipak,to nije sat od par hiljada evra) i da li ovo mirise na kopiju? Mislim,necu propasti za taj novac,naravno,ali da nosim repliku- ne,hvala Ako ste raspolozeni,slobodno iznesite vasa misljenja pa da uz Vasu pomoc razresim dilemu do sutra!

  10. #20
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Jel' ovakav?
    Inače,Orient tu oznaku ima i za kvarcne satove i za automatike.
    Ponavljam-Ako je automatik,mislim da zaslužuje kupovinu.

    CEM6V001T.jpg
    Poslednja ispravka: VLADAN P (27.12.2011. u 14:07)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Slične teme

  1. Kupovina sata do 250 evra.
    By Don_Krstic in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 3.1.2011., 10:04
  2. Kupovina sata
    By banja in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 26.12.2010., 19:26
  3. Kupovina sata
    By Aleksandar S in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.11.2010., 15:32
  4. Kupovina sata bez papira
    By sub in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 6.10.2010., 11:33
  5. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •