Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 51
Like Tree14Likes

tema: Kupovina sata do 150 eura

  1. #1
    Novi član
    Član od
    21.10.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Kupovina sata do 150 eura

    Pozdrav svima prvo molio bi vas da me ne napadate ako pitam nesto sto je vec neko pitao 100 puta.Novi sam na forumu i ne vidim bolje mjesto gdje bi mogao dobiti pomoc koja mi treba.Odlucio sam se za kupovinu sata ali ne raspolazem nekom ogromnom svotom novca radi se o cifri do oko 150 eura pa ako bi mogli da mi date neke prijedloge koji sat uzeti jer se bas ne razumijem u satove i mehanizme u njima i te stvari.Vise sam ljubitelj klasicnih satova nego onih sa hronometrom iako ni oni nisu iskljuceni iz kupnje uglavnom nesto sto mogu nositi svaki dan.Najvise sam gledao Festinu i ima par modela koji mi se svidjaju pa sam malo cita o njima na forumu i zapeo mi je za oko model F16285 eto neka to bude neki orijentir po pitanju dizajna pa ako bi mi mogli reci jeli to dobra kupovina ili se za taj naovac moze naci nesto bolje prihvatam sve sugestije.

  2. #2
    Član Avatar korisnika Misko81
    Član od
    7.6.2010.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    277
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Što bi te bilo ko napadao, tu smo da se pomažemo. Dobrodošao na forum.
    Festina važi za generalno dobru kupovinu, a ja ću ti predložiti dva Candino sata, za njih važi da su malo "jači" brend od Festine i da imaju možda malo bolju završnu obradu, jedino je nezgodno što jedan prelazi tvoj limit za 20e:

    Candino Muški C 4366 - BPM Watch World
    Candino Muški c4440 2 - BPM Watch World

  3. #3
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    ali za kvalitet tamo gde je 150 tu se nadje i 20 a mozda i popust dobije u BPM u pa eto mu kvalitetnijeg sata

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #4
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    carnage, dobrodosao na forum.
    pogledaj ovu temu, naci ces dosta dobrih predloga:

    Da li postoji bolji sat od ovoga...
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Citat carnage kaže: Pregled poruke
    Vise sam ljubitelj klasicnih satova nego onih sa hronometrom iako ni oni nisu iskljuceni iz kupnje
    Mala ispravka, verovatno si mislio na satove sa hronograf komplikacijom a ne kao što si napisao, hronometar. Zbog velikog broja kopija prisutnih na našem tržištu i neznanja ljudi koji prodaju satove, često se mešaju pojmovi hronograf i hronometar.


    HRONOGRAF: služi za merenje određenog vremenskog intervala (funkcija štopovanja vremena tzv. štoperica). Štoperica radi nezavisno od sata. Obični hronografi mogu meriti sekunde, minute i sate, dok složeniji hronografi mere i delove sekunde (1/10 ili 1/100), kao i prolazno odnosno međuvreme itd. Kao dodatak, zahvaljujući uparenoj, drugoj štoperici, Rattrapante modeli mogu da merei dva dešavanja koja počinju u isto vreme.

    HRONOMETAR : se bitno razlikuje od hronografa iako se ova dva izraza često mešaju. Hronometar je sat velike preciznosti koju kontroliše COSC (Control Officile Suisse de Chronometers) – oficijelni švajcarski institut za testiranje i kontrolu hronometara. On testira rad sata 15 dana i tek onda izdaje sertifikat, ako je preciznost u granicama tolerancije. Dobijanje ovog sertifikata znatno poskupljuje vrednost sata. Najveći broj COSC sertifikata poseduje kompanija Rolex.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #6
    Novi član
    Član od
    21.10.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    da da mislio sam na hronograf a nisam ovo znao hvala na inf i hvala na ispravci )

    Ma kao sto ste vec napisali ko daje 150 eura dat ce i tih 20 a pogledat cu i te Candino satove kad budem kupovao ako uspijem naci neko dobro prodajno mjesto jer izgled da je Bosni to teze nego u Srbiji i Hrvatskoj gdje ima dosta toga i na netu.Hvala na prijedlozima
    Poslednja ispravka: sima hrabri (21.10.2011. u 11:33)

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Da li si mozda razmisljao o nekom automatiku?

  8. #8
    Novi član
    Član od
    21.10.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Nisam razmisljao o automatiku jer nemam dovoljno novca za njega mislim da su automatik satovi dosta skuplji od ovog budzeta koji ja imam

  9. #9
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    uglavnom jesu, ali seiko, orient i citizen imaju prilicno veliki izbor dostupnih (a vrlo kvalitetnih) automatika, naci ces ih u temi koju sam ti linkovao gore.
    a ako u obzir dolazi i polovan sat, onda ti se izbor povecava drasticno.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Kupovina sata do 150 eura

    Ima lep izbor seikovih automatica u tom rangu kod nas i skoro svi su klasicni, a ti mozes imati peypal u bosni ako se ne varam pa mozes i nesto sa neta da narucis i da prodjes odlicno.

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupovina sata do 250 evra.
    By Don_Krstic in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 3.1.2011., 10:04
  2. Kupovina sata
    By banja in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 26.12.2010., 19:26
  3. Kupovina sata
    By Aleksandar S in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.11.2010., 15:32
  4. Kupovina sata bez papira
    By sub in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 6.10.2010., 11:33
  5. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •