Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 18 od ukupno 18
Like Tree20Likes

tema: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

  1. #11
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Do zime ce covek izgoreti od gledanja i cekanja popusta .

    Moj savet ti je da sad kupis citizena. Video si ga, probao, svideo ti se. Cifra je skroz ok. Za pocetak savrseno. A vremenom ce doci i drugi

    Sent from my SM-T310 using Tapatalk
    nele likes this.

  2. #12
    Novi član
    Član od
    23.7.2017.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    13
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Samo da javim, porucio sam sat koji sam postavio u prvom postu ove teme. Jako sam zadovoljan vasim komentarima, a posto sma imao prilike da probam sat i da vidim kako mi lezi, mislim da je ok za prvu kupovinu. Nastavljam da pratim forum, pa pisem prilikom sledece kupovine . Hvala svima na pomoci...
    eee, VLADAN P and Zenith like this.

  3. #13
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Cestitam . Okaci neku sliku kad stigne.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

  4. #14
    Novi član
    Član od
    23.7.2017.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    13
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Pozdrav svima. Ostao sam duzan slika, iako nemam nesto sa cime bih adekvatno mogao da napravim fotografije, okacicu ih :






    Ukratko, sat mi se veoma dopada. Nazalost, narukvica je predugacka pa nisam jos uvek "prosetao" sat ali se nadam da cu uskoro i to srediti. Online store (Jo.....) sto se tice posilljke, brzine slanja, pakovanja itd. na vrhunskom nivou i smeo bih da preporucim svima uz ogradu da je meni sat isporucen u Americi.

    Da ne bih otvarao novu temu, zeleo bih da me posavetujete oko jos jednog sata (svideo se bratu), meni se iskreno takodje dopada. Probao sam i ovaj sat, lepo lezi, lepo izgleda, ono sto je drugacije u odnosu na moj je npr. osecaj titanijumske narukvice u odnosu na moju. Ja nisam uzeo u razmatranje ovaj sat zato sto je cifer plav, ali on to bas i trazi:
    https://www.jomashop.com/citizen-watch-bm7170-53l.html

    U principu pitanje ostaje isto, da li je ovo OK kupovina sa gledista ulozeno/dobijeno? Sto se tice estetike, osecaja i svega ja sam odusevljen (mada mi se moj sat vise dopada ). Hvala svima, nastavljamo druzenje...
    VLADAN P, nele, skydrummer and 3 others like this.

  5. #15
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Eco drive, titanium, saphire... Za 190 dolara - nije lose uopste.

    Cestitke jos jednom na satu

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
    Zlaja87 likes this.

  6. #16
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Slazem se sa eee.
    eee likes this.

  7. #17
    Novi član
    Član od
    23.7.2017.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    13
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Hvala ljudi... Pa nista verovatno cu da pazarim za njega sat postavljen pre par postova.
    Sto se mene tice krenuo sam da merkam neke diver-e na gumi . U principu sam napisao da nisam zainteresovan, ali prosle i ove nedelje sam imao prilike malo da istrazujem po radnjama LA-a, i bogami iako su mi "masivni", nije da mi ne leze. A videh ih i na gumi i na metalu, nekako mi guma skroz OK za casual variantu, pa cak i uz patike itd. a sat koji sam vec kupio ima tu dodatnu dozu elegancije i onda bih prakticno pokrio vecinu prilika gde nosim sat. Ovog puta naginjem ka SEIKO-u, videcemo sta ce ispasti na kraju.
    eee likes this.

  8. #18
    Novi član
    Član od
    23.7.2017.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    13
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Da osvezim temu, kao sto sam i naveo gore kupio sam jos 2 sata (jedan sebi, jedan za brata):
    - Moj sat: SKX007J1 (Placen nekih 205 USD). U principu dobro poznat sat svima , a ja sam jednostavno morao da probam kako ce mi stajati na ruci. Imao sam prilike da probam slican model pre par meseci i tada nisam bio siguran. Ali posto je ovo klasik, verujem da je OK kupovina, i da ce biti bas fin "every day" sat. Sat sam kupio sa gumenim kaisem (planiram da nabavim platneni), a ne verujem da cu ikada ovaj sat nositi na metalnoj narukvici.

    - Bratovljev sat: https://www.jomashop.com/citizen-watch-bm7170-53l.html
    Sta da kazem, vec ste prokomentarisali da je vise nego OK kupovina a njemu se jako svideo. Ja sam probao ovaj sat, lepo lezi, lepo izgleda + plavi cifer kome se svidja, mislim da je pun pogodak.

    Kada stignu satovi, probacu da ih pristojno uslikam i okacim slike (mozda i u ovoj temi ).
    Hvala svima na pomoci!
    eee, VLADAN P and MMario like this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •