Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 18
Like Tree20Likes

tema: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

  1. #1
    Novi član
    Član od
    23.7.2017.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    13
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Neizmerno mi je zadovoljstvo da pisem svoj prvi post na ovom forumu. Citao sam i pratio mnogo tema, divio se vasim satovima a sada je doslo vreme i za moju kupovinu prvog "pravog" sata, pa mi je potrebna vasa pomoc. Napominjem da sam u procesu ucenja, tako da je svaka kritika/sugestija/savet dobrodosla, a ja cu se potruditi da u buducnosti doprinesem forumu svojim postovima. Kao sto sam napisao u naslovu teme, budzet moze biti 200+USD, 300+ USD... Mislim da je za ovaj novac najbolje odabrati sat iz Japanske grupacije, ali svakako sam otvoren da cujem sve predloge . U narednim redovima, pokusacu da vam opisem kakav sat zelim, postavicu link sata koji se meni svidja, pa mozemo poceti nase putovanje odatle...

    - Nesto izmedju Dress sata i Every Day sata (sat koji bi se nosio "ispod" kosulje, ali ne bas cistog dress izgleda, sat koji bi mogao da prodje kao EDC sat)
    - Kuciste sata izmedju 40 - 42 mm (moj zglob nije preveliki, ja sam 174 cm visok, malo krupniji cca 94 KG, znam da je ovo subjektivna stvar, tako da prihvatam i ostale predloge, ali nisam za neke "monster" varijante)
    - Metalna narukvica (citajuci iskustva clanova, mislim da je ovako najbolje, a u buducnosti cu se potruditi da nabavim i kozni kais)
    - Budzet, hm nije najbitnija stvar, nije mi problem da nosim ni sat iz kategorije 200USD, ni sat iz kategorije 300USD itd, dok god je cena opravdana kvalitetom, tj onim sto sat pruza
    - Trenutno sam u Americi, voleo bih da vidim predloge satova koji se mogu kupiti sa pouzdanih sajtova (citajuci forum npr. creationwatches.com, jomashop.com, itd... Dakle budzet je samo za sat, carina i porez nisu bitni)
    - Sat koji se meni svidja je na linku ispod, imao sam prilike da ga probam i jako mi se svideo. Ono sto mene zanima da li je ovo dovoljno kvalitetan sat za cenovnu kategoriju kojoj pripada?
    Link Sata: https://www.jomashop.com/citizen-watch-bm7100-59e.html

    Unapred se zahvaljujem, i radujem nasem dugoooom druzenju

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    po meni si izabrao sasvim dobar sat , koji može u obe varijante koje si naveo da se nosi, odnos cene i kvaliteta sata mislim sasvim dobar .
    pojedini diveri takođe mogu da prođu u obe varijante, možda i njih da pogledaš (citizen seiko etc)
    ako nisi pregledaj teme koje postoje na forumu ( preporuke za sat u rangu -:- ),ima dosta dobrih predloga.
    pozdrav i srećno sa kupovinom

  3. #3
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Lep sat,dobar izbor. Al evo da dodam i ja par, mozda ti se i oni svide.

    Ja bih ti predlozio neki od ova dva, posto ih danima gledam...
    https://www.longislandwatch.com/Citi...nh8370-86e.htm
    https://www.longislandwatch.com/Citi...nh8370-86l.htm

    Sa ovim nikad neces pogresiti, tzv Nighthawk (ako sam dobro skapirao ni ovaj iznos nije problem)
    https://www.longislandwatch.com/Citi...bj7010-59e.htm

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Cao i dobrodosao. Hvala tebi sto pises. Necu ti nista preporuciti da ne bi razmisljao i lomio se jer nema potrebe zaista. Razlog za to je prost. Sat koji si postavio i koji ti se svideo je prelep u svojoj jednostavnosti. Sto se tice mehanizma i tu nema potrebe da razmisljas. Tako da je Citizen koji si postavio nije samo prelep vec i kvalitetan. Pozdrav. Slobodan.

    Sent from my Lumia 640 XL using mTalk.
    eee, nele and Zlaja87 like this.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  5. #5
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Ako ti se svidja, ako je legao kako treb - uzimaj! Cena je skroz ok.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

  6. #6
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    ako si u americi i za vreme black friday onda sačekaj, ne pravi kompromise i za te pare uzmi neviđenu aždaju od sata

    prošle godine je bio sećam se rado dress hronometar za 400dolara, da napomenem da swiss hronometri koštaju od 2000-2500evra pa na gore

    ako nisi u americi tada, onda smišljaj koombinaciju kako da ga nabaviš, a da ne platiš dažbine :-)

  7. #7
    jod
    jod je offline
    Mlađi član
    Član od
    22.1.2012.
    Poruke
    92
    Lajkovi
    176
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Dobro dosao Zlajo,
    Sa obzirom da si trenutno u USA nije ti verovatno problem da kupujes na njihovim online prodavnicama.
    Malo je skuplji ali u svakom slucaju pokriva dobar deo tvojih zelja, Swiss made, ozbiljan sat za te pare.
    https://www.firmoo.com/men-glasses.h...Length=&price=
    U svakom slucaju dvaput meri jednom kupi!

  8. #8
    jod
    jod je offline
    Mlađi član
    Član od
    22.1.2012.
    Poruke
    92
    Lajkovi
    176
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Ovo je pravi link za sat, gore je greska koju sam uvideo onda kad nisam mogao da je promenim!
    Izvini!
    Certina DS Prince C008-426-11-037-00 Men's Watch , watches
    Pozdrav!

  9. #9
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    malo prebacuje budžet ali biće on u zimu nekih 200 dolara

    ashford je poznat sa popustima u dec, imaju svakakvog krša ali ako preberete možete uzeti sat koji ima kakvu-takvu horološku vrednost i značaj, neupitan kvalitet i izrazito nisku cenu

  10. #10
    Novi član
    Član od
    23.7.2017.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    13
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata - Budzet 250 - 300 USD

    Hvala svima na savetima i predlozima. Imam utisak da sam srecniji zato sto sam postavio "primeren" model sata, nego sto cu uskoro postati i vlasnik istog ili slicnog modela. Istrazivacu jos malo, ali moram da priznam da sam se u model koji sam okacio u pvom linku zaljubio na prvi pogled, a kada sam sada dobio potvrdu o kvalitetu, jos sam i blizi odluci da ga pazarim. Inace, u Americi sam jos neke 4 nedelje, poslovni put je u pitanju, tako da cu Black Friday preskociti ove godine . Sacekacu jos malo, pa ce tema dobiti epilog, a ja nadam se zapoceti jednu novu pricu .

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •