Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Novi član
    Član od
    30.10.2009.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Junkers 6292-5 Cockpit JU 52 Chronograph sat

    Pozdrav ekipi! molim Vas misljenje o satu Junkers 6292-5 Cockpit JU 52 Chronograph Watch
    Priložene slike Priložene slike

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Junkers 6292-5 Cockpit JU 52 Chronograph sat

    Lijep sat,ali mu je mehanizam "tanak"!
    Pogoni ga ETA G10.211 kvarcni hronograf,iz Fashinoline serije-što znači da nema jeftinijeg i lošijeg ove vrste,
    a da ga proizvodi švajcarska ETA! Ovaj mehanizam je pravljen za modne satove gdje je bitan izgled,a ne kvalitet!
    Koliko sam vidio,cijena sata na netu je oko 300$,što i nije malo(svašta se može naći za te pare,
    a da je dobro kvalitetnije)!
    Pozdrav i dobro došao

  3. #3
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Junkers 6292-5 Cockpit JU 52 Chronograph sat

    Izgleda mi kao da je neko stavio IWC Aquatimer i I IWC spitfire chrono u jedan sat.Moj savet zaobici u sirokom luku.Za te pare imas Seiko,Citizen,Orient ili neki odlican ruski sat koji ce te sluziti dugo godina i bices presrecan i izgledom i kvalitetom,kao i barem 1000 satova koji koriste slican ili malo bolji etin mehanizam koji ima ovaj sat sa slike.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Junkers 6292-5 Cockpit JU 52 Chronograph sat

    U pravu su ljudi, previše taj sat liči nekim modelima daleko poznatijeg proizvođača... moglo bi se reći da je u pitanju na neki način i homage IWC-u.
    Konkretan model lično ne bih razmatrao upravo iz navedenog razloga, ali sam Junkers je proizvođač koji ugrađuje isključivo ETA mehanizme, tu i tamo Poljot a kućišta nabavljaju od Fricker-a što je poprilično pozitivna stvar obzirom da Fricker važi za proizvođača kućišta izuzetnog kvaliteta tako da su u suštini Junkers satovi prilično dobre izrade.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •