Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 12
  1. #1
    Novi član
    Član od
    19.9.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Jaguar sat ili neki drugi za 350e?

    Cao svima.

    Posto se ne razumem bas u satove a hteo bih da castim sebe jednim u vrednosti do 350eur potreban mi je vas savet. Obisao sam nekoliko prodavnica u centru Beograda i jedva da sam nasao 3 modela koji mi se svidjaju. Od ta tri najvise mi se svideo i najbolje mi stoji sat Jaguar, model http://www.bpmwatches.co.rs/product.php?cid=80&pid=543 .

    Za jaguar prvi put cujem, a vidim da su deo Festina grupe koja mi isto nije mnogo poznata, iako prodavac kaze da se kod nas ti satovi bas dobro prodaju. Kao sto mozete da vidite iz linka svidjaju mi se jednostavniji satovi, da su u fazonu sportska-elegancija ili poslovni stil, da nemaju previse aplikacija, eventualno datum i da su automatski.

    Mnogo bi mi pomoglo ako bi mi ste rekli kakva su vasa iskustva/misljenja u vezi Jaguara i da li da se mozda okrenem nekom drugom brendu koji nudi vise za te pare, mada mislim da cu opet imati problema da nadjem neki model slican ovom jaguaru, jer koliko vidim kod nas se prodaju najvise sportski modeli?

    Hvala unapred.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Jaguar sat ili neki drugi za 350e?

    Pozdrav i dobro došao!

    Ako hoćeš automatik,onda pogledaj Seiko ili Orient! Jaguar je kvarcni sat!

  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Jaguar sat ili neki drugi za 350e?

    Pozdrav i dobrodošao!

    Slažem se sa Daliborovim predlogom, a pre nego što nastaviš potragu i poslušaš savete drugih članova pročitaj sličnu temu.

    Pozdrav,
    V.S.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    19.9.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Talking Re: Jaguar sat ili neki drugi za 350e?

    Izvinjavam se, mislio sam da automatik znaci da nije na navijanje .

    U svakom slucaju, iz druge teme vidim da ne preporucujete bas jaguar.
    Zbog cega je losije safirno staklo od mineralnog?

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Jaguar sat ili neki drugi za 350e?

    Pa nije na ručno navijanje nego preko rotora u mehanizmu sata,tj. mehanizam se navija samim pokretom ruke! Safirno staklo je lošije od mineralnog samo po pitanju čvrstoće(krtosti)! Lakše se lomi od mineralnog ali se zato neuporedivo teže grebe! Da me ne shvatiš pogrešno:nije lako slomiti safirno staklo ali je mineralno žilavije(ako poredimo stakla iste debljine) Uvijek je skuplje safirno od mineralnog stakla!

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Jaguar sat ili neki drugi za 350e?

    Ti znači tražiš sat sa kvarcnim mehanizmom koji kao izvor energije koristi bateriju? Citizen, Seiko, Certina su satovi koji imaju bolji odnos cena/kvalitet nego li Jaguar. Certina DS First je prilično jednostavan sat solidne izrade koji može da se nađe u tom cenovnom rangu pa pogledaj da li ti se tako nešto dopada.

    Interesantno štivo za čitanje prepuno informacija kada je reč o staklima i razlikama među njima...
    http://www.svetsatova.com/forum/show...ih-razlikovati
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Jaguar sat ili neki drugi za 350e?

    Da li moras kupiti u BG-u ili bi razmislio i o internet kupovini?

  8. #8
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Jaguar sat ili neki drugi za 350e?

    Jako lep sat!CANDINO SPORT 4429-3



    Mislim da predstavlja bolju kupovinu od Jaguara.

  9. #9
    Novi član
    Član od
    19.9.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Jaguar sat ili neki drugi za 350e?

    Hvala na odgovorima.

    Angel- ovaj model mi se dopada iako trazim nesto malo konzervativnije, nesto slicno ovome
    http://www.candino.com/#/Collections...h_model/1-1-3/. Sajt im je dobar, ima dosta dobrih modela samo nisam imao vremena da vidim da li postoje cene i da li mogu da se kupe preko neta.
    Jole777- Moze kupovina preko neta, imam bas visa internet karticu tako da u obzir dolazi i kupovina preko sajtova, samo bi bilo dobro kad bih mogao neki sat da pogledam u radnji, da vidim kako mi stoji na ruci, pa ako je to to, i ako je jeftinije preko, uzeo bih preko neta.
    Dragon- hvala na objasnjenu, jos treba da se upoznam sa osnovnim stvarima. Jaguar me je samo privukao izgledom, zato sam i trazio savet jer nikada ranije nisam cuo za tu marku satova. Iz ove grupo sto si predlozio svidja mi se ovaj: http://www.certina.com/Collection/Ge...2-17.aspx?pi=1 ali mi se ne dopada metalna narukvica, pre sam za koznu.
    Pogledao sam par radnji u gradu i cini mi se kao da svi drze iste marke satova. Jel mozte da mi preporucite neku radnju gde mogu da pogledam Omegu i Seiko?

    Pozdrav!

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Jaguar sat ili neki drugi za 350e?

    Nešto slično ovom Candino satu nudi i Citizen sa svojom Calibre 3100 serijom, imaš ga kod generalnog zastupnika Citizen satova za Srbiju (Bomar) pa možeš da pogledaš kako sat izgleda i kako ti stoji na ruci. Ujedno, sa cenom se uklapa u trenutni budžet kojim raspolažeš.
    Distributer za Seiko satove je vitanov a za Omega satove je identico, adrese i lokacije radnji možeš pogledati na priloženom linku...
    http://www.svetsatova.com/index.php?...id=12&Itemid=8

    Vitanov je upravo uvezao nove Seiko satove, među kojima i čuveni Monster koji je poznat po kvalitetu izrade, pa tako preporučujem da odeš i pogledaš nove modele. Moram da ti skrenem pažnju da ćeš, ukoliko želiš neki Omega sat, budžet morati da povećaš za dobrih 800 ili više €.
    Za čeličnu narukvicu mogu jedino da ti kažem da ju je lako zameniti za kožnu a dodatna investicija je pritom relativno mala. Iako i sam ne volim previše metalne narukvice i više težim ka koži, čelik je po visokim letnjim temperaturama daleko ugodniji za nošenje od kože pa ti preporučujem da ipak gledaš sat sa čeličnom narukvicom.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Jaguar satovi
    By Banesi in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.1.2011., 21:30
  2. Rolex Datejust II dilema: ovaj ili neki drugi?
    By Marko 5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 8.9.2010., 13:02
  3. Vladane i drugi pomagajte
    By nikola0406 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 18:06
  4. Koji od ova 2 ili mozda neki treci?
    By cor in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.6.2009., 12:28
  5. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.1.2009., 12:40

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •