Strana 2 od 8 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 79
Like Tree21Likes

tema: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

    ^ ovo je odlican predlog, ali milan zmaj je u pravu, moras da nam kazes do koliko para, a i da li u obzir dolazi i narucivanje preko neta?

    evo mog predloga, tesko da moze vise da lici na seiko , a ispunjava, mislim, sve kriterijume koje si naveo:

    Casio MDV102-1AV


    81JlQbgjelS._AA1500_.jpg
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #12
    Banned
    Član od
    1.3.2011.
    Poruke
    210
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

    ovaj može. može i preko neta naručivanje, ali iskreno više bi ga volio u prodavaonici kupit .

    zašto casio? Casio sam zavolio kroz sve ove godinje odrastanja, iako sam imao fazu da zbog toga smatram kako je to dječji i neozbiljan brand, namijenjen svima, nešto kao mc donalds.

    ali sve više cijenim casio kao firmu, vidim da još uvijek prodaju iste modele kao i prije sto godina, nisu balavanderi koji izbace sat kojeg za godinu dana nigdje više nema, njima je to posao, a ne hir.

    i uprkos tome imaju stotinu modela najmanje, od svih klasa, do svakakvog dizajna.

    i još su k tome i pouzdani, i jeftini.

    jel se od ikoga može očekivati više ?

  3. #13
    Banned
    Član od
    1.3.2011.
    Poruke
    210
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

    u stvari ovaj model sam već vidio, ali bih recimo možda htio da je manje zaobljen, ovo je modernija verzija dive modela.

    ali da, to je već bliže onome što tražim cijena srednja, uostalom najskuplji casio model košta kao srednja klasa neke druge firme


  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

    Postavi sliku sata ili satova koji imaju dizajn sličan onome što tražiš kako bi mogli da vidimo šta je to što očekuješ da sat ima i kako bi eventualno mogli da ti pomognemo sa predlozima. Ovako ne ide jer si previše neodređen.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #15
    Banned
    Član od
    1.3.2011.
    Poruke
    210
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke

    Ukoliko bas mora Casio,ja imam jos ovaj predlog,a ti gledaj sta ces ako ti se i on ne dopadne

    Casio MDV-105D-1A
    ovaj nije loš, ali ima jedan mali problem ( možda )

    naime, jučer sam u robnoj kući gledao te casio satove sa metalnim narukvicama, kojima bi eventualno došla u obzir promjena narukvice.
    i uzeo sam jednog iz vitrine da pogledam.

    No, kada sam uzeo u ruke, ustanovio sam da je kućište jednostavno zarezano tako da ispadne kako kajiš tj. metalna narukvica pasuje do kraja oboda brojčanika. reko wtf ?


    a u biti ako onda promijeniš kajiš, onda ti taj komad zarezan ostaje koji glumi kajiš


    MDV-105D-1A-1.jpg

  6. #16
    Banned
    Član od
    1.3.2011.
    Poruke
    210
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

    inače ovaj model mi se dopada

    u biti ja ne tražim ništa posebno, samo da je casio sa eventualno crnim ciferom, krunicom i gumenim kajišem. I može biti stari model

  7. #17
    Banned
    Član od
    1.3.2011.
    Poruke
    210
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Postavi sliku sata ili satova koji imaju dizajn sličan onome što tražiš kako bi mogli da vidimo šta je to što očekuješ da sat ima i kako bi eventualno mogli da ti pomognemo sa predlozima. Ovako ne ide jer si previše neodređen.

    Pozdrav

    u stvari svi su prijedlozi na tragu, samo casio je sa ti modelima malo slab u ponudi.

    pitam se jesu ikada napravili automatic npr

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

    Citat panonski kaže: Pregled poruke
    nije loše, samo sam mislio na sat sa krunom, sa manje brojki i debljim kazaljkama.

    nešto ala seiko automatici diver.
    Pa što ne uzmeš onda Seiko Automatic Divers 200m i rešio si problem?
    Koliko sam ja tebe razumeo ti bi hteo Casio,a da liči na Seiko???
    Priložene slike Priložene slike

  9. #19
    Banned
    Član od
    1.3.2011.
    Poruke
    210
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

    tako je, želim casio, jer je neusporedivo jeftiniji, a i seiko mi se ne sviđa jer je automatic. osjetljivi su na trešnju previše.

    zvizneš šakom i odu kazaljke

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: ja bih kupio casio :) ronilački ali da liči na neki stari

    Pa jel ti želiš automatik ili kvarc?

Strana 2 od 8 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako sam kupio Casio EF-539D preko e-bay
    By zms in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 27.11.2012., 10:13
  2. Uporedni test ronilačkih satova
    By dragon in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 6.6.2010., 19:25
  3. Novi ronilački monstrum sat - preteraše ga!
    By dragon in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.4.2010., 0:08
  4. link -ronilački
    By watchmag01 in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 6.4.2009., 10:02
  5. Kupio bih sat
    By RAU in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.11.2008., 22:16

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •