Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 18 od ukupno 18
  1. #11
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro, kupiti ili ipak ne

    Obidji ovih par prodavnica sto smo ti preporucili i koncentrisi se na Sector, Festinu, Candino i Seiko. Pogledaj satove uzivo, izgledaju jos bolje nego na slikama.

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro, kupiti ili ipak ne

    Citat maakii kaže: Pregled poruke
    Uf, hitno mi treba pomoc ! Videla sam na netu Graf von Monte Wehro Black http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:e...es/gc1.jpg&t=1
    i sat mi je prelep, ali kad sam se malo raspitala, cula sam da je ta marka na crnoj listi, i da je jako losa. Ni u jednoj radnji nisu ni culi za tu marku, i plasim se da ga ne kupim decku, i da se na kraju ispostavi da je jako los kvalitet. Trazila sam slicne satove, ali ne mogu da nadjem, je l' znate neku proverenu marku koja proizvodi slicne satove. Jako mi se svidja CEO model sata. Hvala
    Crna lista proizvođača satova koju je objavio trustedwatches zaista postoji i u njoj se, između ostalog, nalazi i pomenuti Graf von Monte Wehro Black. Vladan je u nastavku teme, čiji sam link priložio, postavio dodatno objašnjenje za tu listu a ja bih samo još jednom naglasio da je pomenuta crna lista lični stav redakcije trustedwatches portala i da se NE RADI o zvaničnoj crnoj listi federacije švajcarske industrije časovničarstva ili bilo koje druge zvanične časovničarske asocijacije.
    No i pored toga što nije reč o zvaničnoj crnoj listi, satove proizvođača koji se nalaze na njoj zaista treba izbegavati prilikom kupovine ili barem kupovini pristupiti sa dosta opreza a očekivanja u pogledu trajnosti, kvaliteta i mogućnosti servisiranja treba prilagoditi ceni.

    Kao što su mnogi članovi već istakli, kvalitet izrade kod ovih satova je zaista prilično nizak u odnosu na samu cenu a mehanizmi su kineske proizvodnje i gotovo uvek je reč o mehanizmima najnižeg cenovnog ranga i kvaliteta. Izgled satova, kao i preporučena maloprodajna cena koja je obično višestruko viša u odnosu na pravu cenu po kojoj se satovi prodaju, ovim proizvođačima predstavljaju jedini "adut" u lovu na kupce.

    Mislim da za budžet koji imaš mogu da se kupe kvalitetniji satovi daleko ozbiljnijih i što je još bitnije, pravih proizvođača satova, ekipa je već navela neke od njih a ja bih preporučio da pogledaš Casio i Citizen satove. Casio je uvek odličan izbor i satovi su im pristupačni pa tako možeš i za sumu od ~12000 dinara da kupiš sasvim solidan sat koji će mu se sigurno dopasti a koji će zaista biti kvalitetan.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #13
    Novi član
    Član od
    8.12.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro, kupiti ili ipak ne

    Hvala vm puno, mnogo ste mi pomogli. Drzacu se sigurice DD

  4. #14
    Mlađi član
    Član od
    8.3.2009.
    Poruke
    95
    Lajkovi
    48
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro, kupiti ili ipak ne

    Posto si spomenula da je sportski tip,evo moj predlog jedne casual varijante sata Festina 16489/5,i kosta oko 15.000din u bpm,moze na cekove,kartice,a jos sledi i legendarni popust!

    festina.jpg

    I da jos napomenem,da postoji kombinacija sa vise razlicitih boja,da sto bolje uskladi uz garderobu.

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro, kupiti ili ipak ne

    Ova Festina je odlican sat! I moj glas ide za taj predlog. Mislim da je u ovom cenovnom rangu upravo sat koji trazis.

  6. #16
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro, kupiti ili ipak ne

    Citat viper kaže: Pregled poruke
    Posto si spomenula da je sportski tip,evo moj predlog jedne casual varijante sata Festina 16489/5,i kosta oko 15.000din u bpm,moze na cekove,kartice,a jos sledi i legendarni popust!

    festina.jpg

    I da jos napomenem,da postoji kombinacija sa vise razlicitih boja,da sto bolje uskladi uz garderobu.
    Interesuje me da li postoji sa metalnom narukvicom i da li je cena od 15000 sa popustom ili bez.

  7. #17
    Mlađi član
    Član od
    10.11.2009.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro, kupiti ili ipak ne

    Na sajtu BPM ja ne mogu da pronadjem taj sat jer se i meni svidja i kupio bih ga

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Graf von Monte Wehro, kupiti ili ipak ne

    Sajt BPM-a se ne ažurira i dosta modela koje imaju u ponudi nećete pronaći na njihovoj internet strani, tako da ćete morati da se prošetate do radnje kako bi videli njihovu kompletnu ponudu i raspitali se o cenama.

    Moj doprinos temi... Pogledaj Casio Edifice EF-527.



    Ako Breitling Navitimer može da se nosi kao elegantan sat i sat uz odelo, ne vidim razlog zbog kojeg ne bi mogao i ovaj Casio da se nosi tako, pogotovo ako se stavi na lepu kvalitetnu kožnu narukvicu. Imaš opis na engleskom na OVOM linku pa pročitaj ako te interesuje.

    Pogledaj i par predloga na sledećem linku, mislim da ćeš naći par interesantnih modela...
    http://www.svetsatova.com/forum/show...ll=1#post15623

    Pozdrav
    Poslednja ispravka: dragon (9.12.2010. u 15:55) Razlog: ubaceni predlozi
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. LOCMAN satovi - da li kupiti?
    By crane in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 6.11.2014., 15:18
  2. Gde kupiti Vostok Europe?
    By Beethoven in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 7.8.2011., 9:52
  3. Orient,gde kupiti
    By 23jewels in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.10.2010., 19:46
  4. Graf von Monte Wehro Great Comm. White
    By petar p in forum Modni satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 5.8.2010., 0:55
  5. Graf Von Monte Wehro satovi
    By tolarbo in forum Modni satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 4.8.2010., 15:24

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •