Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16
  1. #11
    Novi član
    Član od
    16.10.2009.
    Lokacija
    Kragujevac
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Citat Templar kaže: Pregled poruke
    Danas sam malo bio u razgledanju i zapao mi je za oko jedan Sector malo je glomazniji nego sto sam ocekivao ali svidja mi se pa mozda ga i uzmem,
    interesuje me vase misljenje o satu ne znam kako se zove tacno model ali kosta oko 11,500 din i evo slike
    moj drugar ima isti ovakav Sector samo sto njegov ima i stopericu... verovatno si video i taj model... inace stavio sam ovaj sat na ruku... nekako mi deluje bas veliki... a i precnik mu je 5cm... a i narukvica nije nekog kvaliteta... njemu se posle pola godine solidno ostetila... a i za ove pare dosta veci izbor Casio satova, mozes da nadjes i neku Festinu...

  2. #12
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Da sat je bas velik , nekako i nije bas za 24/7 upotrebu sto meni i treba pogledacu jos malo satove mozda skupim i vise love do tad xD inace nabasao sam na netu "Swiss Army" satove i jako mi se svidja par modela i bas me interesuje da li postoji mogucnost ovo negde u Srbiji nabaviti.
    Poslednja ispravka: Templar (28.4.2010. u 15:00)

  3. #13
    Novi član
    Član od
    16.10.2009.
    Lokacija
    Kragujevac
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Citat Templar kaže: Pregled poruke
    Da sat je bas velik , nekako i nije bas za 24/7 upotrebu sto meni i treba pogledacu jos malo satove mozda skupim i vise love do tad xD inace nabasao sam na netu "Swiss Army" satove i jako mi se svidja par modela i bas me interesuje da li postoji mogucnost ovo negde u Srbiji nabaviti.
    tu ces tek jeftino da prodjes inace meni je ovaj Sector zapao za oko... uzivo je dosta lepsi, i bas super stoji na ruci... jos samo kintica da se skupi
    http://www.bpmwatches.co.rs/product.php?cid=62&pid=143

  4. #14
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Citat MarK3 kaže: Pregled poruke
    tu ces tek jeftino da prodjes inace meni je ovaj Sector zapao za oko... uzivo je dosta lepsi, i bas super stoji na ruci... jos samo kintica da se skupi
    http://www.bpmwatches.co.rs/product.php?cid=62&pid=143
    Lepo izgleda Sector, ja trazim bez metalne narukvice obavezno smeta mi metalna narukvica zapinje za dlacice xD i generalno ne mogu sat dugo da nosim ako je od metala ,

    tako da trazim neki extra udoban sat ako je to uopste moguce mozda ona nato/zulu ili neka kozna narukvica.

  5. #15
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Sta mislite o ovoj festini "F16243" ( satic ima sve sto hocu,datum,dan,narukvica da nije metalna, a valjda je kvalitetan sat xD ) , nisam siguran za cenu ali verovatno je oko 10000 din sto mi odgovara, samo me jos interesuje ako neko zna da li su mozda jeftiniji u Francuskoj i ako nisu nesto znatno da uzmem onda u Srbiji i da ne cekam posto bi drugar trebao ici u junu do francuske ali se zadrzava oko mesec dana, pa ako nisu nesto drasticno jeftiniji tamo ja bih ga ovde uzeo verovatno sto pre, pozdrav svima i hvala na pomoci pri izboru

    F16243-






    PS


    Ovaj model Festine mi se jos vise svidja ali verovatno je mnogo skuplji, jedino ako je u Francuskoj puno jeftiniji onda bi ga sacekao da drugar donese



    Poslednja ispravka: Templar (30.4.2010. u 12:59)

  6. #16
    Mlađi član
    Član od
    23.4.2010.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Ma nisu u inostranstvu uopste jeftiniji satovi, za divno cudo nasi se ne ugradjuju kako sam ja mislio.. Jedino ako uzimas preko onih online sajtova, u UK recimo, Watchsop i slicni.. recimo sat koji ja jurim je na Watchshop 150 funti, a u radnjama u UK je 200 funti.. sto mu dodje isto kao i ovde..

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •