Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 16
  1. #1
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Best Buy do 12000 din

    Poz svim na forumu od nedavno sam i ja clan pa evo da se i javim xD

    Muci me pitanje oko kupovine sata, prvobitno sam zeleo neki citizen sa eco drive tehnologijom ali kako vreme prolazi i kako gledam satove sve manje me interesuje ( zbog cene doduse , na internetu pise 160 dolara u prodavnici 25000 din ) a i kod lokalnog sajdzije nisam cuo bas reci hvala za eco ride ( ali to me ne obeshrabruje svejedno bih ga kupio da nadjem povoljnije).

    Da ne davim previse ineteresuje me sta bi mi vi preporucili u kupovini do 12000 din interesuju me kvarcni satovi ne automatic koji nosim vec previse godina ( seiko 5)

  2. #2
    Novi član Avatar korisnika Watchman
    Član od
    15.2.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    24
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    I meni je pre nesto vise od mesec dana budzet bio nekih 12K, i odlucio sam se za Swatch. Jedino jos i da pogledas neke Festine, one su takodje u tom cenovnom rangu...

    A kada su u pitanju Eco Drive satovi ja do sada nisam cuo negativne komentare, naprotiv. Bas me zanima kakva je ponuda u Bomaru u Beogradu kada su u pitanju Citizen satovi. Ako je neko bio skoro neka napise...

    Pozdrav

  3. #3
    Član Avatar korisnika Hakinen
    Član od
    29.12.2008.
    Lokacija
    Bg (Srb)
    Poruke
    101
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Mislim da bi mogao da pogledas i neke Casio, Jacques Lemans, mozda i Sector satove u tom rangu.
    http://www.satovi-online.com/catalog...page=3&sort=4d
    http://www.jacques-lemans.com/site20...RT&Aktion=Kats

    Pozdrav
    just nice and easy now...there is no need to rush

  4. #4
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Citat Templar kaže: Pregled poruke
    Poz svim na forumu od nedavno sam i ja clan pa evo da se i javim xD

    Muci me pitanje oko kupovine sata, prvobitno sam zeleo neki citizen sa eco drive tehnologijom ali kako vreme prolazi i kako gledam satove sve manje me interesuje ( zbog cene doduse , na internetu pise 160 dolara u prodavnici 25000 din ) a i kod lokalnog sajdzije nisam cuo bas reci hvala za eco ride ( ali to me ne obeshrabruje svejedno bih ga kupio da nadjem povoljnije).

    Da ne davim previse ineteresuje me sta bi mi vi preporucili u kupovini do 12000 din interesuju me kvarcni satovi ne automatic koji nosim vec previse godina ( seiko 5)
    O Eko Drive kolekciji možeš nešto više saznati ovde, odlični su to satovi Cene su naravno drugačije prilikom online kupovine, povoljnije ali tu su dodatni troškovi i strahovi!
    Kvarcnih satova imaš zaista dosta ali ne znam kojeg izgleda sat očekuješ? Kvarc hronograf ili ne? Ako se odlučiš za hronografe imaćeš par dobrih Festina satova, Nešto skuplji satovi Candino koji nisu hronografi već obični, mislim da bi se našlo nešto fino samo dodaj nam još par informacija!

    Pozdrav...

  5. #5
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Klasicniji izgled me interesuje bez previse detalja kao recimo sto imaju ti hronograf satovi , ovaj Candino C 4340 mi lepo izgleda , narukvica ako bi mogla kozna ili cak bi se usudio da kupim sa ovom Canvas Strap narukvicom ( ne znam pravi prevod ali bukvali bi trebao da bude platnena narukvica ) kao recimo kod ovog modela http://www.amazon.com/Citizen-Eco-Drive-Military-Plated-BM8475-00X/dp/B0032FOSI0/ref=pd_sbs_watch_10 i on mi se svidja ali ne znam da li bi mogao ovako nesto da nadjem u Srbiji .

    Pozdrav svima i hvala vam na odgorima jos uvek trazim "best buy" model tako da svaka pomoc i predlog je dobrodosao

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Moj izbor bi bio nešto od Pulsar ili Lorus satova.
    Spadaju pod Seiko korporaciju i Seiko mehanizmi su u njima,
    a imaš hrpu modela tog cjenovnog ranga.
    Za Srbiju je zastupnik Vitanov,Beograd.

  7. #7
    Novi član
    Član od
    8.2.2010.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Red face Re: Best Buy do 12000 din

    Pregledajuci forum naisao sam na vasu temu . Kako je ovo moje prvo ucestvovanje u forumu nadam se da ce proci bez problema (link!!!) . Nisam siguran da li dolazi u obzir kupovina na aukciji . U ponudi na jednom aukcijskom sajtu je Citizen eko drive za 12000 din. Sat se vec drugi ili treci put nudi a niko da zagrize. Prodavac je iz Bgd i moguce je sat pogledati licno bez obaveze kupovine, pa ako vam se svidi samo napred. Za link prema sajtu ako se admin slozi. Sat je model AT 0563-01X iz EKO drajv serije. Bio sam u Bomaru u NS i interesovao sam se za mogucnost nabavke jer ga oni nemaju u ponudi, do sada mi nisu nista odgovorili. Sat se moze kupiti najblize u Rumuniji a cena je oko 145E. Link prema aukciji moguce na licnu poruku

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Link ka aukciji može samo putem privatnih poruka!

    @Templar
    Casio, Candino, Citizen ako ima nešto od jeftinijih modela, Jacques Lemans, Pulsar.
    To ti je to što se satova tiče u cenovnom rangu do 12000 dinara... narukvicu uvek možeš da promeniš, samo ne znam koliko kod nas mogu da se nađu Nato/Zulu narukvice... verovatno bi morao da je naručiš sa neta.

    Pozdrav

  9. #9
    Član Avatar korisnika Templar
    Član od
    6.4.2010.
    Poruke
    157
    Lajkovi
    53
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Danas sam malo bio u razgledanju i zapao mi je za oko jedan Sector malo je glomazniji nego sto sam ocekivao ali svidja mi se pa mozda ga i uzmem,
    interesuje me vase misljenje o satu ne znam kako se zove tacno model ali kosta oko 11,500 din i evo slike


  10. #10
    Mlađi član
    Član od
    23.4.2010.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Best Buy do 12000 din

    Video sam ga uzivo pre neki dan, odlicno izgleda, samo nije ono sto ja trenutno trazim, ali super izgleda sat..

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •