Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 17 od ukupno 17
  1. #11
    Mlađi član Avatar korisnika simke
    Član od
    5.11.2010.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    86
    Lajkovi
    24
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Sat TAG Heuer SLR CALIBRE S LAPTIMER

    Dobri su TAG-ovi. U ovim kategorijama satova nebih raspravljao o odnosu cene kvaliteta. Sve to ima veze sa sasvim drugim stvarima.

  2. #12
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Sat TAG Heuer SLR CALIBRE S LAPTIMER

    Mislim da u ovom slucaju mozemo samo da napisemo da li je lep ili ne...zavrsna obrada ...nije mi jasno
    ali samo cemo sad produbiti temu na nesto trece...
    postavljena slika...izmedju ostalog prokomentarisali da li je lep ili ne a zavrsice se da nije dobra zavrsna obrada kod Tag Heuera

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: Sat TAG Heuer SLR CALIBRE S LAPTIMER

    Naravno Milane, u pravu si. A ja mislim upravo da je precenjena jos vise svaka Omega koja u sebi ima ETA-u. Daleko vise je precenjena od Tag-a. Zavrsna obrada je ista na Tag-u i na Omegi, bar ja nisam video razliku, naravno govorim o satovima u istom cenovnom rangu.
    Poslednja ispravka: tolarbo (24.1.2011. u 13:18)

  4. #14
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Sat TAG Heuer SLR CALIBRE S LAPTIMER

    I Tag Heuer i Omega prave i lepe i dobre satove,samo sto Omega stavlja najkvalitetnije sto Eta ima i jos to doradjuje,i potom rodinuje mehanizme,i stavlja narukvice da ti pamet stane,i trenutno su uglavnom svi satovi sa etom unutra chronometer sertifikovani.Dok sa druge strane Tag uglavnom stavlja obicne standard ili elabore mehanizme i narukvice su im jeftine i bitno losijeg kvaliteta nego Omegine,i cak su poceli da ugradjuju selita mehanizme umesto etinih.Ja posedujem i Omegu i Tag Heuer i sto se tice lepote tu su.Ni u najludjim snovima Tag nije u rangu Omege sto se ostalog tice.A Omega dize sada cene i stavlja u satove co-axial mehanizme,a pocela je da pravi i in-house co-axial mehanizme,tako da joj Tag i nije neka ozbiljna konkurencija.Sto se tice Taga,dobra je to firma sa precenjenim satovima,negde je on u rangu Longinesa realno.

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat TAG Heuer SLR CALIBRE S LAPTIMER

    Nemojte samo dozvoliti da ova diskusija ode predaleko, držite se zadatog naslova a ako baš želite da poredite i detaljnije raspravljate o kvalitetu izrade i završnoj obradi Omega i TAG Heuer satova, otvorite novu temu.

    Ja lično nisam preveliki ljubitelj TAG Heuer satova, bilo je dana kada su mi bili donekle privlačni ali to vreme je odavno prošlo a TAG Heuer SLR Laptimer je jedan od onih modela koji mi se nikako ne dopada. Voleo bih da ga vidim uživo pa da mogu da prokomentarišem i kakav je kvalitet izrade.

    btw, kad ste već spomenuli Autavia modele... Heuer Siffert Autavia rula.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: Sat TAG Heuer SLR CALIBRE S LAPTIMER

    Nece da ode daleko, cak se i slazemo. Samo Nikle prica o nekim drugim stvarima. Ja i dalje stojim iza onoga sto sam rekao: "ja mislim upravo da je precenjena jos vise svaka Omega koja u sebi ima ETA-u. Daleko vise je precenjena od Tag-a. Zavrsna obrada je ista na Tag-u i na Omegi, bar ja nisam video razliku, naravno govorim o satovima u istom cenovnom rangu"
    Dakle nisam rekao nikada da je Tag u istom rangu kao Omega! I ja imam dve Omege i dva Tag-a iz nize su klase sva cetiri, i kao sto sam rekao zavrsna obrada je ista, a verujte mi da dobro vidim razliku! Drugo, sada Nikle ovde prica o co-axial mehanizmima, a to je vec druga prica.
    Konkretno ni meni se SLR Calibre S Laptimer ne dopada previse je nabudzen, a recimo ima jedan nova Omega koju bas idem da gledam sa clanom eee. Ali to je vec druga prica. Mozemo da poredimo satove samo u istom cenovnom rangu, bar ja tako gledam na stvari.

  7. #17
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Sat TAG Heuer SLR CALIBRE S LAPTIMER

    ne znam koliko se secam i neku novinu po pitanju mehanizmaj je Tag odradio da ne govorimo samo o co-axial mehanizmima pogotovo sad vec isprepricavana 2500,jau ruci drzao seamaster chrono i calibre 16 i stvarno mi nije jasno po cemu je tu zavrsna obrada..
    napisah..necu da se prepirem..ali Longines i Tag Heuer to vec ne mogu da uporedim.
    meni jedina zamerka kod Tag satova da siroka paleta satova koji dovode do toga da ih ima od 300 do 6000 eur i zar Drago ne ispisa nesto o ovom konceptu mehanizma kod doduse jednog modela ali opet nije eta ili se ja varam...

    next year at this time I'll be a millionaire




Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Tag heuer Carrera Automatic Calibre 5
    By sociolog in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.9.2011., 12:27
  2. Tag Heuer Calibre 1887
    By dragon in forum Tag Heuer
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 29.9.2010., 2:33
  3. Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer
    By pablito in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.12.2009., 22:21
  4. Sat Tag Heuer Link Calibre S
    By iwc in forum Tag Heuer
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 2.10.2009., 5:38

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •